Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

День10 у Центрі «ProfiCAMP» | Київський Палац дітей та юнацтва

День10 у Центрі «ProfiCAMP»

Друк

15 червня - День колаборації у Центрі «ProfiCAMP»

У цей день група вихованців Центру мали могу відвідати унікальне підприємство з виробництва надлегких літаків «Аеропракт». Завдяки гостинним господарям ми ознайомилися з повним процесом виробництва – від конструювання та виготовлення деталей до відправки готового літака до замовника.

Нам розповіли цікаві факти: скільки літаків виготовляє підприємство на місяць (6-8 авіамашин); з якого матеріалу (алюміній, титан); скільки коштує літак (30-50 $, залежно від комплектації); для чого надлегкі літаки призначені (недалеких перельотів, наприклад один з арабських шейхів облітає на такому літачку власні нафтові вишки, а в Австралії багаті фермери – свої пасовиська).

Юним гостям продемонстрували конструкторські проекти, верстати, на яких виготовляється обладнання та деталі, готову продукцію. Розповіли, представники яких професій працюють на виробництві: авіаконструктори, токарі, фрезерувальники, слюсарі, авіамеханіки тощо.

Починався «Аеропракт» з невеличкої майстерні, яка згодом перетворилася на потужне виробництво, знане у світі. Приємно усвідомлювати, що існують такі підприємства, які пропагують українську якість, завдякі чому у різних країнах світу (Новій Зеландії, Австралії, ОАЕ) замовляють наші літаки.

Друга група була на цікавій екскурсії у Київському музеї залізничного транспорту. В експозиції музею представлені рухомі склади історичних локомотивів і вагонів. Всі вони поділені на 3 тимчасових періоди: залізничний транспорт до ХХ століття, поїзди в радянський і пострадянський час. Експонати знаходяться в робочому стані. У музеї представлені 3 паровоза, вантажні вагони, ручні дрезини, колійнезчеплення, семафор та труба для заправки паровозів водою тощо. Кожен відвідувач може посидіти за столом, за яким підписувалася угода про об`єднання УНР і ЗУНР.

Перлиною колекції є вагон, який розрахований всього на двох осіб. Тут є спальня, вітальня з великим столом, ванна, викладена мармуром, і багато іншого. Вагон можна назвати квартирою на колесах. Саме в ньому на відпочинок їздив Володимир Щербицький.

Експонується тут і потяг, в якому в свою останню поїздку до Києва прибув Столипін.

На радість хлопцям та дівчатам, всі експонати музею доступні для туристів. Кожен зміг посмикати важелі в кабіні машиніста або ж відпочити на диванах, як пасажири в кінці ХІХ століття.

Продовжила день співпраця дітей у командах під час веселої спартакіади у парку біля Палацу.  

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu