nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Юні кореспонденти столиці влаштували прес-бій | Київський Палац дітей та юнацтва

Юні кореспонденти столиці влаштували прес-бій

Друк

В Інформаційно-творчому агентстві «ЮН-ПРЕС» КПДЮ стартував міський конкурс шкільних газет «Прес-бій», який проходитиме в 4 етапи: конкурс кореспондентів, фотографів, дизайнерів, редакторів та фінал на найкращу шкільну редакцію столиці.

За участі Міського інформаційного активу до конкурсу долучилася активна молодь з 19-ти шкільних редакцій столиці. Понад сто учасників боролися за звання кращого юного кореспондента міста. Представники редколегій показали свої знання в галузі журналістики, відповідаючи на питання вікторини, продемонстрували навики написання репортажу і блиснули своєю кмітливістю під час прес-конференції з представниками Центру «New Skills» КПДЮ, методистом з навчально-профорієнтаційної роботи Людмилою Голубенко, практичним психологом Альоною Бурмак та журналістом «1+1 медіа» Юлею Скоробогач.

За результатами трьох етапів було визначено переможців.

Перше місце конкурсу кореспондентів у справедливій творчій боротьбі виборола редакція Деснянського району «Деснянці». Почесне друге місце завоювали редакції «Пульс ліцею» Технічний ліцей Шевченківського району та «Шкільна орбіта» Оболонського району.

Третє місце розділили між собою редакції «СУПчик» Подільського району СЗШ №123 та СЗШ №156, «Ажіотаж» Святошинського району СШ №200 ім. В. Стуса. За кращий репортаж за темою «Відкриваємо молоді Палац» отримала диплом учениця гімназії №154 Святошинського району Дар’я Мацак.

З дипломами і посмішками на обличчях юнкори пішли додому, готуватися до ІІ етапу «Прес-бою» - конкурсу фотокореспондентів, який відбудеться 15 лютого.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu