Всі, хто навчається

Друк

Всі, хто навчається у Київському Палаці дітей та юнацтва, вже звикли до великих перемог. Але ця історія про те, як перевершити себе.Вже другий рік поспіль вихованці секції настільного хокею беруть учать у змаганнях та чемпіонатах, але такої кількості медалей, з визнаних міжнародних змагань юні українці ще не привозили.

У червні в чеському місті Ліберець відбувся чемпіонат світу з настільного хокею. До складу національної збірної України входило 5 представників Київського Палацу дітей та юнацтва на чолі діючим тренером секції Михайлом Співаковським. 3 бронзові, 1 срібну та 2 золоті медалі завоювали наші спортсмени. І вперше за весь час участі української збірної у чемпіонатах Європи та світу з настільного хокею наші співвітчизники взяли золото - у юніорському командному заліку. Фінал проти збірної Росії закінчився з рахунком 4:4, але у матчі капітанів 17-річний українець Дмитро Литвинюк у складній боротьбі переміг 7-му ключку світу. 2:1 – на користь вихованця Київського Палацу дітей та юнацтва.

Загалом у змаганнях брали участь спортсмени з понад 20 країн. Наша збірна виступила дуже достойно, виходячи на п’єдестал 6 разів. Цікавим є і склад нашої команди, приміром Дмитро Литвинюк, який отримав бронзу в індивідуальних змаганнях серед юніорів приїжджає на заняття до Київського Палацу з міста Кропивницького. Ще один учасник збірної, Владислав Семенчук займається у секції Настільного хокею КПДЮ лише 4 місяці, і на кожне тренування їздить з міста Узін. Але справжнім відкриттям цьогорічних змагань стала зовсім юна Ганна Іванцова стала наймолодшим призером змагань, у свої 10 років вона обіграла хлопців, взявши бронзу у супер-юніорському розряді. І звичайно свій високий рівень підтвердила киянка Вікторія Носелівська, яка зайняла друге місце у жіночому особистому розряді.

В основному командному розряді наші спортсмени обіграли зіркові команди зі Швеції, Фінляндії та Латвії. І вперше в історії посіла 3 місце, з чим ми їх і витаємо. Юнаки і дівчата, з якими ми поспілкувалися зізналися, що участь у змаганнях це перш за все спілкування та обмін досвідом з учасниками інших країн, а також хороший урок з… розмовної англійської.

Київський Палац дітей та юнацтва запрошує всіх бажаючих на заняття до секції настільного хокею. Навчання безкоштовне. Познайомитися з викладачами та юними чемпіонами ви зможете на Дні відкритих дверей, який відбудеться у КПДЮ за адресою: вул.Мазепи,13 9 вересня, з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!