Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Поїздка до авіасалону Ле-Бурже | Київський Палац дітей та юнацтва

Поїздка до авіасалону Ле-Бурже

Друк

     З 19 по 27 червня  Вихованці та викладачі Авіаційно-космічного центру КПДЮ побували в авіаційному євротурі!!!

    Відправившись з Києва на комфортабельному автобусі, юні льотчики-штурмани та їх керівники - засновник АКЦ Лисенко М.М., Ободовський І.І., Довгаль О.В. та Антипов В.С. попрямували до вільного міста Гамбург. Начарувавшись красою портового міста, група побувала на ознайомчій екскурсії в Аеропорту Гамбурга. Хлопців та дівчат неможливо було відірвати від панорамного оглядового майданчика з видом на перон та злітну смугу, а замість двогодинної автобусної екскурсії пероном, наших вихованців катали аж 4 години!

     Саме тому, в той же день, вони ледь встигли побачити гамбурзьку перлину європейського авіапрому - завод фірми Airbus. І хоча сфотографуватись можна було лише на вході(режимний об’єкт як), всередині всіх чекало неймовірне видовище - десятки літаків на лінії збирання, у тому числі сімейство вузькофюзеляжних пасажирських лайнерів А320 та найбільші в світі двопалубні суперлітаки А380.

     Після Гамбургу наші вихованці переїхали до Парижу! Елегантна мадам екскурсовод провела наших вихованців вуличками столиці Франції. Група завітала до Лувру та Собору Парижської Богоматері, а ввечері забралася на вершину Ейфелевої вежі та спробували справжні круасани.

     А наступного дня юні авіатори та їх керівники вирушили до головної мети подорожі - 52-го Міжнародного авіа-космічного салону Лє-Бурже! Там хлопці та дівчата змогли побачити в живу ті літаки, що раніше бачили лише на картинках - це і сучасні винищувачі Eurofighter Typhoon, Rafale та Mirage-2000, і бізнес-літаки сімейств  Falcon та Gulfstream, і гігантські А350 та А380, і сучасні безпілотники, а також відвідали Національний аеро-космічний музей Франції та насолодились льотною програмою салону, в тому числі виступ новітнього американського винищувача вертикального зльоту й посадки F-35 Phantom II та пілотажних груп Red Arrows та Patroulle de France.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu