Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Про відділ | Київський Палац дітей та юнацтва

Про відділ

Друк

1

Структурний підрозділ Київського Палацу дітей та юнацтва, напрями діяльності якого різноманітні:

Сектор міжнародного партнерства займається розробкою та реалізацією проектів в сфері міжнародної співпраці; реалізацією культурно-освітніх та соціально-гуманітарних програм у партнерстві з представниками міжнародних та іноземних організацій в Україні.

Центр вивчення іноземних мов «LINGUA» запрошує всіх вивчати англійську, німецьку, французьку мови.

Заняття в центрі – це не традиційні уроки, це дружнє спілкування педагога і дитини в ігровій інтерактивній формі. Досвідчені викладачі знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини, допомагають розкрити її творчі здібності і зробити процес навчання цікавим, динамічним і практичним.

Сектор координації соціальних програм займається розробкою та реалізацією партнерських та соціальних програм КПДЮ, координує волонтерську діяльність Палацу.

Якщо ти - майбутній політик, підприємець, менеджер, маркетолог, фахівець з реклами, політик або соціолог, педагоги сектору не тільки ознайомлять тебе з основами цих професій, але й допоможуть розвинути свої лідерські якості, підприємницькі здібності, навчать, як розробляти та реалізовувати проекти, захищати свої права, презентувати себе.

Якщо ж ти творча, талановита, весела людина, бажаєш виступати на сцені, впевнено почувати себе на публіці, любиш проводити вільний час в колі добрих друзів, тобі подобаються ігри, розваги, веселощі та сміх – тебе запрошує творчий Центр «АРТ-МІКС». Тоді, коли всі інші будуть тільки знайомитися з основами професії, завдяки навчанню та практиці в гуртках творчого Центру ти вже будеш професіоналом!

Завідувач відділу – Долгова Олександра Валеріївна, тел. 280 – 74 – 04

Завідувач сектору міжнародного партнерства – Стаднюк Лариса Миколаївна, тел. 280 – 74 – 04

Завідувач творчим центром «АРТ-МІКС» - Неміровченко Світлана Анатоліївна, тел. 280 - 03 – 47

Наші контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu