Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

цирк "Але-ап" | Київський Палац дітей та юнацтва

цирк "Але-ап"

Друк
НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ЦИРК «АЛЕ-АП»

Діти, яких зачаровує магічний світ арени, мистецтво фокусників, клоунів, акробатів, жонглерів, повітряних гімнастів, можуть втілити свою мрію в дитячо-юнацькому цирку «Але-ап». Тут можна опанувати жонглювання, повітряну гімнастику, навчитися робити різні акробатичні трюки, фокуси, розвинути пластику тіла, акторську майстерність та сценічну сміливість. Цирк «Але-ап» – це осередок дитячих самобутніх талантів нашої столиці. В колективі навчаються діти, які вірять у дива і самі хочуть бути причетними до творіння чудес.

Дитячо-юнацький цирк «Але-ап» створено 1991 року. В колективі навчається більш як 150 вихованців віком від 4,5 до 18 років. Навчання в цирку «Але-ап» відрізняється від занять у спортивних секціях. На відміну від останніх воно базується не на змаганні, а на творчій співпраці. Тому вихованці цирку мають добрі дружні стосунки, «летять» на заняття і щоразу чекають зустрічі одне з одним. У колективі зберігаються й передаються від покоління до покоління кращі традиції. Тут цікаво і захопливо дитині будь-якого віку.

Виступи цирку «Але-ап» завжди мають успіх у глядача. Це оригінальні, видовищні номери та шоу-вистави з цікавим задумом, у яких беруть участь діти різного віку. Колектив широко відомий у місті, дарує свої виступи глядачам на різних концертах та фестивалях.

 
ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД
ГІНЖАЛЮК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА – художній керівник колективу, висококваліфікований педагог з циркових жанрів та акробатики, унікальний, висококласний майстер свого профілю, умілий організатор, обдарований постановник циркових номерів. Створила власну систему підготовки виконавців-солістів з різних циркових жанрів, спеціалізується на постановці трюків до номерів з повітряної гімнастики, парної та групової акробатики, пластичної гімнастики, ексцентрики. Вона зуміла створити атмосферу творчого пошуку, прагнення досконалості та дружній мікроклімат у колективі. Нагороджена грамотами Головного управління освіти і науки м. Києва, кандидат у майстри спорту з акробатики.

КУРІНСЬКИЙ ОЛЕГ ЮРІЙОВИЧ – висококваліфікований педагог з циркових жанрів та акробатики, обдарований постановник циркових номерів, відомий артист цирку, майстер спорту з акробатики.

ПЕТЛИЦЬКА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА – концертмейстер високого класу, професіонал, досвідчений педагог, незамінний музичний керівник колективу. Займається музичною постановкою й режисурою сценічних номерів, шоу-вистав та циркових програм. Відіграє рівноправну роль з керівником колективу у навчально-виховному процесі. Нагороджена почесним знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки України, Головного управління освіти і науки м. Києва та подякою Київського міського голови.

ВАТАЛЄВА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА – педагог з циркових жанрів (хула-хупи, жонгляж) та акробатики. Працює з групами початкового та основного рівнів навчання.

ОВСЄЄВА ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА – педагог з циркових жанрів. Спеціалізується на постановці номерів з хула-хупами, еквілібристики, пластичної гімнастики, парної та групової акробатики.

ПЕТРЕНКО НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА – педагог з хореографії, акробатики та циркових жанрів. Працює з групами початкового та основного рівнів навчання. Спеціалізується на пластичній та повітряній гімнастиці.

ЛИБА ОЛЕНА ЮРІЇВНА – педагог з хореографії. Працює з групами основного та вищого рівнів навчання.
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Цирк «Але-ап» – це справжня школа циркового мистецтва для дітей та юнацтва. Навчання здійснюється за комплексною авторською програмою, яка стала переможцем Всеукраїнського конкурсу освітніх програм та навчальних посібників для позашкільних закладів. Вона передбачає оволодіння:

  • цирковими жанрами (жонглювання, еквілібристика, повітряна гімнастика, ексцентрика, парна та групова акробатика, хула-хупи, клоунада, пластична гімнастика, оригінальні жанри);
  • акробатикою;
  • хореографією (елементи класичного та сучасного танцю, сценічного руху).

Діти та підлітки вчаться володіти своїм тілом, розвивають фізичні та рухові здібності, гнучкість, координацію, спритність, силу, швидкість реакції, відчуття балансу; вдосконалюють трюкову техніку та акторську майстерність, вчаться працювати з реквізитом та доглядати за ним. Важливим моментом навчання є вивчення прийомів страхування та самострахування, а також правил безпеки під час тренувального процесу та концертних виступів.

Навчання безкоштовне!
Освітній процес у колективі побудований в суворій послідовності: від простого – до складного, від окремого – до загального та включає в себе три рівні підготовки:

  • початковий (діти віком 5-8 років);
  • основний (діти та підлітки 8-12 років);
  • вищий (вихованці віком до 18 років).

Основним принципом навчання є особистісний підхід до дитини, виявлення та розвиток її індивідуальних нахилів, інтересів, здібностей.

Прийом дітей починається з кінця серпня кожного року. У циркові групи приймаються діти від 4,5 до 8 років, які не мають підготовки, а також діти до 13 років – з початковою підготовкою (заняття гімнастичними або іншими видами спорту, хореографією), які не мають медичних протипоказань, показали фізично-рухові здібності та бажання займатися даним видом творчості.

Особливістю дитячого складу колективу є те, що в ньому навчається багато дітей з малозабезпечених, неповних, соціально незахищених сімей – такі вихованці знаходять тут другу сім’ю. Вони вчаться долати перешкоди та труднощі у досягненні творчої та професійної мети, вміють спілкуватись у різновіковому колективі, підтримувати один одного, радіти успіхам. Тому принциповим є підтримання в колективі дружньої атмосфери між дітьми, що сприяє вихованню щирої людської вдачі.

 
ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

За роки роботи в репертуарі цирку «Але-ап» створено багато цікавих номерів у різноманітних циркових жанрах для різних вікових груп, сольні та групові композиції. Колектив відомий у місті, вирізняється серед інших високою сценічною культурою, досконалою технікою, майстерністю, виразністю виконання, оригінальністю та видовищністю постановок.

Унікальністю та своєрідністю творчого почерку колективу є створення циркових шоу-вистав та тематичних циркових програм: «Лікар Айболить» (1995, 2001); «Новорічні жарти» (1996); «А у нас на подвір’ї» (1997); «Цирк «Але-ап» засвічує вогні...» (2002); «Біля самого синього моря» (2005); «Зимова казка» (2006), «Незвичайні новорічні пригоди» (2007), «Мандрівка на повітряній кулі» (2007), «Лускунчик» (2008), «Казка Різдвяної Зірки» (2009), "Створення світу" (2010).

Цирк «Але-ап» активно проводить концертну діяльність, є постійним учасником концертів і творчих акцій Палацу та міста. Колектив – учасник І та ІІ Міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича» (1994, 1995), Міжнародного фестивалю циркового мистецтва в Брюселі (1995), учасник звітних концертів майстрів мистецтв та творчих колективів столиці України в Національному Палаці «Україна» (2000, 2001, 2004), лауреат міських та всеукраїнських оглядів дитячої творчості (1999, 2001, 2003, 2006), лауреат Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, конкурсу циркових колективів «Парад-але!» (2006), лауреат Міжнародного конкурсу-фестивалю «Південний експрес» (2008).

Серед останніх досягнень колективу:
-диплом за І місце міського фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Чисті роси» (2010);
-дипломи за ІІ та ІІІ місце в номінації «Циркове мистецтво» Міжнародного фестивалю-конкурсу естрадного і фольклорного мистецтв «Золотий маяк» (2011);
-участь у телешоу «Україна має талант» (3 сезон, 2011);

участь у телешоу «Україна має талант» (3 сезон, 2011)

- участь у фіналі національного відбору шоу «Магія цирку» (2011);

- диплом Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряна осінь» (2011)

- дипломи І та ІІ місця V фестивалю циркових студій «Діти європейського цирку» та дипломи за І, ІІ, ІІІ місця в різних номінаціях (2011);

- диплом Гран-прі міського етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чисті роси» в номінації «Циркове мистецтво» (2012);

- диплом за І місце в номінації «Авторська програма» Міжнародного фестивалю-конкурсу естрадно-циркових дитячих та юнацьких колективів «Понтійська арена», дипломи за І, ІІ та ІІІ місця в різних номінаціях та спеціальний приз (2012)

Окремі виконавці колективу є лауреатами ІІ та ІІІ мистецького фестивалю молодих талантів «Ровесники Незалежності» (2004, 2006), Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини» (2008 – 2011) та конкурсу «Сузір’я Палацу» (2004–2012).

Міжнародний фестиваль-конкурс естрадного та фольклорного мистецтв «Золотий маяк» (2011); Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряна осінь» (колектив отримав «Гран-прі») (2011); V фестиваль циркових студій «Діти європейського цирку» (2011); Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (колектив отримав «Гран-прі») (2012); ХІV Міжнародний фестиваль-конкурс естрадно-циркових дитячих та юнацьких колективів «Понтійська арена – 2012» м. Севастополь (дипломи за І, ІІ та ІІІ місця, спеціальний приз); Міжнародний фестиваль-конкурс аматорських цирків «Circo Ziburiai – 2012» м. Шакяй, Литва (дипломи за І, ІІ та ІІІ місця, спеціальний приз); ХV Міжнародний фестиваль-конкурс естрадно-циркових дитячих та юнацьких колективів «Понтійська арена – 2013».

Більше 40 випускників колективу обрали своєю професією циркове мистецтво, вступили до Київського державного коледжу естрадного та циркового мистецтва, працюють в циркових колективах України, близького та далекого зарубіжжя.

1996 року дитячо-юнацький цирк «Але-ап» за високі творчі досягнення отримав почесне звання «Зразковий художній колектив», а 2000 року – «Народний художній колектив».

Виступи цирку мають незмінний успіх, дарують вихованцям та глядачам задоволення, радість і натхнення.

 
ПРИХОДЬТЕ ДО НАС – І ВИ ЗМОЖЕТЕ ТВОРИТИ СПРАВЖНІ ЧУДЕСА! створено 1991 року. Колективом керує ГІНЖАЛЮК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА. Вона сформувала унікальне, своєрідне творче обличчя колективу, створила справжню школу циркового мистецтва.

 

В колективі навчається більш як 150 вихованців віком від 4,5 до 18 років.

 
 
 

 

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu