Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Виставки | Київський Палац дітей та юнацтва

Виставки

Друк
16-31.03.2013 р. «Генії свого народу. Творчість О. Пушкіна та Т.Шевченка». Виставка творчих робіт вихованців гуртка «Живопис», кер. Кожаєва Т. О., за проектом «Нескінченне полотно творчості»

18-20.03.2013 р. «Культура Київської Русі». Виставка творчих робіт вихованців позашкільних навчальних закладів Солом’янського та Святошинського районів за проектом «Віхи української культури».

Детальніше

01-28.02.2013 р. «Над нами ангели літають». Виставка творчих робіт вихованців гуртка «Декоративний розпис», кер. Шинкаренко О. В. за проектом «Нескінченне полотно творчості»

Детальніше

Афіша

З 21 по 31 січня 2013 року в холі першого поверху Київського Палацу дітей та юнацтва відбудеться персональна виставка творчих робіт Антипової Тетяни, вихованки студії образотворчого мистецтва, кер. Каверзнева Н. В.

Афіша

14.12.2012 року в Галереї "Дім Миколи" Київського Палацу дітей та юнацтва відбулось відкриття виставки творчих робіт вихованців студії образотворчого мистецтва, кер. Елланська С. Е., за мотивами творів шотландського поета Роберта Бернза в рамках проекту "Малюємо Бернза", що організований спільно з Українською фундацією "Друзі Шотландії" за інформаційної підтримки Волинського Братства та за сприяння Маркетингової компанії PULSE за особистого сприяння Стюарта МакКензі.

Детальніше

З 1 по 15 грудня 2012р. відбудеться виставка творчих робіт вихованців гуртка «Декоративна графіка», кер. Елланська С.Е., за твором Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки». Хол І поверху

Афіша

З 16 по 30 листопада відбудеться виставка творчих робіт вихованців гуртка «Графіка» студії образотворчого мистецтва кер. Каверзнева Н. В. за твором Ред’ярда Кіплінга «Мауглі» в холі 1-го поверху.

Детальніше

З 1 по 15 листопада в холі першого поверху Київського Палацу дітей та юнацтва проходить персональна виставка творчих робіт вихованки студії образотворчого мистецтва Гресько Катрусі (кер. Елланська С.Е.)

Афіша

З 16 по 31 жовтня в холі І поверху проходить виставка творчих робіт вихованців студії образотворчого мистецтва (кер. Елланська С. Е.) «М. Булгаков «Майстер та Маргарита»

Детальніше

З 1 по 15 жовтня в холі першого поверху проходить персональна виставка робіт Дзеверіна Володимира «Життя сонця», вихованця студії образотворчого мистецтва (кер. Елланська С.Е.)

З 1 по 15 жовтня в холі першого поверху проходить персональна виставка робіт Свириденко Анастасії за мотивами книги Яна Ларрі «Незвичайні пригоди Карика та Валі», вихованки студії образотворчого мистецтва (кер. Елланська С.Е.)

З 1 по 30 вересня в холі 1-го поверху проходить персональна виставка робіт Гориславець Анастасії «Краєвиди Болгарії» вихованки студії образотворчого мистецтва (керівник Кожаєва Т.О.)

Детальніше

З 1 по 30 вересня в холі 1-го поверху проходить виставка портрету «Люди, що нас оточують» вихованців студії образотворчого мистецтва (керівник Елланська С.Е.).

Детальніше

З 1 по 30 вересня в холі 1-го поверху проходить виставка робіт на пленері «Київ: графічна прогулянка» вихованців студії образотворчого мистецтва (керівник Елланська С.Е.).

Детальніше

З 10 по 30 травня в холі 1-го поверху проходить персональна виставка творчих робіт «Час, ось твій політ!» (ілюстрації до творів Рея Бредбері) Собчука Миколи, вихованця гуртка «Декоративна графіка», керівник Елланська С.Е.

Детальніше

В квітні місяці відбулась виставка творчих робіт Щерби Дзвенислави-Марії, вихованки гуртка «Декоративний розпис», керівник Шинкаренко О.В.

Детальніше

2.04 по 15.04.2012 р. в Київському Палаці дітей та юнацтва виставка творчих робіт вихованців педагога Шинкаренко Ольги Володимирівни «Україна весніє мов казка».

Детальніше

З 23.03 по 02.04.2012 р. працює виставка творчих робіт вихованців гуртків «Живопис» та «Декоративна графіка», кер. Елланська Світлана Едуардівна. Виставка «Загублений світ» присвячена творчості Артура Конан-Дойля.

Детальніше

Афіша

З 19 по 22 березня в галереї «Дім Миколи» КПДЮ проходить виставка творчих робіт вихованців позашкільних навчальних закладів міста «Культура Скіфо-сарматської доби» за проектом «Віхи української культури», започаткованим відділом декоративно-прикладної творчості і образотворчого мистецтва КПДЮ.

Детальніше

З 27 лютого по 8 березня в холі І поверху проходить виставка творчих робіт вихованців гуртка живопису «Казки Бажова» (кер. Кожаєва Т. О.) за проектом «Нескінченне полотно творчості».

Детальніше

1–31 листопада 2011 у холі першого поверху за проектом «Нескінченне полотно творчості» проходить виставка творчих робіт вихованців гуртка «Графіка» (керівник Каверзнева Н. В.) «Вінні-Пух та його друзі».

Детальніше

1–23 жовтня 2011 у «Шоколадному будинку» проходила виставка, присвячена його 110-літтю. Були представлені роботи вихованців студії образотворчого мистецтва. Ще двоє учасників брали участь у другому етапі конкурсу, де вони писали інтер’єри «Шоколадного будинку».

Детальніше

З 1 по 31 жовтня 2011 року експонується персональна виставка Овчаренко Дар’ї, вихованки гуртка «Декоративна графіка» відділу декоративно-прикладної творчості та образотворчого мистецтва «Блукання настроєм» (кер. Елланська С. Е.). Хол І поверху

Афіша виставки

Детальніше

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu