Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Інтерв'ю з учасниками форуму | Київський Палац дітей та юнацтва

Інтерв'ю з учасниками форуму

Друк

Ми запитали в учасників, які беруть участь у Форумі про те, чого вони очікують від заходу.

Наталія Рудь, керівник гуртка "Смак" Київського Палацу дітей та юнацтва, розповіла, що її вихованці проведуть для гостей майстер-клас з прикрашання та виготовлення печива. Також вона наголосила, що це є гарною можливістю показати нашій столиці вміння та досягнення її гуртківців.

Роман Клименко, майстер виробничого навчання, зазначив: "Сьогодні продемонструєм, що ми вже вміємо і чого можемо навчити дітей, зокрема техніки різьблення, розпису по дереву. Сподіваємось на нові знайомства, плідне спілкування із дітьми".

Оксана Ісаєва, представник музею "Експериментаріум": "Перш за все ми сподіваємось, що більше дітей дізнається про наш музей. Взагалі наш музей - це музей експериментальної науки. У нас можна отримати та збагатити знання з біології, історії, хімії та фізики".

Добровольська Оксана Миколаївна, директор Київського Палацу дітей та юнацтва:
"Проект М18 дає змогу молоді до 18 років реалізувати себе і вирішити, чим вони будуть займатися у майбутньому. Крім того, проект демонструє дітям роботу державних органів влади. Сьогодні політики будуть працювати тільки для молоді, і кожен з учасників форуму зможе поспілкуватися з представниками влади та поставити важливі для них запитання".

Манмар Анастасія
Рибіцька Валерія

23473197 2047936738814186 6668618407368757355 n

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu