Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

«Київ крізь призму журналістики» | Київський Палац дітей та юнацтва

«Київ крізь призму журналістики»

Друк

В Інформаційно-творчому агентстві «ЮН-ПРЕС» стартував перший етап конкурсу «Журналістське розслідування «Київ крізь призму журналістики», в якому взяли участь юні журналісти та краєзнавці.
Київ - одне з найбільших міст світу – залишається вічно молодим. Він завжди в русі й розвитку, завжди дивиться в майбутнє! А допомагаємо йому в цьому ми - юні журналісти, юні кияни!
Про Київ можна писати все, можна досліджувати всі аспекти культурного і соціального життя нашої столиці. Тема, якою ти цікавишся, яка тебе хвилює, і яка для тебе важлива - вже є дослідженням або ж розслідуванням.
Всі люблять своє місто, але кожен бачить його по-різному. Комусь цікава його історія, комусь культура, а хтось вивчає саме життя в ньому. «Київ крізь призму журналістики» дає змогу побачити чим цікавиться сучасна молодь, та що хвилює молодих журналістів. Ми побачили щось нове для себе, хоч здається, що знаємо Київ, та для нас відкрилося стільки нового, незнайомого і невивченого.
Донести важливу тему або проблему до інших, показати щось нове, проявити свою творчість та кмітливість – було головним прагненням журналістського розслідування.
Учасники конкурсу мали нагоду проявити творчість, патріотизм до свого рідного міста, перевірити свою ерудованість, кмітливість, знання історії та сучасності Києва та передмістя. 
Юні журналісти намагалися розкрити дуже цікаві та актуальні теми з життя Києва: 
«Тварини в місті: закон проти них?», «Хто нас лікуватиме? Проблеми мед університету ім.. Богомольця»", Адреналін молоді - здоровий і нездоровий "," Київ екстремальний", " "Таємниці київських тунелів 30-х років" ", "Історичні околиці Києва: надання смт.Ворзель статусу курорту місцевого значення "," Комерційна реклама в Києві", «Київ в ритмі Пуст-фесту: покинуті будівлі ", «Джерела Пуща-Водиці», «Дослідження соціальної реклами «Не забувайте матерів», «Київ з ароматом кави», «Лабіринти київських вод», «Історія, життя й проблеми мікрорайону Совки», «Спортклуб «Восход» на межі закриття», «Молебень замість навчання: релігія в столичних школах», «Куди зник зоряний час кінотеатру «Зоряний» та інших столичних кінотеатрів»? «Поштова площа: бути чи не бути підземному музею?» та інші. Були зроблені спроби не просто розкрити тему, але і знайти нове, невідоме, заявляючи про яке, зацікавити не лише своїх ровесників, а й серйозних експертів. А в їх серйозності сумнівів не виникає. Експертами робіт юних журналістів виступили історик-києвознавець, спеціаліст відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання КПДЮ Марта Андрійович, журналісти- розслідувальники телеканалу «Еспрессо» , головний редактор інернет-видання «КиевВласть» Ігор Дармостук, Заслужений журналістУкраїни, доктор філософії з екстремальної психології, професор Олександр Тур’ян. Експерти провели майстер-класи, надали унікальні, яскраві поради, як краще подати, сформулювати і сформатувати свої матеріали , де шукати інформацію, на що більше й насамперед звернути увагу. 
В цьому конкурсі юні журналісти беруть участь не для визначення, хто ж найкращий, а для власного задоволення, саморозвитку й бажання зберегти Київ, зробити його кращим.. Бо так цікаво відкрити щось нове в рідному місті, зануритися в його життя! 
А на початку конкурсу відбулася цікава гра-майстер-клас «Журналістський експрес». «Радіохвилі Києва» відкрили свої таємниці разом із майстром радіоспорту, викладачем авіаційно-космічного центру Юрієм Малиновським. Керівник гуртка «Орігамі» віділу разом зі своєю вихованкою Тетяною Риковою та керівником гуртка «Орхідея» дитячо-юнацького клубу «Олімпія» Голосіївського району Світланою Шевченко разом з юними журналістами виготовляли новорічні подарунки для бійців АТО. Журналіст, актор театру «Маскам Рад» Андрій Печенезький провів майстер-клас з акторської майстерності й основ риторики. Викладач ІТА «ЮН-ПРЕС» Лілія Максименко познайомила творчу молодь з новинками літератури, зі столичними письменниками та поетами, психолог Олександр Устенко навчав будувати аргументи, докази й контраргументи, історик Марта Андрійович разом зі своєю колегою провела захоплюючу навчально-пізнавальну гру «Віртуальна подорож Києвом». Вперше перед майбутніми журналістами відчинили двері лабораторії мікробіології та генетики, де завідуюча лабораторії експериментальної і 
теоретичної біології КПДЮ, науковець Інституту мікробіології та вірусології ім. Д.К.Заболотного Національної академії наук України Милиця Карєва знайомила підлітків із життям найменших організмів, розповідала цікаві науково-практичні факти.
На початку квітня юні журналісти й краєзнавці намагатимуться більш повно розкрити Київ через призму журналістики

Наталя Плохотнюк

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu