Наші переможці

Друк

Гурток геології відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання Київського Палацу дітей та юнацтва - переможець міської вікторини
27 жовтня 2017 року в Геологічному музеї ННІ «Інститут геології» була проведена геологічна вікторина для команд учнів та гуртківців міста Києва. У вікторині взяли участь:
- гурток геології відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання КПДЮ;
- команда 8 класів гімназії №2 з поглибленим вивченням предметів природничого напрямку;
- команда 9 класів гімназії №2 з поглибленим вивченням предметів природничого напрямку;
- команда 9 класів СЗШ №13;
- команда старших класів ліцею № 157.
Геологічна вікторина проводилась в залах чудового музею інституту. Учні спочатку прослухали нетривалу екскурсію, а потім отримали питання, які стосувалися усіх трьох залів музею. Під час пошуку відповідей на запитання учні уважно вивчали стенди, проглядали колекції музею та спілкувалися зі співробітниками. Результатом стали не тільки заповнені аркуші з відповідями, які були пред’явлені журі, але й нові знання.
Переможцем стала команда, яка швидко та правильно відповіла на запитання. Це була команда гуртка геології (керівник Крочак М.Д.), що не стало несподіванкою, тому що заняття гуртка часто проходять у стінах цього музею. 
Всі учасники отримали грамоти за активну участь від дирекції Київського Палацу дітей та юнацтва та солодкі призи від Інститут Тутковського.
Вікторина проводилась в рамках Дня відкритих дверей ННІ «Інститут геології». Ці змагання внесли ігровий момент у захід та сприяли професійній орієнтації учнів.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu