Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

ЮН-ПРЕСІВЦІ ЙДУТЬ ДО СВІТУ… | Київський Палац дітей та юнацтва

ЮН-ПРЕСІВЦІ ЙДУТЬ ДО СВІТУ…

Друк

30582202 2037931126271222 6403569098990551040 nЦієї весни вийшов 1000-й номер науково-популярної газети «Світ». Для того, щоб крок за кроком, номер за номером дійти до цього ювілейного числа, газеті «Світ» знадобилося більш як двадцять років!

Бути дописувачем (позаштатним кореспондентом) такої поважної газети – дуже відповідально, але вихованці гуртка «Журналістика. Абітурієнт» відділу ІТА «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва отримують журналістські завдання від головного редактора Лариси Остролуцької, зустрічаються з респондентами та пишуть матеріали на досить серйозні теми. Ось і нещодавно за завданням редакції вони мали можливість зустрітися з науковою елітою України, зробити свої інтерв'ю з академіками, отримати поради.

Президент Національної академії наук України, академік Борис Євгенович Патон сказав: «Робота журналістів, які своїми публікаціями поширюють у суспільстві знання та науковий світогляд і заохочують свою аудиторію до наукової творчості, вкрай необхідна й корисна. Тож зичу нових захопливих тем, цікавих авторів і публікацій…»

Детальніше


 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu