Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Анонс заходів відділу | Київський Палац дітей та юнацтва

Анонс заходів відділу

Друк
Фестиваль туризму та краєзнавства "Перехрестя воєнних доріг"

Фестиваль туризму та краєзнавства «Перехрестя воєнних доріг» започаткований з метою залучення дітей і підлітків до активного вивчення історії та культури рідного краю, дослідження його природних компонентів і комплексів; забезпечення всебічного розвитку виховання та навчання засобами туризму та краєзнавства; сприяння пізнавальній діяльності дітей.
Фестиваль присвячений Дню Перемоги та 70-річчю визволення міст Києва та Житомира від німецько-фашистських загарбників під час Другої Світової війни.
Захід проводиться на території Тригірського лісництва біля села Дениші Житомирської області, на мальовничих берегах річки Тетерів з 30 квітня по 4 травня.
Організаційну підтримку фестивалю "Перехрестя воєнних доріг" надають Сільська Рада народних депутатів села Дениші, Тригірське лісництво, Житомирський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Житомирське РВ УМВС в Житомирській області, ТОВ "Автотур".
Учасниками заходу є гуртківці відділу туризму та краєзнавства, відділу біології та авіо-космічного центру Палацу, а також учні ЗОШ села Дениші та гуртківці Житомирського обласного центру туризму.
На учасників фестивалю чекають цікаві заняття з видів туризму, скелелазіння, спортивного орієнтування, майстер-класи, екскурсії до краєзнавчих об'єктів, спілкування з однолітками, зустрічі з цікавими людьми та тематичні вечори.

 
«Свято Масляна-туристська»

17 березня відділ туризму та краєзнавства запрошує всіх-всіх-всіх у Гідропарк на традиційне свято «Масляна туристська», що розпочнеться об 11:00. До місця проведення заходу йти від метро "Гідропарк" на Долобецький острів (через Венеціанський міст), далі дорога буде промаркована.
Контактні дані організаторів: (044) 280-14-20, 0673881449 Воронков Олександр Ілліч

Під час свята на вас чекають:

-українські традиції зустрічі весни і проводів зими;
-розваги на спортивно-туристських та етнографічних майданчиках;
-святкове дійство від театру історичного танцю «Al'entrada»;
-гра-орієнтування «Пошук скарбу»;
-майстер-класи з виготовлення іграшок;
-дитячий ляльковий театр;
-фестиваль млинців і смачний чай.

Найактивніших учасників чекають подарунки!

При собі треба мати: гарний настрій, ручку, кружку для чаю, бути вдягненим у зручний спортивний одяг і взуття.

Завершиться свято проводами зими — обрядовим спаленням опудала «Чучеліни». Однією з традицій є закладення в опудало записочок з побажаннями, чого ви бажаєте позбутись у наступному році (наприклад, лінощів, поганих оцінок, хвороб тощо).
Співорганізатори свята: «Скаути Києва», «Плай», Київський осередок НОСУ, клуб «Мангуп», Дитячий Розважальний Комплекс «Ігроленд», Фонд розвитку учнівського краєзнавства і туризму.

«Студії вишуканих мистецтв»

Гурток "Історичної реконструкції", клуб "Родовід" відділу туризму та краєзнавства та Театр історичного танцю "Al'entrada" запрошує на черговий захід із серії "Студії вишуканих мистецтв" під назвою "Святкова культура Середньовіччя".
Під час заходу ви дізнаєтеся про популярні європейські свята XIV - XV сторіч, урочисті процесії, ярмарки й карнавали. Вам розкриються таємниці життя мандрівних артистів і придворних менестрелів. Ви дізнаєтесь про перших відомих хореографів та вишукані середньовічні бали. Більше того, ви зможете переглянути фрагмент вистави танцівників-мореск'єрів та навчитись танцювати старовинні танці.
Захід відбудеться 2 березня о 13:00 на Малій арені Палацу (2-й поверх)

«Метро - музей»

17 лютого 2013 року Відділ туризму та краєзнавства запрошує всіх активних до допитливих взяти участь у підземному квесті «Метро - музей».Уявімо, що київський метрополітен – це музей, де кожна станція – зал з цікавою експозицією, де представлено незвичні експонати, що давно вже увійшли в історію нашої країни, міста та власне метрополітену.

Положення

«Київ очима дітей»

Відділ туризму та краєзнавства шукає юні таланти екскурсійної справи!
Конкурс екскурсоводів «Київ очима дітей» - це конкурс на кращу пішохідну екскурсію та кращого екскурсовода.
Довідки – за телефонами: 280-14-20, 063-898-02-68 Наталія Миколаївна Князева

Положення

Змагання з орієнтування "Полярна зірка"

Всіх шанувальників зимового орієнтування як на лижах так і на ногах запрошуємо 3 лютого 2013 року взяти участь у Відкритій першості міста серед юнаків та дівчат на розмічених дистанціях "Полярна зірка", що відбудуться в Пущі Водиці.

Положення змагань читати тут......

Змагання з камеральної топографічної зйомки

10 лютого 2013 р. відділ туризму та краєзнавства запрошує учнівську молодь та гуртківців позашкільних навчальних закладів на змагання з камеральної топографічної зйомки. Для участі необхідно ознайомитися з положенням та подати заявку до 8.02.2013. Змагання відбудуться у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва (вул. Мазепи, 13, каб. 324).

Положення

 

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu