Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Тренерсько-викладацький склад | Київський Палац дітей та юнацтва

Тренерсько-викладацький склад

Друк

Лапін Вадим Олегович – тренер-викладач з шашок. Випускник ДЮСШ Палацу. Віце-чемпіон Європи з шашок. Майстер спорту. Міжнародний майстер з шашок. У Палаці працює з 2005 року.

Гаптаренко Анатолій Іванович – тренер-викладач з шашок. Випускник ДЮСШ Палацу. Майстер спорту. Заслужений тренер України. Суддя міжнародної категорії. У Палаці працює 26 років.

Кондратенко Любов Василівна– тренер-викладач з шашок. У Палаці працює з 2004 року.

Кисельов Володимир Анатолійович – тренер-викладач з вітрильного спорту. В Палаці працює 7 років. Майстер спорту. Тренер вищої категорії.

 

Вайчуліс Костянтин Костянтинович – тренер-викладач з веслування на байдарках і каное. Майстер спорту. У Палаці працює 26 років.

Завілінський Олександр Семенович – тренер-викладач з веслування на байдарках і каное. У Палаці працює 39 років.

Чулаєвський Юрій Миколайович – тренер-викладач з веслування на байдарках і каное. Заслужений тренер України. Відмінник освіти. Майстер спорту. У Палаці працює 39 років.

Кардаш Олександра Олександрівна – тренер-викладач з веслування на байдарках і каное. Випускниця ДЮСШ Палацу. Майстер спорту. Молодий педагог.

Гальченко Григорій Михайлович – тренер-викладач з гри в го. В Палаці працює 6 років.

Симоненко Вікторія Валеріївна – тренер-викладач з гри в го. Випускниця ДЮСШ Палацу. Майстер спорту. Молодий педагог. У Палаці працює 4 роки.

 
 

Леончук Ігор Ігорович– тренер-викладач з вітрильного спорту. Майстер спорту. У Палаці працює 20 років.

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu