nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

«ОСТРІВ ПАТРІОТІВ» | Київський Палац дітей та юнацтва

«ОСТРІВ ПАТРІОТІВ»

Друк

«ОСТРІВ ПАТРІОТІВ»: ГАРТ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

10 червня 2017 року в рамках акції «Палац-єдина родина» гуртківці Київського палацу дітей та юнацтва завітали в гості до юних туристів, що вирушили на спортивно-тренувальний збір «Острів патріотів» під девізом «Не мамкай!».

Акція, яку ініціювала директор Палацу Оксана Добровольська, покликана сформувати корпоративну-солідарність, консолідувати (об’єднати) відділи Палацу та спрямувати їх на реалізацію нових спільних проектів. Це стосується не лише педагогічного колективу, а й самих вихованців.  Ключовим є девіз «діти дітям», де вихованці можуть себе реалізувати в співпраці з іншими підрозділами закладу, показувати свої вміння один одному, ділитися досвідом, вчитися новому та разом  відпочивати.

Розпочалась подорож на «Острів патріотів» з екскурсії до Корсунь-Шевченківського історико-культурного заповідника. Адміністрація, завідувачі відділів, вихованці та представники батьківської ради Палацу відвідали музей історії Корсунь-Шевченківської битви, де на власні очі побачили зразки зброї часів Другої світової війни та дізналися про героїзм українських воїнів і деталі Корсунь-Шевченківської наступальної операції.  

Після подорожі до музею шлях до місця призначення пролягав через річку Рось. У переправі гостям острова допомагали гуртківці Палацу.

Протягом дня тривало знайомство з учасниками проекту, їх умовами проживання; юнь і дорослі частувались обідом та випробовували на собі різноманітні туристичні розваги. А на завершення зустрічі разом з учасниками збору влаштували справжній концерт.

У навчально-тренувальному зборі взяли участь понад 70 учасників та 20 педагогів.Серед них вихованці Авіа-космічного центру Палацу та відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання, вихованці туристичного клубі МАНГУП, діти ветеранів АТО від громадської організації «Серця кіборгів», учні Денишівської та Стеблівської шкіл. Найменша учасниця збору – 6-річна Валерія Мисан, яку взяла під свою опіку старша сестра.

     

Життя на «Острові» вражає - діти захоплено бігають по станціям активностей, беруть участь у спортивних змаганнях, ловлять рибу, купаються. З усього видно, що здоровий та активний відпочинок учасникам проекту «Острів патріотів» до вподоби. До того ж це хороша нагода отримати нові знання та безцінний досвід. Адже під час перебування на острові у кожного є можливість здобути знання та навички з краєзнавства, спелеології, водного туризму, скелелазіння, орієнтування та топографії, а також основ виживання та самооборони. А ще дізнатися що таке троллей, випробувати свої сили на скеледромі та взяти участь у різноманітних майстер-класах з катання на байдарках, дайвінгу, риболовлі, грі на гітарі та навіть зі складання кубика Рубика. Можна позмагатись у турнірах з шахів та шашок чи зіграти у волейбол, настільний теніс, піонербол, бадмінтон, футбол та аеробол. Якщо вистачить часу, є можливість відвідати різні тренінги, практичні та гурткові заняття, та обов’язково екскурсії та походи, вечірні вогнища. За бажанням юним острів'янам можна розважитись на дискотеці чи переглянути фільми у кінотеатрі просто неба - і це ще не все, що пропонує навчально-тренувальний, відпочинковий збір «Острів Патріотів».

«Ми створили цей проект з певною психологічною метою, - пояснює координатор проекту, завідувач кабінету патріотичного виховання, - Микола Коваленко. - Основне завдання проекту вирішити проблему перехідного віку. Для 10-12 річних дітей це справжні випробовування, адже саме на цей вік приходиться перехід від дитинства до підліткового віку. Хочеться допомогти підліткам пережити цей період з легкістю, навчити виходити із зони комфорту й отримувати новий досвід.  Ми намагаємось стати  партнерами  для наших вихованців та їх батьків. Дати можливість дітям самостійно приймати рішення та брати на себе відповідальність, навчити взаємодіяти між собою. А допомагають нам у цьому старші вихованці, які вже мають власний досвід у туризмі. Вони опікуються молодшими та передають їм свої навики формуючи між собою атмосферу довіри та позитивного мислення».

З цим не простим завданням допомагає розібратись психолог проекту, методист відділу психологічного та методичного забезпечення Євгенія Бурдельна: «Під час вечірнього  «багаття -довіри» діти вчаться дякувати один одному, за будь-що: за допомогу, за гарний анекдот, за підтримку та дружбу, тощо, разом з «дякую….» дитина отримує шишку, яка є візуалізацією слів подяки. Тобто вихованці  вчаться помічати не погане і критикувати за це, а бачити гарне і щиро виказувати вдячність». Вчаться бути корисними, відкриватися з невідомої сторони взаємодіяти в команді, попросити про допомогу та  отримувати зворотній зв'язок.

«Перебуваючи на проекті розумієш, гостинна черкаська земля створює прекрасні умови для оздоровлення дитини ділиться враженнями представник батьківської ради Палацу Інна. - Дійсно, повітря у Виграєві особливе. Наметове містечко знаходиться подалі від проїжджої частини на березі річки  серед високих хвойних дерев, а навколо живописні краєвиди, саме тому відпочинок пролітає весело, швидко та непомітно».

«Мені тут дуже подобається. Тут ти не думаєш про телефон, працюють багато цікавих гуртків, є безліч нових розваг», - ділиться 12-річна туристка Дарина.

Тринадцятирічний Костя (гурток «самооборона») розповів, що якісне проходження мотузкового парку - це хороший спосіб заробити «мамчики». А от впоратись зі  скеледромом значно склаладніше (доверху ще жодного разу не доліз, та поставив ціль до закінчення зміни впоратись). 

Восьмирічний Максим із загону «Грім» люб'язно погодився показати найкращі, на його думку, місця в таборі. "Це-мій секретний штаб, де я дістаю собі суницю. Тут вона особливо смачна та соковита, адже насичена сонячним промінням і свіжим хвойним повітрям. Я люблю Острів за смачні ягоди!

Десятирічний Віталій із команди «Серця кіборгів» пишається своїми новими досягненнями - подолав скеледром, навчився ставити палатку оволодів елементарними прийомами самооборони та вперше зіграв у фісбі.

Олександра з цирку «Але-Ап» приїхала в гості тільки сьогодні, проте вже встигла знайти собі друзів. "Сьогодні я презентувала цікавий акробатичний виступ для юних туристів", - захоплено каже дівчинка.

Виступ, про який Саша розповіла, був частиною спільного концерту учасників та вихованців народних художніх колективів Палацу: дитячо-юнацького цирку «Але-ап», ансамблю народної музики «Первоцвіт» та шоу-гурту  «Сонях».

День був насичений святковою атмосферою і позитивними враженнями. Директор Палацу Оксана Добровольська подякувала юним артистам та всім учасникам заходу за яскраві виступи, співпрацю, позитивні враження та дружню атмосферу.

«Особисті перемоги та досягнення в усіх учасників різні. Дехто вперше ночує у наметі, хтось вчиться готувати на багатті чи встановлювати намет, а для когось випробовуванням стала відсутність батьків. Навчально-тренувальний збір, який проходив під слоганом «Не мамкай» має на меті допомогти батькам виховати громадян, які готові брати на себе відповідальність та самостійно приймати рішення. Така форма роботи де діти самостійно, під наглядом фахівців, долають  труднощі, буде корисна усім учасникам збору. Тому нехай наші діти «не мамкають», а зростають самостійними достойними громадянами та патріотами нашої держави, а ми їм у цьому допоможемо», - наголосила  Оксана Миколаївна.

Усім вихованцям, бажаємо гарного відпочинку,  його організаторам натхнення і нових звершень, а проекту  «Острів Патріотів» розвитку та довголіття.

А для тих хто лише планує свій відпочинок пропонуємо зробити вибур на користь проекту. Потрапивши на Острів Патріотів, не сумнівайтеся, вас чекатиме бурхлива й яскрава зміна з безліччю активностей та психологічних ігор, які допоможуть вам адаптуватися в будь-якій компанії та з легкістю зробити крок назустріч подоланню "синдрому несамостійності".

                                                                                    Нижник Анна

                        Микитенко Мар’яна

         

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu