Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Перехідна почесна відзнака | Київський Палац дітей та юнацтва

Перехідна почесна відзнака

Друк

10 років поспіль проходить апробація наукових робіт юних дослідників -членів Малої академії наук міста Києва на науково-практичній конференції “Краса і сила рідної мови”, яка в цьому році проходила в Інституті філології Київського національного університету Тараса Шевченка за напрямами роботи: актуальні питання сучасної української мови, слово в художньому творі, медіа компетентність – вимога сучасного інформаційного простору України.
Юні дослідники секції журналістики Київського палацу достойно виступили на конференції зі своїми доповідями. Це: Шкарпітко Валерії “Калькування українських слів у новинах телеканалу СТБ”, гурток “Школа основ журналістики”, науковий керівник Зав. відділу ЮН-ПРЕС Надія Олексіївна Іллюк; Василенко Людмила “Молода КороНація”. Чи спроможна дитина написати книжку?”, гурток “Молода короНація” науковий керівник Лілія Олександрівна Максименко; Войтович Марина “Журналістське розслідування та його компетентність”; гурток “Менеджмент в ЗМК”, науковий керівник Вероніка Володимирівна Застольська; Кухаренко Людмила “Позитивний та негативний вплив реклами…”, гурток “Щкола основ журналістки”, науковий керівник Наталія Іванівна Плахотнюк та інші.
Приємно, що така праця юних науковців відділу ІТА “ЮН-ПРЕС” другий рік поспіль приносить свій вклад в те, що Київський Палац дітей та юнацтва отримує нагороду від Малої академії наук - “Золоту сову”. 
Бажаємо нашим юним науковцям Київського Палацу дітей та юнацтва вдало захистити свої роботи на другому етапі і отримати третю “Золоту сову”!

Вероніка Застольська.
Зав. кабінету журналістики, керівник гуртка та “Менеджмент в ЗМК” “Культура мови журналіста”.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu