Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

оркестр "Юність" | Київський Палац дітей та юнацтва

оркестр "Юність"

Друк
НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
ЕСТРАДНО-ДУХОВИЙ ОРКЕСТР «ЮНІСТЬ»

  Усіх, кого вабить світ естрадної та джазової музики, кому подобається сяйво духових інструментів, оксамитовий звук труби, саксофону, тромбону, туби, хто хоче навчитися грати на синтезаторі та ударних інструментах, ми запрошуємо в естрадно-духовий оркестр «Юність». Тут Ви станете важливою часткою у великому творчому процесі та додасте свої власні музичні фарби до звучання оркестру.

   Естрадно-духовий оркестр «Юність» Київського Палацу дітей та юнацтва створено 1989 року як духовий оркестр. З часом колектив розвивався, змінював репертуар, набував майстерності й перепрофілювався в естрадно-духовий оркестр. З моменту заснування і по сьогодні художнім керівником та дириґентом колективу є відмінник освіти України Михайло Григорович Нестерук.

  Оркестр має два склади – підготовчий та концертний, є ансамблі малих форм, окремі талановиті виконавці-солісти, з більш підготовлених та талановитих дітей створено диксиленд. Близько 70 гуртківців віком від 10 до 21 року навчаються в оркестрі грати на різних музичних інструментах, одержують знання з музичної грамоти, сольфеджіо, розвивають музичний смак та свої здібності.

У репертуарі колективу багато різножанрових творів: музика українських та світових композиторів-класиків, сучасна музика, джазові твори. «Юність» постійно бере участь у концертах та творчих акціях Палацу, району, міста.

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД
  НЕСТЕРУК МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ – талановитий керівник та аранжувальник, вдумливий, досвідчений педагог, прекрасний організатор. Він є автором школи оркестрової гри, за якою навчаються діти. Михайло Григорович став ініціатором та організатором Міського фестивалю музичних колективів закладів освіти м. Києва «Золота осінь», який об’єднав музичні колективи Києва та України. Фестиваль цей проводиться з 1991 року, у жовтні 2007 року відбувся Х ювілейний форум. Михайло Григорович нагороджений почесним знаком «Відмінник освіти України», грамотами Головного управління освіти і науки м. Києва, Міністерства освіти і науки України та подякою Київського міського голови.
   ЦИБУЛЬКО МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ – педагог по класу саксофона, дириґент підготовчого складу оркестру, виховує гарних музикантів-саксофоністів.
  ЖУРАВЛЬОВ АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ – педагог по класу труба, чудовий музикант-виконавець.
   ЛИСЕНКО ВАЛЕНТИН ОЛЕКСІЙОВИЧ –  концертмейстер колективу, талановитий піаніст.
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

  Навчання дітей здійснюється за комплексною авторською програмою Нестерука Михайла Григоровича, яка передбачає індивідуальне навчання на духових, ударних, клавішних інструментах, електрогітарах, ансамблеву та оркестрову гру, вивчення основ сольфеджіо та музичної грамоти. Принцип організації навчання – формування музичних класів за інструментами відповідно до віку, підготовленості та рівня навчання.
У музичні класи приймаються діти віком від 7 до 12 років, які не мають медичних протипоказань, виявляють бажання до занять на музичному інструменті, мають необхідний мінімальний рівень музичних здібностей.
Прийом дітей проводиться за схемою:

 • анкетування (виявлення мотивів вибору та характеру інтересу до занять у колективі);
 • музичне тестування (виявлення наявності музичного слуху, музичної пам’яті, почуття ритму);
 • рухове тестування (координація рухів);
 • фізичне тестування (виявлення анатомо-фізіологічних показників до занять на певному інструменті – будова щелепи, губ, тонус лицьових м’язів, правильність дихального апарату тощо).


За результатами тестування рекомендуються заняття на певному музичному інструменті з урахуванням бажання дитини. Навчання безкоштовне! Заняття проходять тричі на тиждень. Діти професійно удосконалюють виконавську майстерність, розвивають артистизм та індивідуальну манеру виконання, вчаться відтворювати стилістику твору та манеру композитора, підтримують дружню атмосферу в колективі, беруть участь у заходах Палацу, району, міста, фестивалях та конкурсах.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

   Оркестр «Юність» за роки існування створив цікавий, різноманітний репертуар, що складається з творів вітчизняних і зарубіжних авторів різного напрямку і стилю, маршів, пісень, танців, обробок народних пісень, джазових та естрадних творів. Колектив брав участь в усіх фестивалях музичних колективів закладів освіти м. Києва «Золота осінь» та 2005 року отримав диплом «Зірка фестивалю», виступає з концертами в місті, на підприємствах, школах та в рідному Палаці. У 1994 р. оркестр став переможцем огляду дитячої самодіяльності Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої, Україно!», є лауреатом міських оглядів дитячої творчості. Колектив брав участь у звітних концертах майстрів мистецтв та художніх колективів м. Києва у Національному палаці «Україна».
1996 року колективу було присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив», а 2008 року – звання «Народний художній колектив».
Естрадно-духовий оркестр «Юність» – лауреат міських, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і оглядів, серед яких:

 • міський фестиваль «Золота осінь»;
 • всеукраїнські фестивалі-огляди дитячої творчості;
 • міжнародний джазовий фестиваль «Атлант М»;
 • ХІІ Міський музичний фестиваль навчальних закладів освіти м. Києва «Золота осінь» (2010);
 • Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012);
 • ХІІ Міський музичний фестиваль навчальних закладів освіти м. Києва «Золота осінь» (2012);
 • ХХІ Міжнародний фестиваль мистецтв «Ми –  ХХІ вік» м. Сонячний брег (Болгарія) 2013.

  Вихованці колективу нагороджені дипломами музичних фестивалів, конкурсу «Сузір’я Палацу».
Естрадно-духовий оркестр «Юність» – велика творча сім’я, яка любить свою справу та спільно працює над однією метою – дарувати своє мистецтво людям, надихати інших звуками музики та піднімати настрій слухачам.

ОРКЕСТР «ЮНІСТЬ» – НАШІ ЮНІ ТАЛАНТИ! будова щелепи, губ, тонус лицьових м


   За результатами тестування рекомендуються заняття на певному музичному інструменті з урахуванням бажання дитини. Навчання безкоштовне! Заняття проходять тричі на тиждень. Діти професійно удосконалюють виконавську майстерність, розвивають артистизм та індивідуальну манеру виконання, вчаться відтворювати стилістику твору та манеру композитора

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu