Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@a1b2cd.byseo.co to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Зустрічаємо друзів з Великої Британії | Київський Палац дітей та юнацтва

Зустрічаємо друзів з Великої Британії

Друк

    20170715 162214З 12 по 19 липня 2017 р. вперше в історії Авіаційно-космічного центру КПДЮ в рамках двостороннього Меморандуму про співпрацю до Києва завітали вихованці Кадетського корпусу Королівських Військово-повітряних сил Об’єднаного Королівства Лі Галагер та Джек Хокінс. Хлопці мають в свої 20 років неабиякий досвід в авіації, проте і на теренах України їм було що побачити. Гідами для гостей були керівники гуртка Юні-льотчики-штурмани Дорохов В.Т. та Ободовський І.І. Британським гостям влаштували екскурсію по Києву, а також тур на теплоході на Київське море. Кадети завітали до АКЦ, де власноруч спробували польоти на всіх тренажерах літаків. Так співпало, що під час візиту наших британських друзів в м.Житомир відбувався фестиваль малої авіації ім. С.П. Корольова. Саме тому хлопці з’їздили до Житомира, де відвідали Музей космонавтики та політали на літаках Аеропракт-22 та познайомились з генеральним конструктором цих літаків Юрієм Яковлєвим.

Детальніше

 


 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu