nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Palace_Summer2017 | Київський Палац дітей та юнацтва

Palace_Summer2017

Друк

Пізнавальне літо в Київському палаці дітей та юнацтва

 Графік виїздів колективів Київського Палацу дітей та юнацтва влітку 2017 року.pdf

         Реформування української системи освіти потребує змін в організації позашкільної освіти. Київський Палац дітей та юнацтва може поділитися успішним  досвідом. На його базі відкрито літні оздоровчі та профільні дитячі центри за ключовими напрямами: патріотичним, профорієнтаційним, спортивним та інтелектуально-розважальним.

         Центр “Канікули онлайн” підготував для дітей молодшого та середнього шкільного віку різноманітну програму: тематичні дні-розваги, спортивні змагання, цікаві справи у рамках хобі-ленду, ігрові кімнати та кімнати відпочинку, прогулянки у парках міста та багато екскурсій.

         Центр “ProfiCamp” охоплює цілу низку напрямків допрофесійної підготовки та профорієнтації для дітей середнього і старшого шкільного віку, які включають унікальні екскурсії до успішних вітчизняних та міжнародних бізнес-компаній, промислових підприємств, профільних структур та музеїв, різноманітні майстер-класи та цікавий відпочинок.

         Вже другий рік поспіль працює проект «Пригодницький Острів», метою якого є екологічне, спортивне та національно патріотичне виховання молоді та набуття ними первинних навичок виживання в екстремальних ситуаціях. Разом з гуртківцями Київського Палацу дітей та юнацтва у навчально-тренувальному зборі, що відбувається у селі Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської област, традиційно беруть участь партери Палацу - діти з організації ГО «Серця кіборгів» та однолітки зі шкіл сел Дениши (Житомирська область) та Стеблів (Черкаська область).

         У смт. Сергіївка (Одеська область) розпочав свою роботу навчально-тренувальний збір з вітрильного спорту для вихованців спортивного відділу Київського палацу дітей та юнацтва. Його учасники не лише вдосконалюють свою майстерність в обраному виді спорту, а й весело проводять свої літні канікули. 

     

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu