Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Ансамбль «Експромт» | Київський Палац дітей та юнацтва

Ансамбль музичних інструментів «Експромт»

Друк

   Ансамбль музичних інструментів було засновано у 2010 році. В репертуарі колективу оригінальні музичні композиції для баяну та акордеону, класичні твори в сучасному перекладі для інструментального ансамблю.

«Ансамбль за рівнем майстерності кожного виконавця порівнюється до колективу солістів…» М. Різоль – народний артист України, засновник Київського квартету баяністів.

 

Педагогічний склад

Малахова Маргарита Олександрівна – засновник та художній керівник колективу, висококласний спеціаліст, аранжувальник. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

У програмі навчання:

Оволодіння навичками гри на музичних інструментах (баян, акордеон, фортепіано, ударні інструменти – металофон, ксилофон, тамбурин, шейкер та ін.)
Набуття навичок колективного музикування, ансамблевої майстерності – виконання музичних творів у складі музичних інструментів.
У музичний клас приймаються діти віком від 6 до 21 року, які мають інтерес та бажання займатися даним видом творчості, а також мають мінімальні музичні здібності. Набір відбувається з кінця серпня кожного року. Навчання безкоштовне!

Прийом дітей проводиться за схемою:
• усне анкетування (виявлення мотивів вибору та характеру інтересу до занять у колективі);
• музичне тестування (виявлення наявності музичного слуху, музичної пам’яті, почуття ритму: відтворити голосом задану поспівку, проплескати ритмічну послідовність);
• виконавське тестування (дітей, які мають попередню підготовку).

Творчі досягнення:

Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012) 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu