PR-технології у туризмі | Київський Палац дітей та юнацтва

PR-технології у туризмі

Друк

#DIALOGhub продовжує проводити зустрічі з цікавими людьми! Минулого тижня на гостини до Київський Палац дітей та юнацтва завітав відомий телемандрівник, колишній ведучий передачі «Орел и Решка. Шопинг» Єгор Калейніков. У ході розмови ми дізнатись, що дорога до омріяної роботи була доволі тернистою. Незадоволений своїм підлітковим та юнацьким життям, молодий амбітний хлопець переїхав до Києва, де його ніхто не чекав. Від промоутера до ведучого на радіо, де Єгор півроку працював безкоштовно, постійна участь у кастингах «Орла і Решки» (переважно безрезультатна), допоки все не вирішило особисте знайомство.

«Це не робота мрії, як про неї всі думають. Це важка праця: постійне недосипання, вічні літаки, робота по 12 годин на день, один і той самий колектив навколо...», — каже Єгор.

Але плюсів у цієї роботи більше, ніж мінусів. В рамках проекту Калейніков об'їздив близько 25 країн і 30 міст. Встиг провести експерименти над картоплею в Білорусі, перепробувати всі сорти перцю на ринку Гвадалахари і навіть постригтися в ченці в Янгоні!

Нам Єгор детально розповів про знімальний процес, розвінчив народний міф, що завчасно вирішено хто бідний, а хто багатий:

«Окрім ведучих монетку кидають всі учасники знімальної групи. Але ми з Машею (співведуча Єгора — прим. ред.) іноді вступали в заговір і все підлаштовували»

На запитання «Де вам найтяжче працювалось?» ведучий відповів:

«На Мальдівах. Було важко бачити гамак, пляж та океан... Хотілось валятись на ньому весь день, але треба було працювати!

Діалог з відомим телемандрівником вийшов дуже насичений! У дітей було настільки багато запитань, що ми перевищили ліміт часу, відведений на зустріч. Але ніхто не спішив додому, адже такі зустрічі проходять не жоден день! Тому слідкуйте за анонсами нашого #DIALOGhub та приходьте наступного разу:)

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu