nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

МЕДІА-ІНТЕНСИВ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ | Київський Палац дітей та юнацтва

МЕДІА-ІНТЕНСИВ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Друк

У школі №106 Шевченківського району відбувся майстер-клас для обдарованої молоді, яка зацікавилася не лише пресою, а й телебаченням.

Телебачення вже давно стало невід’ємною частинкою життя кожного великого і маленького українця. Автор та ведуча програми «Час сови» та «На олівці. Без ретуші» на Центральному каналі суспільного мовлення Вікторія Христинченко разом з координатором шкільної преси м. Києва Оксаною Гаврилюк Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва провела майстер-клас на тему: «Сучасне телебачення: міфи та реалії». Учасники майстер-класів задавали цікаві запитання з основ тележурналістики та вчилися робити інтерв’ю для своєї майбутньої програми. Молодь отримала поради від професійних журналістів. 

«Щоб взяти участь у телевізійній програмі, передусім з'ясуйте, що це за програма: новини, ток-шоу тощо. Вам треба також знати, відбуватиметься програма у прямому ефірі чи транслюватиметься в запису», - порадила юним журналістам телеведуча, - «Будьте обережні, коли Вам пропонують взяти участь у програмі, в якій різні люди даватимуть інтерв'ю окремо, оскільки програма монтуватиметься з різнорідних уривків, ваші слова можуть бути вилучені з контексту. Якщо ви вирішили відмовитися, обов'язково обґрунтуйте свою відмову. Відмовлятися від інтерв'ю без жодних на те підстав - не найкраща ідея». 

Попрацювали на славу!

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu