nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

І Міжнародний фестиваль сучасної хореографії «Art Vision» в Київському Палаці дітей та юнацтва | Київський Палац дітей та юнацтва

І Міжнародний фестиваль сучасної хореографії «Art Vision» в Київському Палаці дітей та юнацтва

Друк

З 27 по 29 квітня у рамках національно-патріотичного проекту «Ми – разом!» відбувався І Міжнародний фестиваль сучасної хореографії «Art Vision» в Київському Палаці дітей та юнацтва. Свої хореографічні таланти на сцені Палацу змогли продемонструвати не лише колективи з України (Київ, Кривий Ріг, Запоріжжя), а й учасники з Туреччини, Польщі, Франції, Республіки Білорусь. Організували фестиваль Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київський Палац дітей та юнацтва та Національна Хореографічна Спілка України.

28 квітня відбулось урочисте нагородження учасників фестивалю, яке провела Оксана Миколаївна Добровольська, директор Київського Палацу дітей та юнацтва.
Дипломи лауреатів І Міжнародного фестивалю сучасної хореографії «Art Vision» отримали:
– скаутський художній колектив «Крайки» Палацу молоді ім. Ю. Тувіма м. Лодзі (Польща), художній керівник Анна Шошкевіч;
– ансамбль пісні й танцю «Полтекс» Палацу молоді ім. Ю. Тувіма м. Лодзі (Польща), художній керівник Даріуш Навроцький, хореограф Івона Бжезіньська;
– хореографічний колектив «Folklore dance group» середньої школи імені Мустафи Кемаля Ататюрка м. Анкара (Туреччина), художній керівник Кемаль Бейтимур;
– ансамбль танцю «Оказу», керівник колективу – професор кафедри класичного танцю консерваторії м. Сартрувіля (Франція) Сандрін Самін;
– заслужений аматорський колектив ансамбль танцю «Сузор’є» та фольклорний танцювальний колектив «Тапатушкі» м. Солігорська (Республіка Білорусь), художній керівник Вадим Матанцев;
– народний художній колектив театр моди «Дебют» Комунального закладу «Центру позашкільної освіти «Зміна» Криворізької міської ради, художній керівник – заслужений працівник освіти України Тетяна Ширшова;
– народний художній колектив ансамбль народного танцю «Вихиляс» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, художній керівник ¬– заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України Ганна Пелішок;
– народний художній колектив ансамбль народного танцю «Україна» Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» Дніпровського району м. Києва, художній керівник – заслужена артистка України, відмінник освіти України Ольга Яценко;
– народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго» Київського Палацу дітей та юнацтва, художні керівники − Людмила Грищенко та Наталія Желяк
– народний художній колектив ансамбль танцю «Славутич» Київського державного будинку художньої і технічної творчості, художній керівник Ірада Агаєва;
– народний художній колектив театр танцю «Нью-Анс» СЗШ № 182 Дніпровського району м. Києва, художні керівники Олена та Владислав Товбери;
– народний художній колектив ансамбль сучасного танцю «А6 Excellence» середньої загальноосвітньої школи № 128 Дніпровського району міста Києва, художній керівник Анжела Копотя, викладач та хореограф Тетяна Соколова;
– народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району, художні керівники – майстри спорту зі спортивної акробатики Інна Бондар та Ірина Григорьєва;
– народний художній колектив спортивно-хореографічний ансамбль «Серпантин» ЦДЮТ Деснянського району, художній керівник Євгенія Загоруй;
– народний художній колектив пластичний театр «Веста» Центру позашкільної роботи Святошинського району, художній керівник – відмінник освіти України Юлія Вілен;
– зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia-dance» Будинку дитячо-юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького району, художній керівник Ірина Ємець, педагог-хореограф Ірина Олійник;
– зразковий художній колектив шоу-балет «Dance Style» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва, художні керівники Олександра Вахліовська та Анна Скопненко;
– aнсамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф» школи I-III ступенів № 306 Деснянського району м. Києва, художній керівник Руслан Козубець;
– колектив «Дніпрова хвиля» спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 9 міста Києва, вчитель ритміки Григорій Гук;
– хореографічний ансамбль «Екстрим» Київського національного лінгвістичного університету, художній керівник Ірина Тихонова;
– колектив сучасного танцю «Awesomatiks» клубу за місцем проживання «Поділ» Подільського району, художній керівник Андрій Кисельов, педагог Юлія Янович;
– Валерія Курченко, студентка спеціалізаціі сучасний естрадний танець Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, керівник курсу − старший викладач Олексій Пастухов;
– Дар’я Максименко, студентка спеціалізаціі сучасний естрадний танець Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, керівник курсу − старший викладач Олексій Пастухов.

Закінчився фестиваль урочистим концертом ансамблю сучасної хореографії «Фламінго» Київського Палацу дітей та юнацтва, який відсвяткував 20-річчя колективу.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu