nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Київський літній інтенсив 2017 | Київський Палац дітей та юнацтва

Київський літній інтенсив 2017

Друк

   Завершився другий Київський літній інтенсив 2017 - підготовка до роботи в команді, до наступних Чемпіонатів, до наступних навчань, шкіл, таборів, інтенсивів, майстер-класів, навчання у найкращих школах світу та поїздок на чемпіонати Європи і Світу українських спортсменів, дітей, юнаків, з яких виростуть дорослі спортсмени, тренери.
   На фото - кадри з першого та другого зборів, а також декілька фото статистики. Рівень гри деяких дітей на сервері KGS та у базі Eurogodatabase, де міститься інформація про всіх гравців всіх українських міст, з даними за кожний турнір. Інформація бази є відкритою для всіх.
    Наступного року, у березні відбудеться Юнацький Чемпіонат Європи. Вперше він проходитиме у Києві. І у всіх, хто вміє рахувати до 10, є унікальний шанс прийняти участь у міжнародних змаганнях.
     Для цього потрібно у вересні знайти місцеву школу або клуб, за літо вивчити правила, зареєструватись на котромусь з ігрових серверів, дивитись ролики ютюб, грати.
Спочатку на дошці 9х9, потім на 13х13, потім на дошці для турнірів 19х19. Все просто!

Нагородою за опанування гри буде здатність до аналізу, самостійне мислення. Вирішуйте самі, чи це вам потрібно?)

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu