23 червня: урочисте закриття зміни у ЦРВ "Канікули онлайн"

20170623161439 IMG 0874Хмари і дощ не стали на заваді яскравому підсумковому акорду літнього відпочинку юних киян у центрах відпочинку і розвитку "Канікули онлайн" та "ProfiCAMP" Київського Палацу дітей та юнацтва.

 

Яскраво-помаранчеві краватки команд ЦРВ "Канікули онлайн" майоріли на урочистій церемонії нагородження найкращих серед найкращих у активностях центру. Кожна із команд гучними оплесками вітала друзів - адже перебування на справжніх "Канікулах онлайн" здружило усіх. 

Детальніше


 

Урочисте закриття зміни у ЦРВ "Канікули онлайн"

Хмари і дощ не стали на заваді яскравому підсумковому акорду літнього відпочинку юних киян у центрах відпочинку і розвитку "Канікули онлайн" та "ProfiCAMP" Київського Палацу дітей та юнацтва.

 

Яскраво-помаранчеві краватки команд ЦРВ "Канікули онлайн" майоріли на урочистій церемонії нагородження найкращих серед найкращих у активностях центру. Кожна із команд гучними оплесками вітала друзів - адже перебування на справжніх "Канікулах онлайн" здружило усіх. Найяскравіші зірочки від кожної команди отримали почесне право опустити прапор на знак завершення цьогорічної зміни. А опісля на юних киян та їх батьків чекав гала-концерт у великому залі Палацу.

 

Загалом літні центри розвитку і відпочинку у Київському Палаці дітей та юнацтва відвідало понад200 дітей.

 

До нових зустрічей!

 

 

 

"Майстерня підприємця": день 15 у "ProfiCAMP"

IMG 066422 червня у центрі “ProfiCAMP” працювала “Майстерня підприємця”.

Вихованці взяли участь у заключних майстер-класах в рамках проекту “Profi chance”, де готувалися до підсумкової презентації своїх досягнень.

Детальніше


"Майстерня підприємця" у "ProfiCAMP"

22 червня у центрі “ProfiCAMP” працювали “Майстерня підприємця”.

Вихованці взяли участь у заключних майстер-класах в рамках проекту “Profi chance”, де готувалися до завтрашньої підсумкової презентації своїх досягнень.

Згодом до центру завітали представники ТМ “ПУМА в Україні” Юлія та Марина, які захоплено розповідали дітям про історію бренду, таємниці професії працівника великої компанії. Всі, хто уважно слухав і дав правильні відповіді на питання вікторини, отримали пам'ятні сувеніри від гостей.

Після обіду вихованці та педагоги Центру зібралися біля могили Невідомому солдату, де хвилиною мовчання вшанували память загиблих у роки Другої світової війни.

Закінчила 22 червня прогулянка схилами Дніпра.

Попереду останній день зміни, День презентацій — свято досягнень, подарунків та сюрпризів!

"Канікули онлайн": день моди

IMG 068822 червня — день фантазії та творчості, адже в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся справжній фестиваль моди!

Дизайнерські сукні були виготовленні дітьми та вожатими з підручних матеріалів. В роботу пішло все: газети, одноразові пакети, папір, пластикові стакани, кришечки і навіть листя лопуха. Спільними зусиллями дітей та педагогів були створені прекрасні, яскраві образи.

Детальніше


 

Найстильніші у "Канікули онлайн"!

22 червня — день фантазії та творчості, адже у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся справжній фестиваль моди!

Дизайнерські сукні були виготовленні дітьми та вожатими з підручних матеріалів. В роботу пішло все: газети, одноразові пакети, папір, пластикові стакани, кришечки і навіть листя лопуха. Спільними зусиллями дітей та педагогів були створені прекрасні, яскраві образи.

"ProfiCAMP" в гостях у найкращих: екскурсії до "ПриватБанку" та "Рошену"

IMG 072121 червня вихованців центру «ProfiCAMP» були гостинно запрошені на екскурсію до найближчого відділення «ПриватБанку».

Заступник начальника відділення Ліана Шаповал з великим задоволенням ознайомила дітей з банківською справою, показала, як працює термінал, функціонує каса, розповіла про особливості діяльності менеджерів по роботі з клієнтами банку. 

Детальніше


Цікаві екскурсії у "ProfiCAMP"

 21 червня вихованців центру «ProfiCAMP» були гостинно запрошені на екскурсію до найближчого відділення «ПриватБанку».

Заступник начальника відділення Ліана Шаповал з великим задоволенням ознайомила дітей з банківською справою, показала, як працює термінал, функціонує каса, розповіла про особливості діяльності менеджерів по роботі з клієнтами банку.

Юних гостей ознайомили з програмою «ЮніорБанк» та запросили до «Школи фінансового успіху». Кожний вихованець отримав сертифікат та накопичувальну картку ЮНІОРА. Діти зацікавлено слухали та були вдячні за надану інформацію.

Після обіду відбулася екскурія до ПАТ “Кондитерська фабрика “РОШЕН”. Всім вдалося і пригоститися солодощами, і зазирнути за лаштунки виготовлення знаних у світі “РОШЕНівських” смаколиків. Було цікаво та смачно! 

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

20170622144507 IMG 0686Задля всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності, щорічно 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

 

Детальніше


22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Задля всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності, щорічно 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Друга світова війна – найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Безповоротні втрати України в цій війні 8-10 млн. осіб, які загинули під час бойових дій, через окупаційний терор та голод в тилу, примусовий вивіз. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 

День безпеки у ЦРВ "Канікули онлайн"

IMG 061221 червня - день безпеки. Сьогодні відбулась зустріч дітей з працівниками поліції. Патрульні навчали правильно переходити дорогу та розповідали про дорожні знаки. Начальник ювенального відділу Національної поліції України Лариса Скрипник провела бесіду з підлітками на теми: "Права та обов'язки дитини" і "Правила спілкування з поліцією".

Детальніше


 

"Канікули онлайн": день безпеки

21 червня - день безпеки. Сьогодні відбулась зустріч дітей з працівниками поліції. Патрульні навчали правильно переходити дорогу та розповідали про дорожні знаки. Начальник ювенального відділу Національної поліції України Лариса Скрипник провела бесіду з підлітками на теми: "Права та обов'язки дитини" і "Правила спілкування з поліцією".

У другу половину дня проходив конкурс казок! Діти були і сценаристами, і акторами, і декораторами, і костюмерами, і навіть хореографами. А все тому, що готувались до творчого конкурсу «Кошик казок».
Батьки, які дивилися міні-спектаклі, дивувалися тому, що можуть придумати їхні діти. Серед театралізованих виступів були сучасні варіанти давно знайомих казок і авторські казки. 
Бажаємо успіху нашим театралам!
 

День 13: майстерня мандрів у "ProfiCAMP"

IMG 0515Японія – загадкова та прекрасна країна з давньою культурою та традиціями. Це країна новітніх наукових розробок, винаходів, технологій, країна довгожителів. Секрет прогресу – в японських традиційних мистецтвах. Саме оволодіння народними мистецтвами допомагає японцям розвиватися духовно і фізично, зберігати молодість, бути соціально активними.

З деякими з національних японських мистецтв, а саме, з каліграфією та орігамі, вихованців Центру «ProfiCAMP» ознайомили закохані в свою справу фахівці Центру східного розвитку та культури «SakuraMatsuri». 

Детальніше


Майстерня мандрів у ЦРВ «ProfiCAMP»

Японія – загадкова та прекрасна країна з давньою культурою та традиціями. Це країна новітніх наукових розробок, винаходів, технологій, країна довгожителів. Секрет прогресу – в японських традиційних мистецтвах. Саме оволодіння народними мистецтвами допомагає японцям розвиватися духовно і фізично, зберігати молодість, бути соціально активними.

З деякими з національних японських мистецтв, а саме, з каліграфією та орігамі, вихованців Центру «ProfiCAMP» ознайомили закохані в свою справу фахівці Центру східного розвитку та культури «SakuraMatsuri».

Завдяки цікавій презентації діти дізналися багато нового та цікавого про загадкову східну країну та її мешканців, а потім, за допомогою майстрів культурного Центру вчилися писати японські ієрогліфи, накреслювати японською власні імена, спеціальними пезликами малювали тотеми, робили з паперу японських журавликів. І для дітей,і для гостей, двох годин спілкуваня виявилося дуже замало.

Після обіду вихованців «ProfiCAMP» очікував ще один сюрприз – пригоди , розваги та змагання у туристичному містечку «Територія пригод», що розташувалося на подвір’ї Палацу. Кожен мав змогу відчути себе не просто туристом, а й мандрівником, який здатен подолати будь-які перешкоди!

Дякуємо за чудовий день співробітникам Центру східного розвитку та культури «SakuraMatsuri» та педагогам відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання Палацу!

День13: завзяті та кмітливі у ЦВР "Канікули онлайн"

IMG 041520 червня - День завзятих та кмітливих. Сьогодні для дітей центру відпочинку та розвитку "Канікули онлайн" провели туристичну естафету. Естафета пройшла під гаслом "Весело, завзято, активно та згуртовано!!!" Усі десять команд продемонстрували свої уміння на 10 станціях.

Детальніше


День завзятих та кмітливих у ЦРВ "Канікули онлайн"

20 червня - День завзятих та кмітливих. Сьогодні для дітей центру відпочинку та розвитку "Канікули онлайн" провели туристичну естафету. Естафета пройшла під гаслом "Весело, завзято, активно та згуртовано!!!" Усі десять команд продемонстрували свої уміння на 10 станціях.

Після смачного обіду та релакс-години, яка сьогодні була потрібною усім, на учасників чекав приємний сюрприз — інтелектуальна гра «Інтелект турнір».

Веселий гомін трішки стих лише під час оголошення результатів туристичної естафети. І в урочистій атмосфері відбулось привітання переможців.

1 місце посіли "Мандарини", "Дельфінята" і "Росомахи".

2 місце — "Сови", "Фортуна".

3 місце — "Орлята", "Чорна Пантера", "Невгамовні", "Живчики", "Супер 9".

Долучаємось до привітань і ми! Бажаємо учасникам творчої наснаги, гарного настрою та радісних емоцій щодня

 

Насичений день 12 у "ProfiCAMP"

IMG 3947Динамічним та цікавим став сьогоднішній день для вихованців ЦРВ “ProfiCAMP”.

Після традиційного ранкового фітнесу діти вирушили до Маріїнського парку, де взяли участь у квесті. Команди подорожували затишними алеями, шукали пам'ятки архітектури, видатні споруди та скульптури. Звичайно, дізналися багато нового про історію рідного міста та його улюблених місць відпочинку.

Детальніше


День12: "ProfiCAMP"

Зростаємо чемпіонами!

Динамічним та цікавим став сьогоднішній день для вихованців ЦРВ “ProfiCAMP”.

Після традиційного ранкового фітнесу діти вирушили до Маріїнського парку, де взяли участь у квесті. Команди подорожували затишними алеями, шукали пам'ятки архітектури, видатні споруди та скульптури. Звичайно, дізналися багато нового про історію рідного міста та його улюблених місць відпочинку.

Продовжили день веселі змагання з пляжного футболу та волейболу у “Місті спорту” у Гідропарку. Дружно та згуртовано команди юних спортсменів забивали м'ячі у ворота суперників, проте задоволення від гри отримали всі, хто вийшов на піщане поле.

Висловлюємо вдячність директорові “Міста спорту” Сергію Харченку за гостинність та надану можливість активного відпочинку!  

День 12: казкові перевтілення

DSC 027519 червня - день казкових перевтілень! Дуже цікавий та насичений день видався у дітей центру відпочинку та розвитку "Канікули он-лайн". "Мандарини" і "Дельфінята" вирушили на екскурсію у музей театру та кіномистецтва. На хоббі-ленді на дітей чекали цікаві та пізнавальні гуртки. А сюрпризом для дітей стала творча зустріч з режисером "Борисфен", де відкрили таємницю випуску мультфільмів.

Детальніше


"Канікули онлайн": день 12

19 червня - день казкових перевтілень! Дуже цікавий та насичений день видався у дітей центру відпочинку та розвитку "Канікули он-лайн". "Мандарини" і "Дельфінята" вирушили на екскурсію у музей театру та кіномистецтва. На хоббі-ленді на дітей чекали цікаві та пізнавальні гуртки. А сюрпризом для дітей стала творча зустріч з режисером "Борисфен", де відкрили таємницю випуску мультфільмів.

Надвечір на усіх учасників — і маленьких, і дорослих — чекав танцювальний марафон, який зібрав просто шквал позитивних емоцій і втому з посмішкою на обличчі. Танцювали всі, танцювали все: класичні, народні і сучасні танці.

Ось таким чудовим був цей день! 

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu