Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

театр "Incunabula" | Київський Палац дітей та юнацтва

театр "Incunabula"

Друк

 

НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
ТЕАТР «INCUNABULA»

Якщо Ви мрієте стати справжнім актором, грати на великій сцені, захоплювати грою глядача та зривати шалені оплески, то запрошуємо до театру «Incunabula». Тут Ви зможете дізнатися про сценічні секрети, оволодіти акторською майстерністю, грати у виставах – увійти у дивовижний, цікавий світ театральної діяльності. Театр формує місце людини в культурному просторі, допомагає пізнати себе та інших людей, відкрити кращі сторони особистості.

З 2000 року театр Київського Палацу дітей та юнацтва називається «Incunabula», що в перекладі означає «з колиски», а латинська транскрипція вказує на академічний характер театральних пошуків. Він зберігає творчі традиції театрального колективу, який було засновано в Палаці ще 1937 року. З 2006 року театром керує Сенчук Андрій Павлович, професійний режисер-постановник, який має досвід роботи з дітьми.

Театр – мистецтво синтетичне, що об’єднує в собі живу сценічну дію, зображальні мистецтва, мистецтво володіння словом, музику. Тому в театрі разом з режисером працюють педагоги, які всебічно розвивають здібності дитини, розкривають її індивідуальність. Вони надають дітям нові можливості для самовдосконалення: сприяють розвитку акторської майстерності (індивідуальної та групової), органічної поведінки на сцені, навчають техніці мови, прийомам дихання, ставлять дикцію, формують культуру мовлення, розвивають фізичні та пластичні якості, координацію рухів, музичні та вокальні здібності, акторську сміливість, творчу активність.

Театр є колективним видом мистецтва, тому багато уваги приділяється створенню атмосфери взаємоповаги і здорового товаристського духу, поважного ставлення до творчості іншого. Педагоги прищеплюють дітям ідеї гуманізму. Тому діти, які працюють у виставах, як мінімум, самі будуть освіченими глядачами, здатними відчувати красу та розуміти мистецтво.

Театр «Incunabula» відомий у місті та вважається найкращим колективом свого жанру. Багато випускників стали студентами акторського та режисерського факультетів Київського державного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, професійними акторами театру та кіно. Кожного року під час весняних канікул (до Міжнародного Дня театру) «Incunabula» презентує нову виставу.

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

ШТЕФАН ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ – режисер-постановник театральних вистав, педагог зі сценічної мови та майстерності актора в підготовчому складі театру. Вміє розкрити творчий потенціал дитини, її індивідуальні можливості. У роботі користується новітніми техніками та сучасними технологіями.

ДОРОШЕНКО ЛЮДМИЛА КОСТЯНТИНІВНА – педагог зі сценічної мови та майстерності актора в акторській трупі театру, актриса вищої категорії, має великий досвід акторської діяльності, виправляє дефекти мови у дітей, має великий авторитет серед вихованців. Нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки м. Києва.

БОРИСЕНКО ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА – концертмейстер, професійно займається музичним оформленням вистав театру, розвиває ритміку та музичний слух у дітей. Нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки м. Києва.

ТОЛОК МАРІЯ ВІКТОРІВНА – педагог зі сценічного руху, розвиває мовно-рухову координацію та фізично-пластичні якості дітей.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Колектив працює за авторською програмою, створеною педагогами театру. За програмою діти вивчають дисципліни:

 • акторська майстерність,
 • сценічна мова,
 • сценічний рух,
 • постановка голосу.

Театр складається з основної акторської трупи та підготовчих груп.
Трупа займається випуском вистав, що складають репертуар театру, а також розвитком практичних акторських навичок. Тут навчаються діти від 12 до 18 років, які проявили акторські здібності та показали результат роботи.
В підготовчих групах навчаються діти віком від 7 до 10 років (перша група) та від 11 до 13 років (друга група), де діти виявляють свої здібності та готуються до участі у виставах. За результатами навчання діти з підготовчих груп переводяться до акторської трупи.

Прийом дітей починається з кінця серпня кожного року. До театру можуть записатися діти віком від 7 до 15 років. Зарахування у театр відбувається за результатами прослуховування:

 • перевірка мовного апарату та голосових даних, емоційності виконання (прочитати віршований або прозовий твір українською мовою);
 • музичне тестування – наявність музичного слуху, почуття ритму (заспівати українську народну пісню, проплескати заданий ритм тощо).

Навчальні групи формуються з урахуванням віку дітей.
Заняття проводяться чотири рази на тиждень. У період підготовки вистав схема занять може змінюватись, а перед випуском вистави репетиції відбуваються щодня. Навчання безкоштовне!

Робота в театральному колективі – це не тільки задоволення, а й постійна творча та фізична праця, що вимагає наполегливості, постійного бажання вдосконалювати свої вміння та поглиблювати знання.

У своїй діяльності «Incunabula» спирається на методики, засновані на системі К С. Станіславського, а в постановці вистав тяжіє до академічних форм.

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

У творчому доробку колективу багато цікавих, оригінальних вистав та театральних програм. Вистави театру отримують високу оцінку глядачів, театрального загалу та ЗМІ, що підтверджує високий виконавський рівень юних акторів, професіоналізм режисера та педагогів.

Колектив став лауреатом та переможцем конкурсу театральних колективів закладів освіти м. Києва «Срібне джерело» (2001, 2003, 2005, 2007) у номінації «Краща вистава позашкільного театру», лауреатом фестивалю «Російська класика в Латвії» в м. Рига, вихованці театру отримували дипломи в номінаціях «Краща чоловіча роль», «Краща жіноча роль», «Краща роль другого плану».

До 75-річчя театрального колективу Київського Палацу дітей та юнацтва
У 1936 році в тодішному Палаці піонерів міста Києва з’явився дитячий драматичний колектив під керуванням артиста Театру юного глядача Володимира Андрійовича Губатенка. Впродовж років колектив активно розвивався, юні артисти набували майстерності, було створено багато вистав.
Володимир Андрійович Губатенко передав керівництво театром у 1969 році своєму учневі Юрію Миколайовичу Дзюбі.
У 1970 році до театру приходить режисер Людмила Миколаївна Гончар, яка керувала колективом протягом 15 років.
З 1985 року театр очолила режисер Ельза Андріївна Сухова, в той період колектив носив назву «Мрія».
З 2000 року режисером театру Київського Палацу дітей та юнацтва став Євген Васильович Курман, і з того часу він отримав назву «Incunabula» (в перекладі з латинської – «з колиски»). З 2006 року театром керує професійний режисер-постановник Андрій Павлович Сенчук.
Київський Палац дітей та юнацтва пишається вихованцями славетного колективу, серед яких: народний артист України Юрій Мажуга; народна артистка України, лауреат найвищої кінематографічної премії «Ніка» Раїса Недашківська; народна артистка України, перший міністр культури і мистецтв Незалежної України Лариса Хоролець; народний артист Росії Сергій Маковецький; заслужений артист України, актор Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, кіноактор, телеведучий, співак Анатолій Гнатюк; відомий режисер фільмів «Серця трьох», «Графіня де Монсоро» Володимир Попков; заслужений артист України Валерій Чигляєв; актор театру і кіно, режисер, артист Київського театру «Колесо», художній керівник державної театральної школи-студії Голосіївського району міста Києва Анатолій Суханов.
Театр «Incunabula» відомий у місті та вважається одним з кращих серед дитячих колективів. Впродовж багатьох років театр неодноразово виборював призові місця на Міському фестивалі театральних колективів навчальних закладів міста Києва «Срібне джерело». Випускники театру кожного року вступають до Київського Національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, інших творчих вищих навчальних закладів, стають професійними акторами. Сьогодні театр активно співпрацює з видатними діячами культури та мистецтва.
 • «Синій птах» (за твором М. Метерлінка) – 2000 р.;
 • «Такий потрібний нам Незнайко» (за твором М. Носова) – 2001 р.;
 • «Снігова королева» (казка на 4 дії, автор Г. Х. Андерсен) – 2001, 2003 р.;
 • «Лускунчик» (за казкою Е. Гофмана) – 2002 р.;
 • Композиція «Театральні зустрічі» (етюди та монологи з п’єс В. Шекспіра) – 2002 р.;
 • «Попелюшка» (за мотивами п’єси Є. Шварца) – 2003 р.;
 • «Звичайне диво» (за п’єсою Є. Шварца) – 2003, 2004 р.;
 • «Новорічні пригоди Буратіно» (за твором О. Толстого) – 2004 р.;
 • «Аліса в Уявляндії»” (за твором Л. Керролла) – 2005 р.;
 • «Золотий ключик» (за твором О. Толстого) – 2005 р.;
 • «Острови в океані» (за твором Е. Хемінгуея) – 2006 р.;
 • «Сон літньої ночі» (за п’єсами В. Шекспіра) – 2007 р.;
 • «Гра в класику» (за творами В. Шекспіра, М. Старицького, М. Гоголя, М. Куліша) – 2008 р.;
 • «Холодне серце» (за казкою В. Гауфа) – 2009 р;
 • Вистава присвячується в’язням концтаборів та остарбайтерам Другої Світової «Жайвір для Оленки» (2011);
 • вистава за байками Леоніда Глібова «Десь у веселому краю» (2012);
 • Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012);
РЕПЕРТУАР ТЕАТРУ «INCUNABULA»

«Жайвір для Оленки» - 2011, 2012рр;

"Десь у веселому гаю" - 2012р.

Запрошуємо на вистави театру «Incunabula»!

ТЕАТР «INCUNABULA» – РОЗВИВАЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ З КОЛИСКИ!
 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu