nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

День юного політика у ЦРВ «ProfiCAMP» | Київський Палац дітей та юнацтва

День юного політика у ЦРВ «ProfiCAMP»

Друк

Гідність держави залежить, в кінцевому рахунку,

 від гідності особистостей, що її створюють.

Чарлз Діккенс

   Сьогоднішній день у Центрі «ProfiCAMP» був присвячений професії дуже суперечливій, але популярній. Політик – особистість приваблива для преси, публічна, і, водночас, дуже підвласна критиці суспільства. Тим не менш, професія політика популярна серед молоді, яка вбачає багато переваг для себе у цій галузі.

   Кожна професія починається з людини. Тому вранці для вихованців Центру було представлено виставу «Право вибору», підготовлену студентами-випускниками КВНЗ Київської обласної ради «Коледж культури та мистецтв». Сюжет розповідав про людські вади, що руйнують особистість, про вибір долі та життєвого шляху. Вдячні глядачі подарували щирі оплески талановитим молодим акторам.

   Продовжила день надзвичайно пізнавальна екскурсія до Сесійного будинку Верховної Ради України. Екскурсовод розповіла дітям про історію створення та розвитку Української держави. Крім того, учасники екскурсії дізналися про специфіку роботи народних депутатів, механізми ухвалення рішень на законодавчому рівні.

   Всіх вразив внутрішній інтер’єр Сесійної Зали, світлове обладнання. До речі, вага люстри – понад 4 тони.

Завтрашній день розпочнеться цікавими екскурсіями. Тому – далі буде...

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu