Cheap Air Jordan Sale - Buy Cheap Jordans On www.jordangogo.comCheap Air Jordan Sale www.jordangogo.com,www.calcioxp.com

Досягнення наших гуртківців | Київський Палац дітей та юнацтва

Досягнення наших гуртківців

Друк

З 19 по 22 березня гуртківці секції "Молекулярна біологія" та "Екологія" відділу біології брали активну участь у XI Міжнародній науково-практичній конфереції студентів, аспірантів і молодих вчених "Шевченківська весна".

- за ІІ місце - Володимира Поруху (секція " Молекулярна біологія");
- за ІІІ місце - Юлію Деревянко (секція " Молекулярна біологія");
- за ІІ місце - Сергія Назаренка (секція " Екологія").

 


Вітаємо учасницю 33-го Пекінського юнацького міжнародного конкурсу науково-технічної творчості, який відбувся з 19 по 26 березня.
Крисюк Марина – вихованка гуртка біохімії (керівник Назаренко В. І.), представила розробку «Нові підходи застосування відходів виробництва парникових томатів» і була нагороджена срібною медаллю.

 


ГУРТКІВЦІ ВІДДІЛУ БІОЛОГІЇ КИЇВСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА
ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ
ІНТЕЛ ЕКО - УКРАЇНА 2013
( 23-27 лютого )

І місце
1. Баїкін Євгеній - керівник Назаренко В.І.
2. Рудь Єлизавета - керівник Назаренко В.І.

ІІ місце
1. Ждан-Пушкіна Олександра – керівник Карєва М.О.
2. Пироговський Антон - керівник Герасименко І.М.

ІІІ місце
1. Артеменко Дмитро - керівник Герасименко І.М.
2. Гордейчик Арсеній - керівник Карєва М.О.
3. Латаков Ілля - керівник Бавол А.В.
4. Сімеонова Мілена – керівник Лучаківська Ю.С.
5. Юревич Віктор – керівник Прибатень Р.А.

 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
ЮНИХ ЗООЛОГІВ І ТВАРИННИКІВ
(27 лютого – 1 березня 2013 року)

 

ІІ місце
Гаврилюк Валентина - керівник Яворська К.І.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
ЮНИХ РАЦІОНАЛІЗАТОРІВ ТА ВИНАХІДНИКІВ
«ПРИРОДА – ЛЮДИНА - ЕКОЛОГІЯ –ВИРОБНИЦТВО»
(27 лютого – 1 березня 2013 року)

І МІСЦЕ
1. Баїкін Євгеній - керівник Назаренко В.І.
2. Козаков Денис – керівник Назаренко В.І.
3. Неграй Денис - керівник Назаренко В.І.
4. Пироговський Антон - керівник Герасименко І.М.

ІІ МІСЦЕ

1. ГРУШЕВИЙ ВІКТОР - керівник Карєва М.О.
2. НАЗАРЕНКО СЕРГІЙ – керівник Наконечна Н.О.

«Моя Батьківщина - Україна!»

Вітаємо переможців

Всеукраїнської експедиції учнівської га студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна!»
Назаренко Сергія - ІІ місце, Номінація «Заповідними стежками рідного краю» - гурток екології, керівник Ткачук Людмила Іванівна.
Поліщука Андрія - III місце, Номінація «Живи Земле» - гурток зоології керівник, Марцук Світлана Миколаївна

«Конкурс екологічної просвіти»

9 квітня 2012р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся другий етап IX Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти.
Журі визначило переможців.
Команди посіли:
I місце
Екологічний патруль «Планета» сзш № 313 Деснянського району
II місце посіли колективи:
«Зелений патруль» гімназії №178 Солом’янського району
«Сполох» суш № 225 Оболонського району
III місце
«Кольорове диво» суш №66 Дніпровського району.

 
«Птахи України»

1 квітня - «Міжнародний День птахів».
В рамках міської екологічної програми «Крок до природи» реалізується Екологічний проект «Птахи України», де передбачено протягом навчального року проведення ряду акцій, конкурсів, масових заходів,
метою яких є залучення дітей до дбайливого ставлення до природи, охорони птахів та приваблювання їх в сади і парки рідного міста.
У Київському Палаці дітей та юнацтва, районних центрах Дитячої творчості та школах м. Києва протягом року проводиться систематична робота:
діти вивчають біологію, різноманітність орнітофауни міста та його околиць, старші – проводять спостереження за пернатими, їх поведінкою, міграцією, навіть поводять облік. За матеріалами спостережень – готують наукові роботи, представляють їх на наукові конкурси МАН, кращі роботи були представлені від учнів : Мельничук Анастасія ( гімназія № 136 ), Гаврись Георгій (ліцей № 208) , Голота Анастасія (С. Ш. №194), Лактіонова Тетяна (гімн №32), Хвостов Олександр (гімназія № 59), Шестакова Вікторія (СЗШ № 11) та інші.

Школи міста згуртовують небайдужих дітей до проблем природи, дітей, які вболівають за життя птахів у сурові зимові дні, так як вони не завжди мають змогу забезпечити себе кормом на виготовлення різних годівничок для птахів, що залишились зимувати. Своїми діями вони приваблювання птахів до садів, скверів та парків міста шляхом виготовлення та розвішування годівничок.
З листопада по березень навчальні заклади проводили ряд акцій в рамках конкурсу на кращу годівничку для птахів.
Діти виготовляли самі неймовірні годівнички, розвішували їх біля своїх будинків, шкіл, в зоні зелених насаджень, систематично слідкували щоб у них була їжа, проводили спостереження за їх активністю. Найбільш поширеними серед шкіл були акції : «Нагодуй горобчика!», «Синичка».
Більшість шкіл активізували роботу не лише серед учнів середніх класів, але й активно залучали молодшу школу. Кращі звіти – інформації представили центри позашкільної роботи Дарницького, Деснянського районів, які самі активно включилися в роботу атож активізували школи районів.
В рамках проекту в школах проходять фотоконкурси та конкурси малюнків, фотографій на задану тематику.
Найбільш активними були школи №№ :116, 119, 178, 177, 186,194, 211, 212, 228, 282, 261, 264, 280, 301, 303, 307, 308, 314,
З приходом весни, з поверненням птахів у юних натуралістів нові завдання: приваблювання птахів до садів, скверів та парків міста.
Діти проводять власні спостереження за поверненням пернатих, беруть участь у конкурсі на виготовлення штучних будиночків, розвішують їх на території шкіл, в садах та парках міста. В начальних закладах прходять акції «Птаходром» , «Кожній пташині по хатині», «Весна прийшла, ми зустрічаємо птахів» та інші.
Фінальну гру- конкурс «Птахи мого дитинства» за проектом «Птахи України» буде проведено у Київському Палаці дітей та юнацтва 6 квітня 2012 року.
До участі в конкурсі запрошено школи: 75, 119, 32, 241, 33, 134, 252, 205, 11, 72, які найактивніше працювали за даним проектом.

ВІТАЄМО ГУРТКІВЦІВ ВІДДІЛУ БІОЛОГІЇ КИЇВСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА - ПЕРЕМОЖЦІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ INTEL ISEF УКРАЇНА 2012

INTEL - Техно Україна 2012
ІІ МІСЦЕ, фіналіст Національного етапу Міжнародного конкурсу INTEL ISEF УКРАЇНА 2012, претендент на участь у Міжнародному етапі конкурсу у США
СОРОКА ЄВГЕНІЯ (вихованка гуртка біохімії, керівник к.б.н. Назаренко В.І.)

INTEL - Еко Україна 2012
І МІСЦЕ
ТРЕТЯК СОФІЯ (вихованка гуртка біохімії, керівник к.б.н. Назаренко В.І.)

ІІ МІСЦЕ
ЛАВРИНЕНКО КИРИЛО (вихованець гуртка біохімії, керівник к.б.н. Назаренко В.І.)
ЛУГОВСЬКА ОЛЬГА (вихованка гуртка біохімії, керівник к.б.н. Назаренко В.І.)
ОСІПА ОЛЕКСІЙ (вихованець гуртка біохімії, керівник к.б.н. Назаренко В.І.)

ІІІ МІСЦЕ

БОГДАНЮК АНАСТАСІЯ (вихованка гуртка біологія англійською мовою, керівник Лучаківська Ю. С.)
ЗАКУСИЛО ТЕТЯНА (вихованка гуртка біоіндикації, керівник Карєва М. О.)
СОЛОВЕЙ ОЛЕНА (вихованка гуртка біоіндикації, керівник Карєва М. О.)
КУКОБА ВАДИМ(вихованець гуртка біохімії, керівник к.б.н. Назаренко В.І.)

Вітаємо вихованців відділу біології з перемогою у X всеукраїнському турнірі юних біологів.
(28 жовтня 2011року. Україна, м. Рівне)

 

Вітаємо вихованців відділу біології з перемогою
на Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді "Дотик природи"

СЕКЦІЯ ХІМІЇ ТА БІОІНЖЕНЕРІЇ

ІІ МІСЦЕ
1.Богданюк Анастасія
2.Прохорова Єлізавета
вихованці гуртка основи біології англійською мовою,
керівник Лучаківська Юлія Сергіївна

3.Пироговський Антон
4.Симутін Ілля
вихованці гуртка молекулярної біології,
керівник Герасименко Ірина Михайлівна

СЕКЦІЯ МІКРОБІОЛОГІЇ

ІІІ МІСЦЕ
1.Каракаш Юлія
2.Соловей Олена
вихованці гуртка біоіндикації,
керівник Карєва Милиця Олександрівна

 

28 квітня 2011 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся міський огляд-конкурс волонтерських загонів «Молодь заради майбутнього»
Вітаємо переможців!!!

За сумою балів перемогла команда «108+» ЗНЗ № 108 Голосіївського району (19 балів).
II місце за сумою балів посіла команда «Нове покоління» ЗНЗ № 31 Дніпровського району, яка також перемогла в номінації «Конкурс сценаріїв агітаційних заходів» (16 та 5 балів відповідно).
III місце за сумою балів посіла команда «За здоровий спосіб життя» ЗНЗ № 226 Оболонського району. Вона ж здобула перемогу в номінації «Змагання команд з теоретичних знань про створення здоров’язберігаючого простору» (15 та 6,5 балів відповідно).

29 квітня 2011 року в Київському Палаці дітей та юнацтва було проведено другий етап Х Всеукраїнського конкурсу екологічних колективів (агітбригад) загальноосвітніх навчальних закладів.

Захід проводився з метою формування екологічної культури учнівської молоді та активізації школярів міста в агітаційній природоохоронній роботі.


У конкурсі брали участь сім команд з різних навчальних закладів міста:
1.Голосіївський район, команда «Голосіївські джерела» Еколого- природничого ліцею № 116.
2.Деснянський район, команда «Пролісок» ЗНЗ № 278.
3.Дніпровський район, команда ЗНЗ № 66.
4.Оболонський район, команда «Нова генерація» СШ № 211.
5.Святошинський район, команда «Первоцвіт» гімназії «Апогей».
6.Солом’янський район, команда «Екологічна варта» гімназії № 178.
7.Шевченківський район, команда «Екоштурм» ЗНЗ № 70.

За результатами конкурсу перемогла команда «Екоштурм» ЗНЗ № 70:
ІІ місце поділили між собою команди «Нова генерація» СШ № 211, «Екологічна варта» гімназії № 178 та «Первоцвіт» гімназії «Апогей».
ІІІ місце посіли такі команди: «Голосіївські джерела», «Пролісок» та команда ЗНЗ № 66.

До участі в третьому етапі Х Всеукраїнського конкурсу екологічних колективів журі рекомендує команду «Екоштурм» ЗНЗ № 70 Шевченківського району.

5 травня 2011 у концертному залі Київського Палацу дітей та юнацтва відбувся міський етап IV Всеукраїнського фестивалю–конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Вітаємо переможців!!!

У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій перемогла команда «Равлики» гімназії біотехнологій № 177 Солом’янського району. Друге місце посіла команда «Тік-так», ЗНЗ № 158 Дніпровського району, а третє місце поділили дві команди: «Фенікс», ЗНЗ № 286 Голосіївського району та «Вісники добра», ЗНЗ № 277, Деснянського району.

Команда «Равлики» гімназії біотехнологій № 177 Солом’янського району рекомендована до участі у фіналі ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

У конкурсі плакатів перемогла робота під назвою «Врятуємо життя». Автор твору — команда «Равлики» та Данілова Анжела, учениця 7-А класу. Два інших призових місця заслужили відповідно такі плакати: «Ми за здорове життя» команди «Друзі здоров’я» (СШ № 3 Подільського району) та «Без наркотиків!» команди «Смайл» (ЗНЗ № 205 Святошинського району) та Драйчук Анастасії, учениці 10-А класу.

Переможці конкурсу фотографій:
І місце — команда «Смайл», ЗНЗ № 205 Святошинського району та Хоменко Альона, учениця 10-А класу.
ІІ місце — команда «Джерело», технічного ліцею Шевченківського району (фотографія під назвою «Не створюйте собі проблем»).
ІІІ місце — команда «Живчики», СШ № 255 Дарницького району.

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu