nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Знову лине «Київський вальс» | Київський Палац дітей та юнацтва

Знову лине «Київський вальс»

Друк

На мальовничих дніпровських схилах Печерського ландшафтного парку «Співоче поле» відбувся XIII Міський конкурс серед старшокласників м. Києва «КИЇВСЬКИЙ ВАЛЬС 2018». Свято весни і юності, що традиційно відзначається наприкінці навчального року відбулося 12 травня 2018 року, організатором якого є Департамент освіти і науки, молоді та спорту (КМДА).

«Київський вальс - 2018» - творчий захід, який відбувся у рамках відзначення Дня Європи у місті Києві. На Дніпрових схилах випускники шкіл, гімназій, ліцеїв столиці кружляли у ритмі вальсу! Розмаїття яскравих костюмів, прекрасна музика та вправні рухи учасників не давали відірвати погляд! 

Цього року виборювали почесні місця випускники переможці районних етапів конкурсу. Щоразу конкурс дивує глядачів та журі своєю незвичайністю, професійністю та чарівністю, до якого увійшли голова журі Ольга Воробйова, лауреат міжнародних конкурсів артистів балету, магістр мистецтвознавства, завідувач відділенням хореографії Українського державного центру позашкільної освіти; Анатолій Суханов, режисер, актор театру «Колесо»; Олеся Вакуленко, доцент кафедри бальної хореографії Київського національного університету культури і мистецтв, переможець і лауреат Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсів, Заслужена артистка України; Анна Куценко, директор Київського молодіжного центру; Геннадій Шкура, директор Українського державного центру позашкільної освіти. 
У граційному змаганні розділили між собою ІІІ місце учні гімназії №172 Шевченківського району (художній керівник – Ельза Саяашметова) та навчально-виховний комплекс №240 «Соціум» Оболонського району (художній керівник – Сергій Кизим).

ІІ місце посіли старшокласники школи №286 Голосіївського району (художній керівник – Світлана Микода) та гімназії біотехнологій №177 Солом’янського району (художній керівник – Ольга Каплун). 

Почесне І місце вибороли випускники навчально-виховного комплексу №209 Дніпровського району (художній керівник – Мар’яна Нарольська).
Вітаємо випускників Дарницького району, які отримали ГРАН-ПРІ та головний приз від організаторів конкурсу – квитки до Київського академічного драматичного театру на Подолi на виставу «СТО тисяч».

Думки вголос:

Колектив НВК «Сузір»я», СШ №209 

Школа бере участь 10 років, тричі завойовувала міські Гран-прі. Директор Ліфенцева Олена – вчитель, директор і більше, ніж фанат - Анатоліївна школи розповідає, що секрет перемог у потужному професійному хореографові і злагодженому колективі. Завдяки роботі педагога їхні учасники завжди виглядають на високому рівні і завжди в лідерах. Складні і яскраві елементи цей танець вигідно вирізняють з-поміж інших і це давало налаштування на перемогу. 

Вероніка, Шевченківський район, гімназія №172

Обожнює «Київський вальс», як і вся команда, саме тому перемогли у районному етапі і зараз виступають на цій сцені. «Київський вальс» - проект, необхідний для кожного підлітка. Це не лише естетика, нові необхідні вміння, а й гарний колектив. З абсолютно не танцюючих хлопців за 5 місяців у них – ідеальні партнери по танцю!

Антон і Дар’я, гімназії №315, Дарницького району

Ми на районі вигравали 10 років підряд і на місто займали вже тричі ГРАН-ПРІ, в цьому році не сподівалися на перемогу, але, вже ж таки, вона наша! Цього року дуже сильні колективи і всі вони вигравали у своїх районах, і на мою думку, сьогодні боротьба була дуже сильна. Під час конкурсу ми всі стали як одна дружня сім’я.

Вікторія Гаврищук,
Єва Миронюк
(ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ)

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu