Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Новини відділу | Київський Палац дітей та юнацтва

Новини відділу

Друк

 

   

12 жовтня в Голосіївському парку відбувся Відкритий чемпіонат м.Києва з техніки пішохідного туризму серед юнацької молоді «Срібний карабін». На змаганнях Палац представляла команда юних туристів та їх керівник Ізварін Володимир Ігоревич. 

Детальніше

   

5 жовтня вихованці гуртків "Водний туризм" та "Спортивний туризм" взяли участь у відкритих змаганнях учнівської молоді м.Києва з техніки водного туризму. Змагання проходили на озері у Гідропарку.

Детальніше

 

 28 вересня учні гутка "Спортивний туризм" (керівник Ізварін Володимир Ігоревич) Гудименко Артем, Тякін Дмитро, Марусіч Григорій, Антошина Катерина, Хмельовська Валентина взяли участь у ІІ етапі чемпіонату м.Києва з багатоборства серед учнівської молоді міста.

Детальніше

 11  

3 жовтня 2014 року гуртківці кабінету історичного краєзнавства відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання в рамках програми «Київ – місто моє» відвідали виставку «Символи української державності у ХХ столітті» в Музеї історії міста Києва.

Детальніше

 

Відділ туризму, краєзнавства та патріотичного виховання та Київський Палац дітей та юнацтва у парку Гідропарк провели традиційне міське свято для дітей, сімей та молоді “Мандруємо разом” до Всесвітнього дня туризму.

Детальніше

21 вересня 2014 року, в рамках програми «Київ – місто моє», відбувся квест «Київ на зламі епох».Участь у заході брали дитячі, студентські та сімейні команди.

Детальніше

 

 

 

В рамках проекту «Доторкнись до історії» 1 лютого 2014 року гуртківці відділу туризму та краєзнавства відвідали Музей історії міста Києва, де відбулося чергове засідання краєзнавчого лекторію за темою «Культура книги в Києві у Х V ІІ – Х V ІІІ ст.».

 

Детальніше

 

11 травня група гуртка "Києвознавство" (керівник Князева Н.М.) вирушила в містечко Гостомель, щоб надати волонтерську допомогу притулку для тварин, яким опікується Київське товариство захисту тварин.

 

З 26 березня по 1 квітня юні орієнтувальники провели 5 днів на Мінародних змаганнях "Таврійська весна" в місті Алушта. Щодня їм доводилось долати дистанцію бігом близько 2,5 км по гірській місцевості, знаходити контрольні пункти, що були старанно заховані суддями в балках, на скелях, в лісі.

 

З 27 по 31 березня гуртківці відділу туризму та краєзнавства гуртків "Спелеологія" та "Туристи екологи" та їх наставники: Журавель О.В., Білоусова І.В., Сахарова О.В. працювали в еколого-краєзновчій експедиції в печері „ Атлантида ” в Хмельницькій області.

 

16 березня розпочався захист екскурсій юних екскурсоводів конкурсу "Київ очима дітей". Першим проводив екскурсію Бутурлакін Роман, учень гуртка "Києвознавство" (керівник Князева Н.М.) за темою "Маленькі прикраси великого міста".

 

Зимові канікули та ще й у поєданні з чудовими святами, подарунками, новорічними дивами -- що може бути краще! Виявляється може, якщо ти гуртківець відділу туризму та краєзнавства і в ці дні ти разом з друзями та керівником вирушив у навчально-тренувальний збір "Зимові пригоди" до АР Крим, в краєзнавчу експедицію до міста Львів, в спелеоекспедицію до печери Озерна в Тернопільску область, в лижний навчально-тренувальний збір в Карпатах.

 

Вітаємо Пантюхова Івана - учня гуртка "Києвознавство" та його керівника Князеву Наталію Миколаївну, що посіли ІІІ місце у Всеукраїнському історичному Інтернет-квесті "Війна 1812 року та Україна", присвяченому 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року.

16 грудня 2012 року об 11.00 гурток “Історичної Реконструкції” та клуб "Родовід" відділу туризму та крєзнавства провели для гуртківців Палацу, дітей та дорослих, студентів та молодь на цикл лекцій студії вишуканих мистецтв “Культура епохи Ренессанс”.

 

25 листопада керівники гуртків відділу туризму та краєзнавства Карачевський О.С., Тимошенко В.І., Лисенко Н.І, Воронкова О.І,, Жуківський С.П., Журавель О.В., Коваленко М.В. провели залікові заняття для гуртківців -- турисько-краєзнавчу гру-орієнтування "Стежиною бойової слави".

 

Швидко минули осінні канікули, але надовго залишаться враження, отримані гуртківцями під час подорожей Житомирщиною, Київщиною, Кримом, під час тренувань, змаганнь, екскурсій, вечірніх посиденьок біля вогнища або в кімнаті, за чашкою чаю, в колі друзів та керівників.

 

Учні гуртка "Спортивного орієнтування" разом зі своїм керівником Шульженко Вірою Василівною осінні канікули провели на міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування "Кримські канікули - 2012", звідки привезли перемогу. Перше місце в класі новачки зайняв гуртківець Титенко Ярослав! Вітаємо Ярослава та його керівника з перемогою!

9 вересня на День відкритих дверей Палацу відбулася презентація гуртків відділу, під час якого можна було познайомитись з керівниками гуртків, з напрямками роботи та відразу спробувати свої сили у вікторинах, на скеледромі, на скаутській стежині, на спелеодрабині та тролеї, повеслувати на байдарці в фонтані Палацу, приміряти військові обладунки та елементи історичного костюму!

 

Швидко минули осінні канікули, але надовго залишаться враження, отримані гуртківцями під час подорожей Житомирщиною, Київщиною, Кримом, під час тренувань, змаганнь, екскурсій, вечірніх посиденьок біля вогнища або в кімнаті, за чашкою чаю, в колі друзів та керівників.

 

Цікавим і насиченим подіями було літо у відділі туризму та краєзнавства, адже період літніх канікул - найцікавіший період життя у відділі туризму та краєзнавства, коли гуртківці відправляються у довгожданні походи, практики, краєзнавчі експедиції та подорожі.
Цього літа гуртківці побували у краєзнавчій експедиції Іванофранківщиною та Львівщиною "Скарби Західної України", в водному похіді по річці Тетерів, у фітоекспедиції на Тернопільщинї, в спелеоекспедиції на Західній Україні та в Криму, в походах по Карпатам та Волині, в краєзнавчій експедиції до Російської Федерації.

 

6 днів весняних канікул "Києвознавці" провели на півдні нашої країни - "перлини у моря" - в місті Одеса.
Скільки всього цікавого сталося за ці дні!!!

 

З 28 квітня по 2 травня гуртківці відділу туризму та краєзнавства стали учасниками Всеукраїнського скаутського форуму, що проходив біля с. Виграїв, Черкаської області.
Протягом 4х днів ми були учасниками цікавої та насиченої програми та святкування сторіччя українського скаутингу.

 

Справжні туристи, такі як наші гуртківці "Туристи-скаути", "Юні туристи" та "Туристи-екологи" ніколи не сидять на місці і при першій можливості збирають речі і вирушають в похід. Ці весняні канікули, з 23 березня по 1 квітня, також пройшли в подорожі по печерним містам та Чорнорічинському каньйону Криму.

 

18 березня у Гідропарку на Венеціанській протоці пройшло перше тренування на "великій воді" гуртка водного туризму.
Нарешті настала довгождана весна і можна змінити тренування в басейні на справжню стихію, до чого старанно готувалися гуртківці всю зиму.

 

2 березня "Києвознавці" вирушили в короткотермінову краєзнавчу експедицію під кодовою назвою "Мандрівка в підземний світ". Метою нашої подорожі була екскурсія в четверту за розмірами в Україні печеру Млинки (45 км протяжність ходів), що розташована на краю села Залісся Тернопільської області.

 

01.01. – 11.01.2012
11 днів зимових канікул туристи-скаути та києвознавці провели серед мальовничої природи Криму на гостинній базі МДЦ «Артек» - «Криничка».
Туристи-скаути вирушили до Криму за традиційною програмою «Зимові пригоди», під час якої юні скаути відпрацьовували знання зі спортивного туризму, набули знань з техніки спелеотуризму, наприкінці програми підкорили 22 м (за глибиною) вертикальну печеру Гугерджин.

 

Під час осінніх канікул з 22 по 29 жовтня гуртківці “Києвознавці” та ”Туристи екологи” побували на краєзнавчій практиці на Тернопільщині, в селі Вовківці.

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu