Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Відділ ІКТ | Київський Палац дітей та юнацтва

Розклад відділу

list


Колектив відділу

 

DSC 0484 новый размерСозоненко Сергій Григорович
  Завідувач лабораторії інформаційних технологій, керівник гуртків «Основи програмування» та «Паскаль для початківців».
 Підготував призерів першого етапу онлайн-конкурсу «Літньої Школи з Інформаційних Технологій 2012». Організатор Відкритого Київського конкурсу, олімпіади програмістів. Працює в Київському Палаці дітей та юнацтва з 2010 року.

тел.280-63-26
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

Лабораторія інформаційних технологій

 

У гуртку «Університеті юних математиків» вихованці поглиблюють знання в галузі математики, вирішують завдання підвищеної складності. Заняття в гуртку сприяють професійному самовизначенню гуртківців у виборі вищого навчального закладу в майбутньому. Після опанування ІІ- річної програми випускники отримують Свідоцтва про позашкільну освіту. Запрошуються учні старшого шкільного віку. Заняття веде кандидат фізико-математичних наук, керівник гуртка-методист - Микола Олексійович Назаренко.

IMG 0035009

Під час занять гуртка «Математичний вектор» вихованці отримують математичні знання, володіння якими формує здатність мислити, розширювати кругозір, впевненість у доведенні власних переконань. Вихованці удосконалюють вміння у вирішенні задач підвищеної математичної складності, беруть участь у математичних  олімпіадах. Запрошуються діти віком 14-15 років. Керівник гуртка – Назаренко Алла Миколаївна.

На заняттях гуртка «Реклама та PR» діти вчаться виконувати творчі завдання з практичної реклами та PR, проводити дослідження цільової аудиторії, формувати макети рекламного продукту, складати рекламні ролики та PR-компанії, розробляти фірмовий стиль, проводити експертний аналіз сучасної реклами щодо відповідності її до існуючого законодавства тощо. Під час навчального року гуртківці за бажанням зможуть розробити та представити власний проект на фестивалі реклами. Програма розрахована на учнів 9-11 класів. Керівник гуртка: Шапоренко Олена Олександрівна  DSC 0231i

Гурток «Основи маркетингу»

Гуртківці знайомляться з базовими поняттями маркетингу, його функціями, видами, принципами та задачами, методами маркетингового аналізу та основами побудови маркетингових моделей. На заняттях діти проводять маркетингові дослідження, розробляють маркетингові концепції, стратегії просування нового продукту на ринок.Програма гуртка розрахована на учнів 9-11 класів. Керівник гуртка: Шапоренко Олена Олександрівна

 DSC 0253i
 Метою занять гуртка «Економіка (англійською)» є така підготовка вихованців, яка забезпечить їм достатній рівень життєвої компетентності у сфері економічних відносин на рівні держави, родини та окремої людини англійською мовою. Гуртківці отримають навички вирішення практичних економічних задач та аналізу сучасних економічних подій та новин. 
Програма гуртка розрахована дітей 12-16 років.
Керівник гуртка: Крочак Марія Сергіївна
 DSC 0237i
Гурток «Паскаль для початківців» є вступним до вивчення програмування для дітей 12-15 років. На заняттях гуртківці познайомляться з такими поняттями як алгоритм, блок-схема, оператори, змінні, масиви, програма і т.п. Діти навчаться техніці застосування у програмуванні базових алгоритмічних структур та структур даних, розв’яжуть велику кількість різноманітних задач з обробки масивів і файлів, сортування та пошуку, створення і обробці графічних зображень тощо. Керівник гуртка Созоненко Сергій Григорович. DSC 0484 новый размер
Гурток «Інформатика для малюків». Під час занять діти ознайомляться з основними поняттями інформатики, побудовою комп’ютера, елементами алгоритмізації, ознайомляться з сервісами Інтернету та мультимедійними можливостями комп’ютера. Заняття проходять з використанням комп’ютерних-навчальних програм, Smart-дошки. Влітку мають пільгове оздоровлення. Запрошуються діти віком з 6 до 12 років.
Керівники гуртка: Зирянов Сергій Валерійович.
Гурток «Розробка інформаційних систем». Під час занять вихованці ознайомляться з мовою програмування  Cі. Актуальність гуртка пов’язана з широким проникненням вбудованих систем практично в усі сфери сучасного життя, зростанням попиту на IT-фахівців, спроможних проектувати та програмувати такі системи для Інтернету Речей (Internet of Things, IoT). Програмування є необхідною передумовою для успішного засвоєння основ електроніки та застосування мови Сі при подальшому виборі професії. Запрошуються діти від 12 до 17 років.  Керівник гуртка -  Зирянов Сергій Валерійович Рисунок1
Гурток «Юний користувач ПК» є вступним до поглибленого та профільного вивчення інформатики для дітей 10-12 років, які бажають збагатити і закріпити набуті навички й уміння роботи з комп’ютером, що, безумовно, стане корисним як для майбутніх старшокласників. На заняттях багато часу відводиться для вивчення технологій обробки (числової, текстової, графічної) інформації, зберігання, пошуку, сортування інформації, мультимедійних технологій, а також захисту від вірусних програм. Головне завдання – пропедевтика понять базового курсу шкільної інформатики для подальшого поглибленого та профільного її вивчення. Керівник гуртка Котул Євген Сергійович та Шпаченко Оксана Іванівна. Рисунок2

  Робота з комп'ютерною графікою - одне з найпопулярніших напрямів використання персонального комп'ютера, до речі займаються цією роботою не тільки професійні художники та дизайнери. Без комп'ютерної графіки неможлива жодна сучасна мультимедійна програма.
  Під час занять гуртка «Комп’ютерна графіка» діти поглиблять і розширять знання графічних редакторів. Передбачено вивчення різних видів графіки, колірних моделей, форматів графічних файлів, виконання лабораторних робіт. Даний курс розкриває перед вихованцями дивовижні можливості комп'ютерної графіки. Діти навчаться створювати листівки, банери, працювати з шаблонами друкованої продукції. Братимуть участь у конкурсах, олімпіадах. Запрошуються діти від 10 до 17 років. Керівник гуртка: Литвиненко Володимир Іванович

 DSC 0260i
Созоненко Сергій Григорович - завідувач лабораторії комп'ютерних технологій.  

 

 

Наукові досягнення

«ІННОВАЦІЇ В ШКІЛЬНІЙ ПРИРОДНИЧІЙ ОСВІТІ»

Вихованці гуртка «Геологія» (керівник - Крочак М. Д., к. геол.-мін. н., доцент геологічного факультету КНУ ім. Т. Шевченка) взяли активну участь у надзвичайно цікавому та змістовному майстер-класі з прикладної кристалографії з вирощування кристалів у домашніх умовах.
Майстер-клас проходив у рамках семінару для методистів і голів районних методичних об’єднань учителів географії «ІННОВАЦІЇ В ШКІЛЬНІЙ ПРИРОДНИЧІЙ ОСВІТІ» на базі загальноосвітньої школи № 256
Під час майстер-класу гуртківці продемонстрували власноруч вирощені кристали з солі мідного купоросу та криваво-червоної солі, роздали усім охочим затравки кристалів і надали практичні поради з вирощування та зберігання кристалів.

Intel ISEF

Вітаємо Колесник Наталію Віталіївну з ІІ місцем на Національному етапі міжнародного конкурсу Intel ISEF (Inernational Science and Engineering Fair), категорія «Інженерія».
Науковий керівник роботи - Кагляк Олексій Дмитрович, співробітник Механіко-машинобудівного інституту (колишнього факультету) НТУУ «КПІ», керівник гуртка НПЦ «Дослідник» КПДЮ.
Охочих учнів випробувати свої сили у науковій діяльності за даним напрямом та представляти свою роботу на конкурсах, запрошуємо до співпраці (тел..: 280-99-70).

Захист робіт учнів наукового товариства «Дослідник»

З 10 до 22 грудня 2012 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, колективним членом якої є наукове товариство «Дослідник» КПДЮ. Широкий спектр напрямів діяльності Палацу дозволив гуртківцям виконати глибокі роботи в межах 21 секції шести відділень конкурсу.
Перший етап конкурсу-захисту відбувся на високому рівні із застосуванням сучасних інтерактивних методів. Гуртківці показали високий рівень знань з конкурсних дисциплін і продемонстрували гідні результати своїх практичних досліджень.

 
 
"Шевченківська весна 2012: біологічні науки"

Вітємо гуртківців Київького Палацу дітей та юнацтва - учасників Х Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Шевченківська весна 2012: біологічні науки", яка проходила в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 19-23 березня 2012 р. Цього року в рамках конференції пройшло засідання секції для школярів та ліцеїстів "Юніорська біологія". Вітаємо гуртківців Палацу, які успішно представили на конференції результати своїх наукових досліджень:
1. Барланицьку Наталію, 10 клас, СЗШ №11 (гурток орнітології, керівник Яворська К.І.);
2. Деревянко Юлію, 10 клас, ліцей «Наукова зміна» (гурток експериментальної біології та екології, керівник Соляник О.В.);
3. Кліменко Валерію, 11 клас, гімназія №178 (гурток генетики, керівник Лялько І.І.);
4. Кулик Олександру, 10 клас, УМЛ НМУ ім. Богомольця (гурток експериментальної біології та екології, керівник Соляник О.В.);
5. Мельничук Анастасіяю, 10 клас, гімназія №136 (гурток орнітології, керівник Яворська К.І.);
6. Поліщука Павла, 11 клас, еколого-біологічний ліцей №116 (гурток біохімії, керівник Назаренко В.І.);
7. Сімутіна Іллю, 11 клас, спеціалізована школа №138 (гурток молекулярної біології, керівник Герасименко І.М.);
8. Соловей Олену, 11 клас, спеціалізована школа №129 (гурток біоіндикації, керівник Карєва М.О.);
9. Хоменко Анастасію, 11 клас, СЗШ №276 (гурток генетики, керівник Лялько І.І.);
10. Шестакову Вікторію, 10 клас, СЗШ №11 (гурток орнітології, керівник Яворська К.І.);
11. Шматко Ганну, 11 клас, спеціалізована школа №129 (гурток біоіндикації, керівник Карєва М.О.);
11. Якименко Ладу, 11 клас, ліцей №144 (гурток біохімії, керівник Назаренко В.І.).

Всеукраїнський конкурс «Intel-Техно Україна 2012»

Вітаємо гуртківців Палацу — переможців заочного етапу Всеукраїнських конкурсів «Intel-Техно Україна 2012» та «Intel-Еко Україна 2012» національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2012.

Переможці заочного етапу Всеукраїнського конкурсу «Intel-Техно Україна 2012»:

 • Горбань Варвару (гурток енергетики);
 • Ревуцьку Людмилу (гурток енергетики);
 • Турейського Ігора (гурток технологій та матеріалознавства);
 • М´якіньких Андрія (гурток технологій та матеріалознавства);
 • Колесник Наталію (гурток енергетики);
 • Цірука Костянтина (гурток технологій та матеріалознавства);
 • Панчика Михайла (гурток енергетики);
 • Аль-Хаялі Даріда (гурток енергетики);
 • Михаленкова Миколу (гурток технологій та матеріалознавства);
 • Боронова Кирила (гурток технологій та матеріалознавства);
 • Шкіру Марину (гурток технологій та матеріалознавства);
 • Завертайла Миколу (гурток технологій та матеріалознавства);
 • Бєрінцеву Серафиму (гурток технологій та матеріалознавства);
 • Стояновіча Себастіана (гурток енергетики);

Переможці заочного етапу Всеукраїнського конкурсу «Intel-Еко Україна 2012»

 • Шматко Ганну (гурток біоіндикації);
 • Соловей Олену (гурток біоіндикації);
 • Богданюк Анастасію (гурток основ біології англійською);
 • Закусило Тетяну (гурток біоіндикації);
 • Прохорову Єлізавету (гурток основ біології англійською);
 • Осіпу Олексія (гурток біохімії);
 • Сімутіна Іллю (гурток молекулярної біології);
 • Луговську Ольгу (гурток біохімії);
 • Кукобу Вадима (гурток біохімії).
"Геологічний лекторій". Тема зустрічі: "Земля – наш космічний дім"

25 січня 2012 р. в Київському Палаці дітей та юнацтва проведено першу зустріч з циклу "Геологічний лекторій". Тема зустрічі: "Земля – наш космічний дім". Лектор: кандидат, геолого-мінералогічних наук, доцент геологічного факультету КНУ ім. Т. Шевченка Крочак Марина Дмитрівна. Захід проходив за підтримки геологічного факультету КНУ ім. Т. Шевченка та ВНЗ ‹‹Інститут Тутковського›› Групи компаній Надра. У заході взяли участь члени наукового товариства ‹‹Дослідник›› КПДЮ, їх наукові керівники, вчителі шкіл та учні. Метою проведення геологічного лекторію було розширення світогляду дітей та професійна орієнтація старшокласників, інформування про розвиток геологічної галузі в Україні та світі, про геологічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка та геологічні установи міста. В рамках «Геологічного лекторію» планується провести лекції, практичні заняття та екскурсії на базі Київського Палацу дітей та юнацтва, геологічного факультету КНУ ім. Т. Шевченка, Національного науково-природничого музею НАН України, Інституту геологічних наук НАН України та інших установ.

 

ІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів
“Майбутнє України”

З 22 до 24 листопада 2011.р на базі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (м. Київ) проходила ІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів “Майбутнє України”. Вітаємо команду гуртківців науково-практичного центру «Дослідник»:
1.Завертайло Микола (гурток Технології та матеріалознавство) – III місце;
2.М’якіньких Андрій (гурток Енергетика) – диплом учасника;
3.Панчик Михайло (гурток Енергетика) – II місце;
4.Правик Ігор (гурток Технології та матеріалознавство) – III місце;
5.Стояновіч Себастіан (гурток Технології та матеріалознавство) – диплом учасника;
6.Шевчук Артур (гурток Енергетика) – диплом учасника.
Керівник команди: Алькіна-Філинюк В.О.

   

 

 

Лабораторія менеджменту та економіки

 

У гуртку «Університеті юних математиків» вихованці поглиблюють знання в галузі математики, вирішують завдання підвищеної складності. Заняття в гуртку сприяють професійному самовизначенню гуртківців у виборі вищого навчального закладу в майбутньому. Після опанування ІІ- річної програми випускники отримують Свідоцтва про позашкільну освіту. Запрошуються учні старшого шкільного віку. Заняття веде кандидат фізико-математичних наук, керівник гуртка-методист - Микола Олексійович Назаренко.  

Під час занять гуртка «Математичний вектор» вихованці отримують математичні знання, володіння якими формує здатність мислити, розширювати кругозір, впевненість у доведенні власних переконань. Вихованці удосконалюють вміння у вирішенні задач підвищеної математичної складності, беруть участь у математичних  олімпіадах. Запрошуються діти віком 14-15 років. Керівник гуртка – Назаренко Алла Миколаївна.

 

Гурток «Еко-старт»

Вихованці знайомляться з базовими економічними поняттями такими як ринок, гроші, товари, послуги, ресурси, доходи, витрати, ціна, бюджет, сімейні витрати тощо. Діти вчаться розуміти звідки беруться гроші та як їх треба раціонально використовувати. Гурток «Еко-старт» знайомить дітей з принципами економіки нашої країни та світу в цілому. Заняття проходять у ігровій формі з елементами англійської мови. Програма гуртка розрахована на учнів 3-6 класу. Керівник гуртка: Шапоренко Олена Олександрівна

 

 

Гурток «Основи маркетингу»

 

Гуртківці знайомляться з базовими поняттями маркетингу, його функціями, видами, принципами та задачами, методами маркетингового аналізу та основами побудови маркетингових моделей. На заняттях діти проводять маркетингові дослідження, розробляють маркетингові концепції, стратегії просування нового продукту на ринок.Програма гуртка розрахована на учнів 9-11 класів. Керівник гуртка: Шапоренко Олена Олександрівна

 

 

На заняттях гуртка «Реклама та PR» діти вчаться виконувати творчі завдання з практичної реклами та PR, проводити дослідження цільової аудиторії, формувати макети рекламного продукту, складати рекламні ролики та PR-компанії, розробляти фірмовий стиль, проводити експертний аналіз сучасної реклами щодо відповідності її до існуючого законодавства тощо. Під час навчального року гуртківці за бажанням зможуть розробити та представити власний проект на фестивалі реклами. Програма розрахована на учнів 9-11 класів. Керівник гуртка: Шапоренко Олена Олександрівна

 

Гурток «Основи банківської справи»

 


Банківська справа - це просто! Якщо у нас є гроші, ми йдемо до банку, якщо у нас не має грошей, ми йдемо до банку. Крім того, щодня стаємо учасниками грошових операцій, витрачаючи або отримуючи гроші, хоч і не фахівці у фінансовій сфері. Однак, існує багато механізмів через які ми можемо просто втратити гроші. Тому, щоб оптимально розпоряджатися власними коштами треба досконально знати принципи роботи фіскальної та банківської системи не лише ззовні, як простий користувач, а і з "середини", з точки зору самих фінансових установ. Банківська справа – це цікаво!
Наш гурток стане гарним початком вашої майбутньої кар'єри успішного банкіра. Програма розрахована на учнів 8-11 класів.

 

 
 

Гурток «Власна справа»


Як престижно звучить: «бізнесмен», «підприємець», «власник фірми». Учні часто мріють про такі професії. Однак виникають ілюзії, що це складно і майже не можливо. 
ВЛАСНА СПРАВА - це цілеспрямований курс для молодих, активних та творчих підлітків, які бажають набути знання та навички успішного відкриття і управління власним бізнесом, розуміння сутності грошей і того "ЯК ПОКЛАСТИ ГРОШІ СВОГО КЛІЄНТА У СВОЮ КИШЕНЮ"!!! Даний курс дає повне глибоке і систематичне розуміння процесу створення власного бізнесу, від ідеї до старту готового проекту, розвиває практичні навички у написанні бізнес-планів і аналізу ринку, розвиває комунікативні здібності.
Програма гуртка розрахована на учнів 8-11 класів. 

 

 

Метою занять гуртка «Економіка (англійською)» є така підготовка вихованців, яка забезпечить їм достатній рівень життєвої компетентності у сфері економічних відносин на рівні держави, родини та окремої людини англійською мовою. Гуртківці отримають навички вирішення практичних економічних задач та аналізу сучасних економічних подій та новин.
Програма гуртка розрахована дітей 12-16 років.
Керівник гуртка: Крочак Марія Сергіївна

 

 

 

 

 

Лабораторія програмування для мобільних і вбудовних систем

 

«Основи 3D друку» – під час занять познайомляться з технологіями третього тисячоліття. Діти оволодіють комп’ютером на рівні користувача, навчаться друкувати та працювати з 3D принтером. Оволодіють видами сканування, відтворення та проекції 3D – моделі. Ознайомляться з видами витратних матеріалів та їх характеристиками, налаштують температурні та швидкісні характеристики принтера. Вивчать всі можливі проблеми, що можуть виникнути під час експлуатації. Також дитина буде в курсі всіх сучасних, останніх розробок в галузі 3D моделювання т а 3D друку, зможе використовувати нові технології та матеріали у своєму побуті. Запрошуються діти віком від 10 до 16 років.

 12004784 1133178646746479 574257440623641371 n-001
Гурток «Комп'ютерна графіка та анімація» для тих, хто прагне відкрити всі секрети віртуальної реальності. Освоївши всі основні сучасні інструменти створення графіки й анімації для Web, вихованці зможуть не тільки створювати Web - сайти, але й "пожвавлювати" їх. Під час занять діти зможуть самостійно створити цікаву презентацію, рекламний банер, анімаційний ролик і електронну листівку, при цьому проробляючи повний цикл робіт від формування сюжету до одержання готового анімаційного ролика. Що вивчається: Macromedia Fireworks8, QuickTime; Adobe PhotoShop, Adobe ImageReady, Macromedia Flash; 3D Studio Max. Керівник гуртків Катеринич Лариса Олександрівна. Запрошуються діти від 12 до 17 років.  Рисунок44

 

Гурток «Розробка сучасних WEB-додатків» для тих, хто цікавиться технологіями створення WEB-сайтів різного тематичного наповнення, а саме HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL. Тут також можна пізнати мистецтво графічного дизайну та анімації, вивчаючи такі програми, як Photoshop, Illustrator, Flash, 3ds Max, After Effeсts. Керівник гуртків Катеринич Лариса Олександрівна. Запрошуються діти від 12 до 17 років.

 

Необхідність вивчення програмування 

 

 

 

В гуртку «WEB-дизайн» знайомляться з основами графічного дизайну: вчаться будувати привабливі, цікаві та інформативні сайти з елементами інтерактивності, а також розміщувати їх в Інтернеті. Протягом навчання у вихованців формується розуміння принципів організації веб-ресурсів, розвиваються навики роботи з сучасними програмними засобами, призначеними для розробки веб-сторінок, а також виховується культура оформлення сайтів й уміння грамотно структурувати інформацію.

 

Керівники гуртків: Міловідов Юрій Олегович.

 

 DSC 0569i

Гурток «Основи програмування» знайомить з ідеями об’єктно-орієнтованого програмування, з основними правилами і методами складання, редагування і виконання програм в об’єктно-орієнтованому та візуальному середовищах програмування. Діти набувають практичних умінь і навичок, необхідних для раціонального використання сучасних методів програмування для розв’язання математичних задач. Керівник гуртка Созоненко Сергій Григорович.

У гуртку «Системне програмування» діти вивчають базові типи системних програм, принципи побудови та відлагодження системних програм на мові С #. Набувають практичних знань і навичок, необхідних для програмування зв'язків і взаємодій з зовнішніми пристроями ЕОМ, обробки переривань та роботи з співпроцесором. Вивчають структури операційних систем, принципи та методи побудови обробляючих програм в операційних системах. Використовують системні виклики ОС Windows (Win32 API) для маніпулювання системними ресурсами, зокрема, файлами, процесами та системною інформацією. Вивчають принципи ефективного використання ЕОМ та побудови комфортного середовища для розробника програмного забезпечення. Керівник гуртка Чебанюк Олена Вікторівна, доцент технічних наук.  Рисунок5
 Гурток «Сучасні технології програмування» – це оволодіння практичними навиками у створенні, розробці програмних додатків, орієнтуючись на сучасні методи та перспективні засоби розробки програмних продуктів з використанням мови С#. Керівник гуртка Чебанюк Олена Вікторівна, доцент технічних наук.  
«Прикладне програмування» – це напрям, в якому діти навчаються розв’язувати обчислювальні задачі, розвивають гнучке алгоритмічне та логічне мислення, оволодівають навичками для вивчення сучасних мов та технологій програмування. Керівник гуртка Міловідов Юрій Олегович.
В гуртку «Розробка комп’ютерних ігор» – діти навчаться розробляти комп’ютерні ігри, прикладне програмне забезпечення з використанням об’єктно-орієнтованого програмування на мові С++. Гуртківці ознайомлюються з сучасними принципами і методами розробки програмних продуктів. На заняттях діти розробляють програми для проведення тестових опитувань, довідників та обчислювальних систем. Запрошуються діти від 12 до 17 років. Керівник гуртка -  Зирянов Сергій Валерійович.

На заняттях гуртка «Технічне конструювання (Робототехніка)» – діти за допомогою яскравих, різнокольорових деталей, з неймовірним інтересом будуть збирати «Lego Robotica». Варто трохи фантазувати і можна побудувати абсолютно нову, ні на що не схожу, авторську конструкцію. А ще «оживити» її яскравими вогниками! За рахунок вбудованих деталей світлодіодів конструктора Laser Pegs, іграшка почне блимати і світитися. Запрошуються діти віком від 6 до 16 років. Керівники гуртків: Янковенко Ярослав михайлович та Золотухін Ігор Кімович

 Рисунок3

Програма гуртка «Авіаробототехніка» включає в себе заняття по збірці апарата, паянню, роботі з електронними компонентами, програмуванню, налаштуванню GPS-датчиків і приймачів апарату, основам аеродинаміки, вивчення польотних карт і видів польоту. Також вихованці набудуть навичок пілотування квадрокоптерів. Оволодіють технікою безпеки при поводженні з літальними апаратами. Запрошуються діти від 10 до 17 років. Керівник гуртка: Литовченко Володимир Володимирович

 

Всі, хто прагнуть пов'язати своє життя з роботою на ринку технологій або має відношення до цієї сфери запрошуються на гурток «Технічна англійська мова». Вихованці оволодіють базовим рівнем технічної англійської мови для подальшого застосування отриманих знань у навчанні та майбутній професії. Включено граматичний спецкурс та неабияка словникова база з необхідною технічною термінологією, яка буде корисна у галузях програмного забезпечення, системного адміністрування, технічної підтримки та mass-media. Курс спеціально розроблений на активне відпрацювання найсучаснішої лексики, необхідної для роботи в сфері ІТ. Програма гуртка розрахована дітей 12-16 років.
Керівник гуртка: Оганян Крістіна Юріївна

 Рисунок45

 

 

 

Про відділ

 Відділ інформаційно-комунікаційних технологій запрошує на навчання вихованців від 6 до 17 років. 

В лабораторії програмування для мобільних і вбудованих систем ви навчитесь працювати на 3-D принтерах, створите власні мобільні додатки на платформі Android. Хочеш навчитися розробляти та виготовляти безпілотні авіа моделі, квадракоптери, чекаємо тебе у гуртку «Авіаробототехніка».
    На гуртках «Робототехніка» діти за допомогою яскравих, різнокольорових деталей, з неймовірним інтересом будуть збирати «Lego Robotica». Варто трохи фантазувати і можна побудувати абсолютно нову, ні на що не схожу, авторську конструкцію. А ще «оживити» її яскравими вогниками! За рахунок вбудованих деталей світлодіодів конструктора Laser Pegs, іграшка почне блимати і світитися.
    В лабораторіях інформаційних систем та системного адміністрування вихованці повною мірою зможуть реалізувати свій потенціал за допомогою сучасних технологій.
   В гуртках: "Юний користувач ПК", "Інформатика для малюків", "Комп’ютерна графіка", "Розробка комп'ютерних ігор", "Розробка інформаційних систем", "Основи програмування», "Основи системного адміністрування", "Розробка сучасних web-додатків", "WEB-дизайн", "Комп'ютерна графіка та анімація", Технічна англійська мова» та багато інших...
    Для бажаючих вивчати «Основи менеджменту», маркетинг та економіку (англійською мовами), рекламу та PR, дитячу ринкову економіку, міжнародну економіку, математику підвищеної складності для дітей 8-11 класів запрошуємо у лабораторію менеджменту та економіки.    Актуальність гуртків пов’язана з широким проникненням практично в усі сфери сучасного життя, зростанням попиту на IT-фахівців, спроможних працювати в фінансовій сфері та Інтернеті. «Якщо Вас немає в Інтернеті, то Вас немає в сучасному світі... - запрошуємо до нас!!!»

 

Завдання відділу ІКТ

 • надання технічної підтримки підрозділам Палацу в створенні та впровадженні ІКТ у навчальний процес;
 • розбудова інфраструктури електронного інформаційного середовища Палацу;
 • партнерська програма в соціальних мережах (мережа нових сторінок тощо);
 • створення Подій в соціальних мережах для запрошення та залучення учасників;
 • новий дизайн та функціонал пабліків і груп;
 • розробка корпоративного стилю контенту;
 • пошук та аналіз найкращих світових та вітчизняних практик впровадження ІКТ в роботу навчальних закладів;
 • упровадження електронного документообігу;
 • організація та проведення вебінарів, електронних моніторингів;
 • розробка та підтримка мультимедійних ресурсів для навчального процесу;
 • ведення електронної версії даних про гуртківців та педагогів відділу;
 • створення інтерактивного інформаційного середовища педагогічних працівників.

 

 

LKT

LSA

 


 

Контакти:
тел. 280-63-26
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu