Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Медіа-інтенсив для школярів | Київський Палац дітей та юнацтва

Медіа-інтенсив для школярів

Друк

Викладачі, юні журналісти Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва та молодіжний прес-центр Солом’янського району м. Києва провели у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району майстер-класи для обдарованої молоді аби зацікавити журналістською справою інших.

Спочатку відбулося знайомство у формі презентації своїх тематичних друкованих видань. Школярі пояснювали назви шкільних видань і розповідали, як і чим можна зацікавити сучасних підлітків у шкільних газетах. Далі діти виявляли знання з журналістики, пояснювали хто такий справжній журналіст, активно відповідали на запитання своїх ровесників. Учасники мали хороший настрій та ділилися позитивними враженнями зі своїми молодими колегами.
Майстер-клас провели журналісти Максим Іллюк, Юлія Рукавіцина та координатор шкільної преси м. Києва Оксана Гаврилюк Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва. Учасники майстер-класів задавали цікаві запитання з основ журналістики та вчилися формулювати головну ідею свого майбутнього тексту для газети. Обговорення вийшло гарячим і цікавим. Професія журналіста потребує таланту та самовіддачі. І дуже добре, якщо навички майстерності підростаюче покоління може отримувати у гуртках та в школі.
Професійно спрямована молодь з нетерпінням чекає подібних заходів, адже кажуть, що так проводити час пізнавально і водночас весело.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu