Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Лабораторії відділу | Київський Палац дітей та юнацтва

Лабораторії відділу

Друк
 
Лабораторії відділу технічної творчості
 

Лабораторія експериментального моделювання
Лабораторія судномоделювання
Лабораторія початкового моделювання та інтелектуальної творчості
Лабораторія радіоелектроніки і зв’язку

Лабораторія дизайну 

   У відділі ведеться цілеспрямована професійна орієнтація, оскільки вміння і навички, якими діти оволодівають в технічних гуртках стають в нагоді у подальшому. Починається шлях до серйозних наук в лабораторіях початкового моделювання та інтелектуальної творчості, судномоделювання, експериментального моделювання, радіоелектроніки і зв’язку, лабораторія дизайну. 
  Технічна творчість благодійно впливає на характер самоорганізації всього наступного життя дітей. Свобода і можливість вибору дітьми улюблених занять допомагає з дитинства знайти модель майбутньої професійної діяльності, визначити своє місце в житті, повніше реалізувати творчі можливості.
  Поринь у цікавий світ техніки! І тобі розкриються таємниці розвитку технічного генію людства від винаходу колеса до створення найсучасніших засобів зв’язку, від первісних човнів до прекрасних сучасних кораблів... Дізнаєшся багато цікавого, повчального і захоплюючого про творців перших машин і чому саме їх вважають винахідниками, про легендарних конструкторів, котрі працювали на користь і славу Батьківщини. Як народжувалась перша і працює сучасна техніка нашого неба, моря, землі. Як освоювався космос, чим цікаві планети Сонячної системи, і як астрономи відкривають нові зорі.

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu