Канікули в Палаці

Друк

 

Казкових героїв та море забав
Наш центр “Дозвілля” приготував
А ще в нас програми є розважальні,
Веселі, рухливі та танцювальні
Програма “Канікули” всіх нас за мить
На крилах в країну Дитинства умчить

Традиційно Київський Палац дітей та юнацтва
збирає дітей всього міста на осінні, весняні,
зимові та літні канікули. Програма
«Канікули в Палаці» проходить під девізом
«Відпочивай весело, безпечно, корисно»
 
Канікули в Палаці: відпочивай безпечно, корисно і весело!
 
Дайте дитинству награтися
І помріяти, й насміятися.
Дайте зрости йому, в небо тягнутися,
Дайте дитинству відбутися!
 

Саме під таким девізом кожного року у Київському Палаці дітей та юнацтва проходить програма „Канікули в Палаці”, яка реалізується центром „Дозвілля” спільно з відділами Палацу. Завдяки кропіткій роботі та творчій співпраці дорослих і дітей, під час канікул Київський Палац дітей та юнацтва перетворюється на справжню казку – Країну дитячих Мрій. Тут кожен юний відвідувач може відчути себе мандрівником, шукачем пригод, героєм улюблених казок, мультфільмів тощо.

 
Мета проекту: організація змістовного та корисного дозвілля школярів м. Києва у вільний від навчання час. А триєдність? принципів весело, корисно і безпечно, дозволяє з легкістю розв’язувати поставлені завдання.
  • По-перше, канікули – це весело.

В основу всіх заходів, організованих під час канікул покладено ГРУ та інтерактивні форми роботи з дітьми та молоддю. Педагоги постійно знаходяться в творчому пошуку, використовують нові форми, цікаві знахідки у своїй роботі, тобто, розвиваючи дітей – ми розвиваємося разом з ними. Отож «Канікули в Палаці» – це весело не тільки для дітей, а й для дорослих!

  • По-друге, відпочинок повинен бути для дитини корисним.

Ми обираємо для наших ігрових програм та виховних заходів теми згідно до віку дітей, а різноманітні форми заходів, вкраплення ігор та акторська гра робить їх цікавими для найвибагливішого глядача. Кожна така програма має на меті виховувати всебічно розвинуту особистість, спонукати дітей до активної розумової діяльності та прагнення пізнання нового. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку ми пропонуємо пригодницькі ігрові програми та ігри по станціях на теми безпечного дорожнього руху, знайомство з культурами різних країн світу, а також невід’ємною є тема дружби. Під час канікул активно проводиться робота із старшокласниками м. Києва. Незважаючи на великі навантаження, курси і особисті справи, вони завжди знаходять час завітати до КПДЮ, бо знають, що тут на них чекають цікаві інтерактивні програми та танцювальні вечори, де вони можуть відпочити, поспілкуватися з друзями,і,звичайно, навчитися чомусь новому.

  • І по-третє, відпочинок під час канікул має бути безпечним.

В КПДЮ створені всі умови для безпечного перебування на святі дітей, кількістю до 2000 чоловік. Під час проведення кожного культурно-дозвіллєвого та виховного заходу у Палаці працює ціла низка чергових та адміністративних працівників разом з дітьми-пілотами, які зустрічають гостей на центральному вході, розміщують у концертному або інших залах, супроводжують по навчальним класам. Це робить пересування дітей по Палацу організованим і безпечним. Кожен зал Палацу обладнаний безпечним технічним обладнанням і використовується згідно до усіх вимог правил техніки безпеки.

Програма „Канікули в Палаці” – це комплекс розважальних і виховних дозвіллєвих заходів, які охоплюють школярів різних вікових категорій та пропонують дітям різноманіття тем та форм відпочинку.
Згідно з календарним терміном проведення канікул у школах м. Києва, наш Палац дітей та юнацтва збирає дітей всього міста на осінні, зимові, весняні та літні канікули.

На осінніх та весняних канікулах для школярів міста та гуртківців КПДЮ проводяться пізнавальні, розважальні та театралізовані ігрові програми:
- Жовтень – театралізована ігрова програма «Вище даху»;
- Жовтень – розважально - ігрова програма «Свято гарного настрою»
- Жовтень – «Я – лідер». Міський конкурс для старшокласників;
- Березень – театралізована ігрова програма;
- Березень – пізнавально – розважальна програма «Свято книги».
- Березень – пізнавально – розважальна програма.

На зимових канікулах Палац традиційно запрошує всіх бажаючих на феєричне святкування Нового року та Різдва . Під час Новорічної Ялинки у Палаці на вас чекають інтерактивні майданчики всіх відділів Палацу та масова частина Свята біля Ялинки, а також театралізована вистава у концертному залі.

На цьому етапі Центр «Дозвілля» тісно співпрацює з усіма відділами і забезпечує роботу інтерактивних та ігрових майданчиків у холах Палацу, а також організовує
проведення масової частини свята на «Площі Ялинковій». Цікавим для старшокласників м. Києва та гуртківців КПДЮ є проведення тематичних новорічних вечірок. Такі вечори поєднують в собі кращі традиції святкування Нового року із сучасними формами роботи з молоддю.
На літніх канікулах Палац вже багато років поспіль запрошує дітей, відпочиваючих у дитячих таборах з денним перебуванням на базі навчальних закладів, на розважальні програми, тематичні заняття у гуртках та перегляд дитячих фільмів, мультфільмів.

Традиційно 1 червня, роботу літньої зміни пришкільних таборів відкриває святкова театралізована програма. Протягом зміни кожного дня на дітей чекають цікаві та різноманітні розважальні заходи спільно з відділами Палацу.

Куратори програми: Лугиня Олег Миколайович, Неміровченко Світлана Анатоліївна Конт. тел. 280-03-47.

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu