nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Новини яхт-клубу Палацу | Київський Палац дітей та юнацтва

Новини яхт-клубу Палацу

Друк

    В акваторії Київського водосховища з 03 по 07 червня проходили  Всеукраїнські  змагання з вітрильного спорту «Київський вітрильний тиждень 2017», які цього року відбулися вже у третій раз.

   Яхт-клуби Київського моря – Київського Палацу дітей та юнацтва, «Енергетик ім. Г.Строкова» та «Водник», –  гостинно приймали учасників регати і надали місце для розміщення матеріальної частини, підготовки і проведення змагань.

   На дистанцію перегонів щодня виходили 103 спортивні яхти дитячо-юнацьких та олімпійських класів. Протягом всього часу регати на водній дистанції та у самому яхт-клубі КПДЮ панувала життєрадісна атмосфера змагального драйву.

   Прихильники дитячих вітрильних регат, тренери, юні учасники та їх батьки сподіваються на продовження традицій гостинності КПДЮ і підтримки дитячого вітрильного спорту під час проведення наступних змагань.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu