Краєзнавча практика 2017 | Київський Палац дітей та юнацтва

Краєзнавча практика 2017

Друк

    Закінчилась краєзнавча практика у рамках програми «Я на цій землі народився». Учасники 14 днів провели у дитячому оздоровчому комплексі «Збруч» у стм. Скала-Подільська (Тернопільська область). Діти знайомились з пам'ятками архітектури, культури та природи різних областей України.

      Гуртківці відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання, а також відділу народної творчості дослідили природу Скали над Збручем, сходили у походи, написали кілька десятків картин та з'їздити на пізнавальні екскурсії.

     Окрім загальної програми, у обох відділів була своя власна програма: художники малювали пейзажі Поділля (у вересні на Дні відкритих дверей Палацу вони проведуть виставку, де продемонструють свої напрацювання), а туристи провели декілька квестів, сходили у п'ять походів та провели ігри для всіх бажаючих! 

     За час поїздки у наших вихованців було 5 екскурсій. Кам'янець-Подільський вразив своєю історію, діти навіть приміряли на себе роль лицар! У с. Кривче стали спелеологами та дослідили Кришталеву печеру, а у м. Чортків відвідали Костел Mатері Божої Святого Розарія та святого Станіслава, або Домініканський костел, що був споруджений на початку XVII ст.. Бакота замилувала краєвидами України, Молдови, Румунії та Дністовського водосховища. В Чернівцях усім дружно захотілося стати студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.  

       Ця подорож закінчилась, але попереду ще половина літа! Пригоди чекають!

 


Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu