nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Виставка в Київському Палаці дітей та юнацтва до 100-річчя бою під Крутами | Київський Палац дітей та юнацтва

Виставка в Київському Палаці дітей та юнацтва до 100-річчя бою під Крутами

Друк

Пам’ятаємо про Крути!

Юні журналісти інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва разом із столичною молоддю та громадськими діячами взяли участь у заходах із відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років. 
Вшанували пам’ять Володимира Наумовича та Володимира Шульгина, які загинули у бою з більшовицькою навалою під станцією Крути. Крім того, відбулося покладання квітів до могили українських поетів Олександра Олеся та Олега Кандиби (Ольжича), які перепоховані на Лук’янівському цвинтарі.

У заході взяли участь Богдан Червак, голова Організації українських націоналістів (ОУН), Микола Ляхович, начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України, родичі загиблих крутянців Олена Леонтович та інші громадські діячі.

Під час заходу журналісти агентства «ЮН-ПРЕС» КПДЮ разом з педагогами Олесею Катрич та Оксаною Гаврилюк слухали реальну історію битви під Крутами та ставили питання на задану тему. Суть тих подій дуже точно окреслила родичка загиблого у боях під Крутами Олена Леонтович.

«Свята та українська земля, що народжує героїв! - наголосила Олена Василівна, – та назвала сьогоднішніх героїв АТО духовними нащадками крутян». Адже саме ці слова, як і 100 років тому, актуальні і в наш час.

Виставка в КПДЮ

29 січня 1918 року на залізничній станції поблизу села Крути за 130 км від Києва відбувся нерівний бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ми київськими студентами, що захищали підступи до столиці України.

Бій тривав 5 годин. Всі студенти загинули. Попри те, що з військової точки зору ця оборона не мала вирішального значення, бій став символом героїзму української молоді, яка полягла в нерівній битві.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu