nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Французька весна в Палаці | Київський Палац дітей та юнацтва

Французька весна в Палаці

Друк

Протягом квітня – травня, під час «Французької весни в Україні», в Центрі вивчення іноземних мов «Лінгва» відділу соціальних ініціатив і партнерства тривають зустрічі з молодим французьким волонтером Тома Дювошелем. Тома приїхав до Києва на стажування в рамках співпраці Київського Палацу дітей та юнацтва з міжнародною організацією СЕМЕА (Picardie).

Вихованці гуртків Центру отримали можливість в дружній невимушеній атмосфері поспілкуватися з носієм мови, перетнути так званий «мовний бар’єр», вдосконалити свої мовні навички. Діти жваво обговорювали «молодіжні» теми, цікавилися особливостями системи середньої та вищої освіти у Франції, смаками та уподобаннями французької молоді, ставили питання з історії, культури Франції, спорту, гастрономії, французького способу життя. 

Молодші гуртківці, які ще тільки почали вивчати мову, з задоволенням прослухали французькі тексти, пісеньки, вірші в «живому» виконанні, пограли в народні ігри. 

В рамках розвитку партнерських стосунків зі школами міста Києва відділ соціальних ініціатив та юнацтва також виступив ініціатором та організатором мовних зустрічей Тома Дювошеля з учнями гімназії №315 з поглибленим вивченням іноземних мов, спеціалізованої школи №49 з поглибленим вивченням французької мови, гімназії №153 ім. О.С. Пушкіна. 

Французький волонтер продовжить свою діяльність у червні, під час роботи дитячого Центру розвитку та відпочинку «ProfiCamp».

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu