nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Лаб. судномоделювання | Київський Палац дітей та юнацтва

Лабораторія судномоделювання

Друк
Лабораторія судномоделювання  
 

 

В гуртку початкового судномоделювання – діти знайомляться з історією виникнення і розвитку суднобудування, мореплавства, судномоделювання, оволодівають початковими знаннями, уміннями й навичками роботи зі столярним і слюсарним інструментом, навчаються обробляти різні матеріали. У процесі виготовлення нескладних моделей кораблів і суден гуртківцями вивчаються основи будови та властивості суден. Діти беруть участь у міських змаганнях з судномоделювання. Запрошуються діти віком від 8 до 11 років. Керівники гуртків - Віктор Дмитрович Капраненко – відмінник освіти України, суддя національної категорії, Іван Геннадійович Ткачов – призер міжнародних чемпіонатів с судномодельного спорту, в минулому вихованець Палацу лауреат конкурсу «Сузір'я Палацу», Віталій Миколайович Гончар, відмінник освіти України, майстер спорту України з судномодельного спорту, голова міського методичного об'єднання з судномодельного спорту.

В гуртках судномоделювання вихованці вчаться виконувати креслення, працювати з інструментами, обладнанням, на верстатах. Навчання у гуртках судномоделювання розвиває у дітей технічне мислення, творчу активність, надає допомогу у професійній орієнтації й виборі майбутньої професії. Діти виготовляють діючі самохідні , радіокеровані моделі-копії цивільних суден та військових кораблів, стендові моделі-копії вітрильників. Беруть участь в змаганнях з судномодельного спорту на Кубок Палацу, «Дніпрова чайка», міських та всеукраїнських змаганнях в закритих басейнах та на відкритих водоймах. Влітку мають пільгове оздоровлення. Запрошуються діти середнього та старшого шкільного віку. Керівники гуртків - Віктор Дмитрович Капраненко – відмінник освіти України, суддя національної категорії, Іван Геннадійович Ткачов – призер міжнародних чемпіонатів с судномодельного спорту, в минулому вихованець Палацу, лауреат конкурсу «Сузір'я Палацу», Олександр Віталійович Гончар – кандидат у майстри спорту України, в минулому вихованець Палацу.
Гурток судномоделювання вищої майстерності дає можливість вихованцям займатись за індивідуальною програмою, спрямованою на розвиток конструкторських та винахідницьких здібностей, отримання знань, умінь та навичок самостійного користування кресленнями та літературою, якісного виготовлення моделей високої складності, професійного самовизначення. Участь у міських, Всеукраїнських змаганнях судномодельного спорту. Керівник збірної – Віталій Миколайович Гончар, відмінник освіти України, майстер спорту України з судномодельного спорту, голова міського методичного об’єднання з судномодельного спорту.

   Віталій Миколайович Гончар - завідувач лабораторії судномоделювання, керівник гуртка «Судномоделювання», майстер спорту України з судномодельного спорту, нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

DSCN2302

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu