Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Репетиція прем’єрної вистави "Мрія" | Київський Палац дітей та юнацтва

Репетиція прем’єрної вистави "Мрія"

Друк

2 грудня 2017 року о 14 годині в Київському Палацу дітей та юнацтва відбудеться театральна вистава «Мрія»
(за мотивами повісті-феєрії Олександра Гріна «Пурпурові вітрила») в рамках проекту «Розвиток інклюзивної освіти в Палаці» до Міжнародного дня людей з особливими потребами.
Мистецький проект готується завдяки творчій співпраці вихованців гуртка «Від мрії до успіху» Київського Палацу дітей та юнацтва та гуртківцями театральної студії «Мажор» спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Надія».
Відомо, якщо в мрію повірити всім серцем, вона обов’язково здійсниться. Це історія про те, як можна надихнутися, повірити в себе, зберегти свою мрію і не опустити руки на шляху до мети. Про те, як важливо зберігати надію, коли надії інших погасли і берегти свою віру в океані безвір’я.
У виставі вбачається спроба достукатися до розуму і серця юного глядача, сприйняття якого залаковані яскравими ефектами сьогоднішніх теле-, кіно- і театральних шоу! Юні актори змушують нас задуматися про те, що чудеса відбуваються, тільки якщо віриш в них, не зраджуєш своїй мрії, якщо вистачає сил дочекатися їх виконання.

Виставу підготували:
- гуртківці театральної студії «Мажор» спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Надія», художній керівник Олена Гутник;
- народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго», художній керівник Людмила Грищенко;
- народний художній колектив шоу-гурт «Сонях», художній керівник Сюзанна Олійник;
- ансамбль музичних інструментів «Експромт», художній керівник Ганна Ільєнко.
Запрошуємо всіх не байдужих глядачів на перегляд зворушливої вистави «Мрія»!

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu