Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Лаб. фізико-радіотехнічна | Київський Палац дітей та юнацтва

Лабораторія фізико-радіотехнічна

Друк

Захоплених таємницями електроніки залюбки навчать читати мікросхеми, розробляти і конструювати електронні прилади, іграшки, розбиратися в домашній техніці, впроваджувати в життя свої раціоналізаторські ідеї. Ти опануєш прийоми пайки, виготовлення та монтажу друкованих плат, налагодження апаратури, роботи з різноманітними інструментами та вимірювальними приладами. І згодом можеш взяти участь у конкурсах з радіоелектронного конструювання, а також у різноманітних виставках міського та всеукраїнського рівня.

Єрмошин Сергій Олександрович – керівник гуртків: «Радіомаячок», «Електронні саморобки», «Конструктор-винахідник». Нагороджений знаком “Відмінник освіти України”. Має ліцензію на експлуатацію радіостанції першої категорії та позивний сигнал UT2UL.

Фотогалерея

Мироненко Володимир Іванович  – завідувач лабораторії радіоелектроніки. Відмінник освіти України. Керівник гуртків: «Юний конструктор» та «Майстер-конструктор». Має ліцензію на експлуатацію радіостанції першої категорії та позивний сигнал UT5UN.

Фотогалерея

 

   З давніх-давен люди вдивляються в зоряне небо, намагаючись віднайти відповіді на одвічні запитання. Чому Місяць завжди повернутий до нас одним боком? Що передвіщають хвостаті комети? Де бере початок наш Всесвіт? Якщо тебе теж інтригують секрети, які зберігає зоряне небо – тобі до нас!
  Астрономія дає не лише знання про Всесвіт, а й можливість прекрасно провести час із друзями на свіжому повітрі під божественним витвором мистецтва – зоряним небом.
  Приєднуйся до нас і ми разом заглянемо за завісу таємниць зоряного неба і зробимо Всесвіт трішки ближчим. Спостереження проводяться на обсерваторії Палацу. Запрошуються діти молодшого та середнього шкільно віку. Керівник Гуртка - Шилін Андрій Вячеславович.

 

 

Бученко Віктор Володимирович – керівник гуртка "Таємниці Всесвіту". 

Разом ми з’ясуємо:

  • Як користуватися телескопом та іншими оптичними приладами для спостереження небесних тіл;
  • Як спостерігати плями на Сонці;
  • Коли краще загадувати бажання на «падаючі зорі»;
  • Коли, де і як краще спостерігати затемнення Сонця та Місяця;
  • Як правильно фотографувати зірки;
  • Як проводити астрономічні дослідження;
  • Чи можливе життя у на інших планетах…

І ще багато-багато інших цікавинок.

 

 

 

Степура Олексанл Миколайович - керівник гуртка "Матеріалознавство".
  Матеріалознавство – це наука, що вивчає розмаїття матеріалів (чавун, сталь, мідь, алюміній, магній та ін.), які людина використовує для виготовлення різноманітних виробів науки, техніки та побуту; властивості матеріалів з яких виготовляються машини та способи їх оброблення.
Програма розрахована на учнів 10-11 класів.

 

 

Під час занять у гуртку "Енергетика" вихованці отримують знання про способи та перспективи отримання і використання енергії, можливостях скорочення шкідливого впливу виробництва і споживання енергії на навколишнє середовище, сприяє розвитку конструкторських навичок, творчих здібностей, формує пізнавальний інтерес до фізики і техніки. Програма гуртка розрахована на учнів 8-11 класів
Керівник гуртка: Степура Олександ Миколайович

 
 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu