Шкільна преса – основа майбутнього успіху | Київський Палац дітей та юнацтва

Шкільна преса – основа майбутнього успіху

Друк

Нещодавно у Київському Палаці дітей та юнацтва в Інформаційно-творчому агентстві «ЮН-ПРЕС» пройшла робоча зустріч Київського міського активу учнівської молоді. У конструктивному діалозі зійшлися представники активної молоді столиці із представниками з Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА), Київського інституту ім. Бориса Грінченка та інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» КПДЮ.
Юні журналісти, шкільна молодь не могли обійти таку подію осторонь і, звісно ж були у лавах найперших представників активної молоді столиці.
Програма складалася з трьох блоків: конструктивного діалогу шкільної молоді з запрошеними гостями щодо планування роботи зі шкільною пресою м. Києва протягом навчального року; актуальна розмова про медіа безпеку в інформаційному просторі; творчо-практичне заняття на тему «Що сьогодні цікавить молодь?».
Юні гуртківці держали лаву першості у всіх трьох блоках – задавали питання, спілкувалися з керівниками різних напрямів роботи ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ. На останок школярі отримали корисні поради та інформацію для роздумів над пріоритетними напрямами своєї діяльності у майбутньому.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu