Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Інструктивно-методична робота | Київський Палац дітей та юнацтва

Інструктивно-методична робота

Друк
Методичні рекомендації,  розроблені педагогами відділу народної творчості

   «Школа писанкарства», Сташук З. В. — навчально-методичний посібник, розроблений на основі практичної роботи авторів з дітьми 8–16 років у гуртку писанкарства відділу народної творчості Київського Палацу дітей та юнацтва. В посібнику представлена символіка й основи написання писанки та навчально-тематичний план курсу писанкарства для гурткової роботи (32 години), а також фотографії писанок із основною символікою.                                   
   «Збережемо традиції пращурів», Сташук З. В.  — посібник випущений за проектом, що втілювався протягом двох років у відділі та був спрямований на комплексне вирішення завдань духовного виховання дітей і збереження єдності поколінь через вивчення традицій українського народу та відтворення їх у сучасності.
 
Серія «Гороскоп в іграшці», Рибальченко Л. М. — посібники  присвячені звірятам-символам року згідно зі східним гороскопом. Матеріали, подані в посібниках, розраховані на викладачів гуртків позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, їх вихованців, а також будуть корисними всім охочим створити власноруч іграшку-символ Нового року. Посібник містить викрійки іграшок із планом їх поетапного виготовлення, починаючи від підготовки матеріалу до завершального оформлення.

 

 

«Лялька-мотанка — оберіг наших душ», Рум’янцева О. А. — в посібнику описане призначення ляльки-мотанки й обрядовість з її використанням, вплив іграшки на виховання дітей і формування їх світогляду. Посібник містить плани поетапного виготовлення 4 ляльок: починаючи з підготовки та підбору матеріалу та завершуючи етапом оформлення.

«Бісерне ткацтво», Ровинська Л. В. — навчально-методичний посібник буде цікавим для всіх, хто хоче оволодіти однією з традиційних українських технік бісерного рукоділля. Теоретична та практична частини знайомлять читачів з символікою та семантикою орнаментів, надають назви й описи традиційних тканих і сучасних виробів, прикрас із бісеру, а також основні правила поєднання кольорів, підбору інструментів і матеріалів та детальний опис підготовки до роботи.

«Виготовлення виробів з вербового прута», Лугова З. І. — у посібнику висвітлені теоретичні та практичні засади лозоплетіння, викладені способи роботи щодо заготівлі й обробки вербового прута, докладно описані прийоми та методи плетіння лозових виробів, розглянуті необхідні в лозоплетінні інструменти та способи їх застосування.Інструктивно-методична робота

"Перелік міський методичних об’єднань, які працюють в Київському Палаці дітей та юнацтва для педагогів-позашкільників за напрямками:"

 1. Бісероплетіння ̶ другий четвер місяця, 11.00, каб. 220,
  керівник Ровенська Л. В.

 2. Образотворче мистецтво ̶ останній вівторок місяця, 11.00, каб. 110,
  керівник Кожаєва Т. О.

 3. Писанкарство ̶ остання п'ятниця місяця, 11.00, каб. 121,
  керівник Сташук З. В.

 4. Керівництво та контроль із боку завідувачів відділів ̶ перший вівторок місяця, 11.00, каб. 215,
  керівник Алєнченко Н. С.

Телефон для довідок 280-38-87

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu