nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

«Перехрестя» Київського палацу дітей та юнацтва 2018 | Київський Палац дітей та юнацтва

«Перехрестя» Київського палацу дітей та юнацтва 2018

Друк

З 28 квітня по 1 травня відбувся щорічний Фестиваль туризму та краєзнавства «Перехрестя», який вже в шосте проводиться біля скельного масиву в Житомирській області! Фестиваль традиційно проводиться Відділом туризму та краєзнавства, Київського палацу дітей та юнацтва за участі партнерів та друзів відділу.

Цього року в фестивалі взяло участь 440 учасників! 

Усіх учасників фестивалю очікувала велика кількість неймовірних вражень та сміливих викликів! Основними майданчиками на яких можна було вдосконалити свої вміння та знання були пов’язані впершу чергу з різними видами туризму, серед яких: спортивне орієнтування, водний та пішохідний туризм, скелелазіння, спуск через річку Тетерів на тролеї. Також можна було відвідати різні майстер-класи: хенд-мейд значки, школа краси, миловаріння, самооборона та ін, або зібравши команду, взяти участь у масштабних активних іграх: «Втеча з Азкабану», «Алісин купальник», «Клондайк» та інших.

В рамках фестивалю пройшли змагання зі скелелазіння пам'яті Галини Сергіївни Школи у якому брало участь 80 учасників. Переможці змагань отримали грамоти та медалі.

Щовечора на головній поляні фестивалю відбувалися концерти та дискотеки. Особливим для всіх став вечір пісень під гітару та поезії біля великого кемпфаєру у виконанні школярів та викладачів, які аж ніяк не могли залишити всіх байдужими! В останній вечір фестивалю відбувся великий Гала-концерт, на якому всі команди виконували підготовлену ними пісню чи театралізовану постановку, а між номерами ведучі шоу розважали юних глядачів грою в «Інтуіцію» під час якої, команди мали вгадати правдиві факти про своїх керівників! Закінчилося Гала-шоу спеціальним подарунком – Фаєр-Шоу та гучною дискотекою!

Фестиваль пройшов дуже швидко та яскраво! І нарешті, хороша сонячна тепла погода не оминула чарівну природу Житомирщини і чи не вперше порадувала у всі дні теплом, сонцем та справжнім літнім настроєм. 

Фестиваль туризму та краєзнавства «Перехрестя» закінчився, але з нетерпінням чекає усіх в наступному році.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu