Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

ММЦ "Дім Миколи" | Київський Палац дітей та юнацтва

Виставки

З 24 серпня по 8 вересня в галереї "Дім Миколи" відбулась  виставка робіт "Чорним по білому" в техніці графіка, вихованців гуртка "Малюнок", керівник - Ігор Канівець.

З 24 серпня по 8 вересня в галереї "Дім Миколи" відбулась виставка робіт Маргарити Шерстюк "Літній Пленер".

З 1 по 10 лютого в галереї «Дім Миколи» експонується виставка «Світосприйняття». Це перша персональна виставка юного художника Олексія Заліпи. Впевнено можна засвідчити самобутність та оригінальність його робіт.
Вся експозиція наповнена оптимістичним сприйняттям світу та своїм світобаченням.Олексій обдарований гармонійним відчуттям кольору та інтуїтивно відчуває композицію у форматі. Вибрані теми його робіт розповідають про зацікавленість автора народними традиціями, флорою та фауною. Автор глибоко цікавиться та вникає у природу навколишнього світу.
Маємо велику надію на талант та працю Олексія і будемо слідкувати за його творчими здобутками та успіхами.
Член Спілки Художників України Буртовий Анатолій Миколайович вчитель Олексія Заліпи.

 


Дюговська Галина Володимирівна, живе і працює в м.Києві.
Член Національної спілки художників України, Спілки дизайнерів України.

Працює в галузі декоративно-ужиткового мистецтва.
Учасниця багатьох художніх виставок, міжнародних пленерів по створенню арт-об’єктів з
лози.
В основі робіт – переосмислення народних традицій. Об’єм в текстильних композиціях створює за допомогою дерева, метала, лози.
Персональні виставки в Севастопольському художньому музеї -2005 р.,Музеї українського народного декоративного мистецтва -2008, Музеї історичних коштовностей
України-2008, Центрі Української культури та мистецтв -2012.

Роботи зберігаються в Севастопольському художньому музеї, Музеї українського народного декоративного мистецтва, Музеї бурштину в Софії Київській, в м.Руднік.(Польща), приватних колекціях.

Організатор та куратор:
- виставок київських художників в художньому музеї ім.. М.П.Крошицького м.Севастополь – 2011, 2012 рр.,
-виставки «Серпневий вернісаж прикладного мистецтва» в Музеї книги та друкарства, м Київ-2011 р.,
-виставки київських художників в рамках культурної програми Євробачення 2012 в м.Баку, Азербайджан.


Моб. Тел. 8 067 506 35 28
Майстерня 8 (044) 235 01 32

 

До 5 листопада триватиме дитяча виставка гуртківців ММЦ (майстерня Дмитра Дорогостайського) «Портрет».

 

З 16 до 27 листопада в галереї «Дім Миколи» триватиме виставка Ірини Кот та Наталії Гладовської «Натюрморт, пейзаж, портрет».
Ірина Кот народилася в Києві 1980 року. В 2004-му закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Член Національної спілки художників України. Працює в жанрі портрета та натюрморта. Учасниця всеукраїнських і міжнародних виставок.

Киянка Наталія Гладовська 1998 року закінчила Київський художній промисловий технікум (відділення розпису), а 2005 року — Національну академію мистецв України (майстерня храмового живопису М. А. Стороженка). Член Національної спілки художників України. Учасниця всеукраїнських і міжнародних виставок, конкурсів і симпозіумів живопису та сакрального мистецтва. Її картини належать приватним колекціям, а іконопис представлений у декількох храмах України (наприклад, іконостас у храмі Різдва Богородиці в Церковщині, 24 ікони).

 

З 1 до 20 жовтня в галереї КПДЮ «Дім Миколи» в рамках проекту ММЦ «Авторські школи педагогів» працює дитяча виставка «П’ять + 5». Представлені роботи , — а їх понад 130! — за попередній навчальний рік створили вихованці майстерні «Композиція» (керівник Олена Кур’янова). У виставці беруть участь 45 дітей 5–10 років. Основну частину експозиціїї склали авторські малюнки Максима Вальчука, Уляни Козачинської та Катерини Макарової, гуртківців з п’ятирічним досвідом.

 

22–30 жовтня в столичній галереї «Дім Миколи» триватиме виставка «Шлях до майстерності». У проекті Оксани Булькевич, Олени Гостілової, Антона Власюка, колишніх студентів Київської дитячї Академії мистецтв, представлені живопис, графіка та скульптура.

Антон Власюк, студент Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, брав участь у численних українських і міжнародних виставках та конкурсах.

 

 

Олена Гостілова, студентка факультету образотворчого мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (кафедра сценографії та екранних мистецтв).

 

 

Оксана Булькевич, студентка факультету образотворчого мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв (бакалаврат). На рахунку Оксани 15 виставок не тількі в Україні, а й за кордоном.

 

3 1 до 19 вересня виставка дитячих робіт «Футбол» гуртка «Малюнок» (керівник Дмитро Дорогостайський) демонструє майстерність і уяву вихованців Молодіжного мистецького центру. Фантазувати на футбольну тему гуртківців спонукало нещодавнє проведення «Євро-2012» в Україні та Польщі. Діти пішли трохи далі за звичний набір спортивних сюжетів, представивши глядачам гру не лише відомих світових команд, а й тварин, казкових персонажів і героїв улюблених фільмів.

3 1 до 19 вересня виставка «Літо» нагадує нам про чудові дні минулого сезону. Своїми враженями поспішають поділитися художники, які навчають наших дітей за фахом і покликанням. Викладачі образотворчого мистецтва лишили нам власні спогади про літо, підтверджуючи цим тезу, що юним живописцям важливо вміти не лише застосовувати різні техніки, а й по-різному сприймати світ.

З 27 вересня до 12 жовтня триватиме проект “Аrt&Wood”. З ініціативи його кураторки Маріанни Джулай художники Марта Базак, Неллі Ісупова, Тетяна Кисельова, Олена Придувалова, Тетяна Рубльова, Іван Семесюк, Борис Фірцак та інші мали нагоду поекспериментувати з екоматеріалами (деревом, керамікою, металом, текстилем). Вибір такої сировини, як і форм, простих, навіть грубих (стіл, табурет, скриня, ширма), покликаний підкреслити завдання, яке стояло перед митцями, — спробувати створити щось водночас потрібне в побуті і чуттєво значуще.

У «Шоколадному будинку» («Дитячій картинній галереї») відбулася презентація книжки «Єврейські поети — дітям», що вийшла друком у серпні 2012 р. у видавництві «Фенікс». У оформленні видання використані зокрема малюнки дітей гуртка «Композиція» (керівник Олена Кур’янова): Уляни Козачинської (8 років), Анастасії Максакової (8 років) і Анастасії Бондаренко (6 років). А честь бути обраним для обкладинки випала малюнкові Софії Юрченко (8 років), переможниці Міжнародного конкурсу дитячого малюнка в Туреччині.

Уляна Козачинська (8 років) Софія Юрченко (8 років)

 

З 1 по 12 січня 2012 року в галереї «Дім Миколи» проходить виставка творчих робіт «Попелюшка», вихованки Палацу, Анастасії Максакової.

З 22 серпння по 10 вересняя 2011 р. до 20- річчниці Незалежності України відбудеться виставка творчих робіт вихованців Молодіжного мистецького центру «Ми - діти України» («Погляд крізь віки») в галереї «Дім Миколи».

 
 

Вітаємо вихованців та педагогів відділів декоративно-прикладної творчості і образотворчого мистецтва та молодіжного мистецького ценртру з перемогою на мистецькому конкурсі в Турції.

Медалями нагороджені:
Євгенія Сирота – золота медаль;
Катерина Причина – срібна медаль;
Мазурик Соня - срібна медаль;
Юрченко Ніла - бронзова медаль.

Дипломами учасників нагороджені:
Юлія Кривицька
Валерія Гучко
Августа Іваненко
Ірина Петренко
Аксенова Аня
Адамчук Святослав
Богданова Діана
Вальчук Максим
Козачинська Уля
Макарова Катя
Мазурик Соня
Максакова Настя
Максакова Настя
Петрова Іра
Пацюк Богдан
Самаріна Лера
Колесникова Катя
Юрченко Ніла
Войтенко Женя.
Вашека Женя
Гордина Олена
Семко Олена
Чернякова Олена
Пискун Аня
Свістунова Анастасія

Педагоги:
Каверзнева Н.В.
Криворучко Г.В.
Шинкаренко О.В.
Курьянова О.С.
Дорогостайський Д.С.
Канівець І.В.


 

 

З 10 травня по 11 червня 2011 р. в м Києві відбувся Другий соціально-культурний Фестиваль «Українськї дні Гуманного Дитинства», присвячений тисячоліттю Національного заповідника «Софія Київська»

Сайт проекту www.arthelrkids.org.

Клименко Герман 12 р. педагог Бебко О.В.

Боженко Марат 9 р. педагог Дорогостайський Д.С.
Валярчук Даша 5 р.

Петрова Іра 6 р. педагог Кур’янова О.С.
Максакова Настя 8 р.
Москаленко Олександра 9 р.
Колеснікова Катя 10 р
Максіна Настя 8 р.
Вовкодав Аня 7 р.
Вовкодав Карина 11 р.
Заболотна Света 10 р.
Макарова Катя 8 р.
Тіщенко Юлія 9 р.
Адамчук Святослав 8 р.
Богданова Діанна 9 р.
Вальчук Максим 8 р.
Сметаніна Софія 12 р.
Юрченко Ємма 12 р.
Юрченко Софія 10 р.

 

 

 

Галерея «Дім Миколи»

Галерея «Дім Миколи»
виставкова зала (перший поверх). Виставкова площа – 2 зали (120 + 120 кв.м.)

Режим роботи:
вівторок-субота з 12.00 – 18.00, неділя – з 12.00 – 15.00, вихідний – понеділок.
Адреса: Київ, вул. Iвана Мазепи, 13
Куратор галереї – Ольга Володимирівна Бебко, тел. 280 – 75 -58

Галерея «Дім Миколи» Молодіжного Мистецького Центру КПДЮ заснована у 1994 році. Працює з молоддю та для молоді.
Галерея є осередком творчого життя міста знайомить глядача з мистецтвом відомих художників України та народів світу, а також з творчістю дітей та молоді.
Масштаб окремих експозицій та проектів галереї охоплює молодь Палацу, Києва, України, інших країн.
Протягом 10 років біля 400 молодих авторів мали змогу презентувати свою першу персональну виставку. Для мешканців Києва та гостей столиці вперше на Україні було організовано цілий ряд культурологічних експозицій: «Сучасна японська кераміка», «Мистецтво Африки», «Сазані Середньої Азії», «Срібло та килими Казахстану», «Перша всеукраїнська виставка авторської ляльки» то що.
Галерея проводить щорічні міжнародні молодіжні пленери у Кракові та Берлині. В 1999, 2000, 2001 роках широку прихильність серед молоді отримав проект «Fata Morgana» (скульптура з піску). В ньому брали участь понад 80 художників України. Досі пам’ятають глядачі популярні серед молоді проекти: «Папір у просторі», «12 стільців». Галерея постійно представляє молодих художників на міжнародних Арт-фестивалях у Києві, Магдебурзі, Берлині.
Аудиторія галереї - це діти, підлітки, які навчаються у Палаці, це дорослі люди, які відвідують виставки.
Діти, що займаються у гуртках, мають можливість разом з педагогами створити персональну або колективну виставку. Педагоги активно співпрацюють із батьками та залучають їх до культурно-масової роботи з дітьми. Разом з батьками створюються дитячі експозиції, у яких беруть участь їх батьки, як співавтори, або як самостійні автори.

   
 

Про центр


Галерею "Дім Миколи" Молодіжного мистецького центру було засновано в 1994 році (завідувач центру - відмінник освіти України О.В. Бебко). За 16 років її існування тут проведено багато міжнародних виставок та проектів. Серед найвизначніших - "Сучасна японська кераміка", "Мистецтво народів Африки", "Текстиль Сходу", "Мистецтво Казахстану", "Фото Чехії" та інші.
Галерея проводить щорічні міжнародні виставки, де молодь Має можливість продемонструвати свої таланти. Особливу прихильність юних дарувань отримали проекти "Папір y просторі", "12 стільців", "Міфологія ляльки", "Fata Morgana" (cкyльптypa на піску), над яким працювали майже BG юниx митців.
Галерея є членом Асоціації APT-галерей України, а також одним із засновників жypнaдy "Галерея". "Дім Миколи" - це унікальне місце, де можна втілити y життя свої бажання та мрії, реалізувати себе як творчу особистість. Кожен обдарований гуртківець може разом із педагогом організувати в галереї виставку чи спільний проект, який побачать сотні відвідувачів галереї. Галерея щороку організовує пленери та виставки молодим авторам у Берліні, Польщі, Чexiї, а також в Україні. Галерея співпрацює з Національною спілкою xyдoжникiв України, з культурними Центрами посольств і представництв в Україні тaкиx країн, як Німеччина, Чexiя, Швейцарія, Голландія та ін.
Центр створений та діє на основі Статуту Палацу. Він орієнтований на дітей, підлітків, молодь, тобто - на масову аудиторію, яка має потяг до прекрасного і потребу збагатити свій естетичний досвід засобами образотворчого або декоративно – прикладного мистецтв.
Педагогічна концепція ММЦ реалізується у КПДЮ як унікальна інноваційна модель комплексного вирішення освітніх завдань: від початкового розвитку емоційної чуттєвості щодо прекрасного - через формування ціннісного ставлення до мистецтва, аж до професійної орієнтації на діяльність у сфері образотворчого, декоративно-прикладного та інших мистецтв.
Спеціалізоване призначення ММЦ – популяризація мистецтва молоді, сприяння безпосередньому зв`язку мистецтва з життям народу, з його культурою.
Основні напрямки сприяння наступні:
- Мистецтвознавський пошук (виявлення обдарованої молоді).
- Просвітницька діяльність на базі художньої галереї «Дім Миколи» (виставки, перформанси, інста­ляції, пленери, обговорення моло­діжних проектів).
- Організаційно-масова діяльність (театралізовані свята, дитячі проекти

Структура ММЦ:
Творчі майстерні: (академічний малюнок, живопис, композиція, менеджмент презентацій).
Галерея “дім Миколи”
Творчі майстерні

Запис у гуртки в аудиторії 135 тел. 280 –75 -58

Розклад:
Тривалість занять от 2 до 3 академічних годин, згідно програми з перервами 15 хвилин

1.Бебко О. В. (живопис, діти та молодь 10–21 року): вівторок, четвер, 17:00–19:45.
2.Дорогостайський Д. С. (малюнок, діти 5–12 років): вівторок, четвер, 15:00–16:45, 17:00–19:45.
3.Канівець І. В. (малюнок, діти та молодь 10– 21 року): субота, 15:00–16:45, 17:00–19:45; неділя 12:00–13:45, 14:00–16:45.
4.Кур’янова О. С. (композиція, діти 5–12 років): середа, п’ятниця, 15:00–16:45, 17:00–19:45.

 

 

 

 

 

 

 

 

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu