Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Роботи вихованців відділу | Київський Палац дітей та юнацтва

Роботи вихованців відділу

Друк

 

Писанка з давніх давен була, є і буде оберегом українців, бо тільки українському народу вдалося зберегти знакову семантику писанки. Програмою передбачено навчання дітей та набуття ними знань про писанку як оберіг та збереження писанки для майбутніх поколінь. Вік дітей 8 – 18 років.

Майстерня художньої мозаїки

Програма знайомить з мистецтвом і традиціями світового мозаїчного живопису. Заняття в майстерні дають можливість самовираження особистості засобами образотворчого мистецтва та спонукають до творчої самореалізації вихованців. Вік дітей 10 – 19 років.

Кулінарія

Програма знайомить з традиційними кухнями українського, російського та білоруського народів, авторськими кулінарними рецептами та технологією приготування страв. За допомогою порад досвідченого педагога ви оволодієте навичками виготовлення закусок, перших, других страв та випікання кондитерських виробів. Вік дітей 12 – 19 років.

 


Лоза, соломка

Селяни вірили, що в лозі та соломі є сила родючості, благотворна здатність впливати на хід життя. Програма надає основи ремесла, знайомить з народним мистецтвом, як часткою духовного багатства суспільства і дає простір для творчості та розвитку фантазії. Вік дітей 10 – 16 років.

Пошиття виробів

еееееПрограма знайомить з історією створення одягу, походженням, властивостями та призначенням тканин, професією дизайнера, конструктора-модельєра, закрійника, технолога та майстра швейного виробництва. Також ви навчитеся конструюванню та моделюванню одягу за обраним фасоном, послідовному виготовленню швейних виробів. Вік дітей 11 – 19 років.

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu