nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Ексклюзивне інтерв’ю | Київський Палац дітей та юнацтва

Ексклюзивне інтерв’ю

Друк

«Позашкільна освіта дасть старт до розвитку наших дітей…»

Кореспонденти газети «Міст-М» мають нагоду зустрічатися з відомими особистостями столиці та знайомити з ними своїх читачів. Кожна зустріч є особливою, адже ми не тільки отримуємо цікаву інформацію від наших гостей, а й дізнаємося багато цікавого для себе та свого майбутнього життя. Інтерв’ю з заступником голови КМДА з гуманітарних питань Ганною Старостенко, було водночас насиченим багатьма фактами про майбутнє позашкільної освіти…

- Якими були ваші захоплення, коли Ви навчалися у школі?

- Я була дитиною непосидючою і допитливою. Тому після школи відвідувала багато різних гуртків: народні танці, мистецтво екібани, макраме, дитячий хор... Можливо врешті я і не стала відомою танцівницею, чи дійсно майстром екібани, однак ці всі мої захоплення дуже позитивно повпливали на мене як особистість. Тому я переконана, що позаурочне навчання не менш важливе ніж шкільне, адже воно розвиває дитину творчо, інтелектуально і фізично.

Батьки в дитинстві давали мені повну свобду вибору, тому я пробувала себе в різних напрямках. Однак найбільше мені подобалося відвідувати образотворчу студію. Думаю саме це розвинуло мене як візуала і сформувало в мені естетичні смаки та образне мислення. 

- Київ – місто, яке потужно змінюється на краще. Палац – важлива його частина. В яких проектах, що заплановані у КМДА, має обов’язково взяти участь Палац? 

- Київський Палац дітей та юнацтва - це дійсно унікальний центр позашкільного навчання, адже тут діє 600 гуртків різного спрямування! Таких закладів мало в якій країні знайдеш, ще й з безкоштовним відвідуванням. Щороку в Києві відбувається близько сотні подій за участі дітей столиці за підтримки адміністрації. Однак найбільш знаковою подією для мене як управлінця є Форум молоді «М-18». Учасники Форуму — це учні звичайних київських шкіл, які мають мати активну громадську позицію, хочуть спілкуватися з місцевими політиками, впливати на молодіжну політику в місті. Це свідомі юні громадяни, які хочуть знати, як працює місцеве самоврядування і як вони самі можуть брати участь в політичному та соціальному житті міста. Я вдячна гуртківцям Київського Палацу, які є активними учасниками цього Форуму. Переконана, що серед відвідувачів КПДЮ теж є багато зацікавлених управлінням містом та політикою, тому запрошуємо до участі. 

- Новий закон «Про освіту» містить нові підходи до розвитку позашкільної освіти. Як, на вашу думку, вплинуть запропоновані нововведення на подальший її розвиток?

- Лише позитивно. Такий підхід ще раз підкреслює надзвичайну важливість позашкільної освіти. Адже вона розвиває ті життєві навички, які потім стають у нагоді в дорослому житті, чи визначає подальше професійне спрямування. В школі програма одна, яку дітям, хочеш не хочеш, треба опановувати, а гуртки вони обирають з душею. Тому кількість закладів позашкільної освіти буде збільшуватись. Лише в 2017 році ми відкрили три нових таких центри. Шкільна програма не завжди чутлива до швидкого нинішнього життя та розвитку технологій, тому ця місія я переконана, за позашкільною освітою.

- На вашу думку, позашкільна освіта може вплинути на діяльність профільного навчання?

- Позашкільна освіта може стати цікавим продовженням профільного, його поглибленням. Тепер профільне навчання зможе показати дітям більше можливостей в плані знань. До прикладу, зацікавившись на уроках написанням статей, дитина вирішить спробувати себе як юний журналіст. Або після уроку психології, захоче поглибити знання в позаурочний час і піде до вас в КПДЮ на гурток «Медична психологія». Переконана, що профільне навчання, яке сьогодні впроваджує Київський Палац дітей та юнацтва, дасть старт до всебічного розвитку наших дітей та позашкільного навчання…

Оксана Гаврилюк
КПДЮ

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu