Знайомство театру «Інкунабула» з Волинню

     20206431 1714341798867088 1755597212 nГуртківці театру «Інкунабула» віддулу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва знайомилися цього літа з Волинню. Вихованці разом з педагогами Олександром Штефаном та Данилом Дорошенко побачили красу природи цього регіону, покупались в озері Світязь, заїхали в гості на батьківщину Лесі Українки в Колодяжне, підкорили на байдарках Поліську Амазонію (озера Перемут і Світязь), побачили неперевершені краєвиди Шацьких озер. Загартувались фізично і підживились емоційно!

Детальніше

 


 

Театр «Інкунабула» на відпочинку

    Гуртківці театру «Інкунабула» віддулу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва знайомилися цього літа з Волинню. Вихованці разом з педагогами Олександром Штефаном та Данилом Дорошенко побачили красу природи цього регіону, покупались в озері Світязь, заїхали в гості на батьківщину Лесі Українки в Колодяжне, підкорили на байдарках Поліську Амазонію (озера Перемут і Світязь), побачили неперевершені краєвиди Шацьких озер. Загартувались фізично і підживились емоційно!

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIda8126527cb

 

Проект "Kids LIVE" стартував

     20106360 1701855453212126 1105975265494632814 n18 липня у рамках проекту Київського Палацу дітей та юнацтва "KidsLIVE" відбулось перше заняття під керівництвом досвідченого педагога Артура Циганок. Артур розпочав заняття з розповіді про особливості композиційної побудови та ораторського мистецтва. На практиці діти ознайомились з публічними виступами, навчились якісно доносити інформацію до слухачів та тримати увагу аудиторії.  Юні телеведучі з натхненням виконували усі "нелегкі" завдання вчителя та мали змогу закрипити усі набуті знання. Крім того, слухачів проекту чекав сюрприз - фотозйомка у професійній студії! Попереду наших учасників проекту "KidsLIVE" чекає ще 3 незабутні зустрічі.

Детальніше


 

Перше заняття літнього потоку проекту "Kids LIVE"

     18 липня у рамках проекту Київського Палацу дітей та юнацтва "KidsLIVE" відбулось перше заняття під керівництвом досвідченого педагога Артура Циганок. Артур розпочав заняття з розповіді про особливості композиційної побудови та ораторського мистецтва. На практиці діти ознайомились з публічними виступами, навчились якісно доносити інформацію до слухачів та тримати увагу аудиторії. Юні телеведучі з натхненням виконували усі "нелегкі" завдання вчителя та мали змогу закрипити усі набуті знання. Крім того, слухачів проекту чекав сюрприз - фотозйомка у професійній студії! Попереду наших учасників проекту "KidsLIVE" чекає ще 3 незабутні зустрічі.

     У Вас ще є можливість потрапити на курс "KidsLIVE", який стартує вже восени. Запрошуємо на День відкритих дверей 9 вересня об 11 годині.

 

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIdefb87c77af

У центрі Хуста лунала музика від юних столичних віртуозів

10896374 763762103707843 5618919254406680833 o     До Дня Конституції на центральній сцені м.Хуста (Закарпатська обл.) виступив народний художній колектив, естрадно-духовий оркестр “Юність” Київського Палацу дітей та юнацтва.

     Столичний колектив підібрав для хустян та гостей міста цікавий репертуар різножанрових творів, починаючи від музики українських та світових композиторів-класиків, закінчуючи джазовими творами та рок-композиціями.

Детальніше


 

Виступ естрадно-духового оркестру “Юність”


     До Дня Конституції на центральній сцені м.Хуста (Закарпатська обл.) виступив народний художній колектив, естрадно-духовий оркестр “Юність” Київського Палацу дітей та юнацтва.

   Столичний колектив підібрав для хустян та гостей міста цікавий репертуар різножанрових творів, починаючи від музики українських та світових композиторів-класиків, закінчуючи джазовими творами та рок-композиціями.

     “Ми приїхали на Закарпаття, щоб відпочити і набратися сил. Відтак вирішили порадувати гостинних хустян своєю творчістю. На жаль, виступаємо не в повному складі, але з радістю даруємо свою музику всім меломанам”, - поділився з “ГК” незмінний художній керівник та диригент колективу, відмінник освіти України Михайло Нестерук.

 


"Первоцвіт" представив свою творчість у Польщі

    20158398 1712951945672740 1633584954 n З 14 по 16 липня у місті Венгожево (Польща) відбувся XXII фестиваль дітей і молодьожі фолькльорних ансамблів меншинств народів, в якому взяло участь більш ніж 400 дітей з різних країн світу, таких як: Сербія, Словакія, Україна, Грузія, Естонія, Білорусь. Україну придставляли різні ансамблі з багатьох міст. Колективи Одеси, Харкова, Луцька та Києва виконали відомі пісні й танці, які з захопленням підспівували і танцювали глядачі. 

    Київський Палац дітей та юнацтва придставив народний художній колектив ансамбль народної музики "Первоцвіт", його виступи з різноманітною українською музикою вразили польського глядача та був високо відзначений організаторами фестивалю.

Детальніше


 

"Первоцвіт" вражає польського глядача

    З 14 по 16 липня у місті Венгожево (Польща) відбувся XXII фестиваль дітей і молодьожі фолькльорних ансамблів меншинств народів, в якому взяло участь більш ніж 400 дітей з різних країн світу, таких як: Сербія, Словакія, Україна, Грузія, Естонія, Білорусь. Україну придставляли різні ансамблі з багатьох міст. Колективи Одеси, Харкова, Луцька та Києва виконали відомі пісні й танці, які з захопленням підспівували і танцювали глядачі.

    Київський Палац дітей та юнацтва придставив народний художній колектив ансамбль народної музики "Первоцвіт", його виступи з різноманітною українською музикою вразили польського глядача та був високо відзначений організаторами фестивалю.

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId133fb0c4c1

Вітаємо нашого переможця зі спортивної радіопеленгації

20136307 1712984089002859 519701269 n     З 12.07 по 16.07 відбувся Кубок Світу зі спортивної радіопеленгації у м. Пріморско, Болгарія. 13 липня Братчук Сергій у категорії М-21 зайняв ІІ місце на дистанції спринт, а 16 липня посів ІІІ місце на класичній дистанції 3.5 МГц.

    Вітаємо з перемогою керівника гуртка "Спортивна радіопелінгація" майстра спорту міжнародного класу Сергія Братчука!!!

Детальніше


 

 

Вітаємо нашого переможця

     З 12.07 по 16.07 відбувся Кубок Світу зі спортивної радіопеленгації у м. Пріморско, Болгарія. 13 липня Братчук Сергій у категорії М-21 зайняв ІІ місце на дистанції спринт, а 16 липня посів ІІІ місце на класичній дистанції 3.5 МГц.


     Вітаємо з перемогою керівника гуртка "Спортивна радіопелінгація" майстра спорту міжнародного класу Сергія Братчука!!!

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId3bed7ceeb0

Повернення «Дніпрової чайки»

2

  Друзі, підтримайте проект №492 Київського Палацу дітей та юнацтва «Повернення «Дніпрової чайки» - Київських відкритих змагань з судномоделювання»! Давайте разом створимо умови для розвитку технічної творчості учнівської молоді та підготовки київської команди до участі у змаганнях.     

     Підтримаємо наших юних судномоделювальників!    ПІДТРИМУЮ!

 


 

Незабутня подорож Україною

     IMG 20170713 121216Закінчилась краєзнавча практика у рамках програми «Я на цій землі народився». Учасники 14 днів провели у дитячому оздоровчому комплексі «Збруч» у стм. Скала-Подільська (Тернопільська область). Діти знайомились з пам'ятками архітектури, культури та природи різних областей України. Гуртківці відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання, а також відділу народної творчості дослідили природу Скали над Збручем, сходили у  походи, написали кілька десятків картин та з'їздити на пізнавальні екскурсії. Окрім загальної програми, у обох відділів була своя власна програма: художники малювали пейзажі Поділля (у вересні на Дні відкритих дверей Палацу вони проведуть виставку, де продемонструють свої напрацювання), а туристи провели декілька квестів, сходили у п'ять походів та провели ігри для всіх бажаючих!

Детальніше


 

Краєзнавча практика 2017

    Закінчилась краєзнавча практика у рамках програми «Я на цій землі народився». Учасники 14 днів провели у дитячому оздоровчому комплексі «Збруч» у стм. Скала-Подільська (Тернопільська область). Діти знайомились з пам'ятками архітектури, культури та природи різних областей України.

      Гуртківці відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання, а також відділу народної творчості дослідили природу Скали над Збручем, сходили у походи, написали кілька десятків картин та з'їздити на пізнавальні екскурсії.

     Окрім загальної програми, у обох відділів була своя власна програма: художники малювали пейзажі Поділля (у вересні на Дні відкритих дверей Палацу вони проведуть виставку, де продемонструють свої напрацювання), а туристи провели декілька квестів, сходили у п'ять походів та провели ігри для всіх бажаючих! 

     За час поїздки у наших вихованців було 5 екскурсій. Кам'янець-Подільський вразив своєю історію, діти навіть приміряли на себе роль лицар! У с. Кривче стали спелеологами та дослідили Кришталеву печеру, а у м. Чортків відвідали Костел Mатері Божої Святого Розарія та святого Станіслава, або Домініканський костел, що був споруджений на початку XVII ст.. Бакота замилувала краєвидами України, Молдови, Румунії та Дністовського водосховища. В Чернівцях усім дружно захотілося стати студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.  

       Ця подорож закінчилась, але попереду ще половина літа! Пригоди чекають!

 


View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId4a9c164584

Наші хлопці у Великій Британії

      P70713-113518

      Вихованці авіаційно-космічного центру Київського Палацу дітей та юнацтва вже прибули до Великої Британії за програмою обміну. Бажаємо їм цікавих занять та яскравих вражень!


 

Змальовуємо красу рідної України

19983731 1711308962503705 6680998303186475549 o Юні художники відділу народної творчості разом зі своїм викладачем Кожаєвою Тетяною Олексіївною в рамках проекту Палацу "Я на цій землі народився" розкрили для себе красу краєвидів, старовинної архітектури, пам'ятки історії та культури регіонів України (Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей). Відпочинок на базі "Збруч" вони поєднали з виконанням завдань творчої практики, намалювали безліч пейзажів, замальовок, начерків з натури у різноманітних художніх техніках: графіка, олівець, акварель, пастель. А незабаром, у вересні, Палац чекає виставка робіт "Тернопільські краєвиди".

Детальніше


 

Юні художники готуються до виставки

Юні художники відділу народної творчості разом зі своїм викладачем Кожаєвою Тетяною Олексіївною в рамках проекту Палацу "Я на цій землі народився" розкрили для себе красу краєвидів, старовинної архітектури, пам'ятки історії та культури регіонів України (Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей). Відпочинок на базі "Збруч" вони поєднали з виконанням завдань творчої практики, намалювали безліч пейзажів, замальовок, начерків з натури у різноманітних художніх техніках: графіка, олівець, акварель, пастель. А незабаром, у вересні, Палац чекає виставка робіт "Тернопільські краєвиди". Запрошуємо усіх бажаючих!

Слідкуйте за новинами на сайті Палацу!

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIdf1dc806129

 

Фестиваль "Країна талантів-2017"

      19657058 321707854919802 8948596140608206813 nГуртківці ансамблю класичного балету відділу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва разом з керівником гуртка Янкіною Г. Л. брали участь у Всеукраїнському фестивалі "Країна талантів-2017" (смт. Микуличин, Яремчанський район Івано-Франківська область) з 2 по 10 липня 2017 року.

Детальніше

 


 

Участь у фестивалі "Країна талантів-2017"

      Гуртківці ансамблю класичного балету відділу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва разом з керівником гуртка Янкіною Г. Л. брали участь у Всеукраїнському фестивалі "Країна талантів-2017" (смт. Микуличин, Яремчанський район Івано-Франківська область) з 2 по 10 липня 2017 року.

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIda099713740

Країна талантів-2017

      Гуртківці ансамблю класичного балету відділу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва разом з керівником гуртка Янкіною Г. Л.брали участь у Всеукраїнському фестивалі "Країна талантів-2017" (смт. Микуличин Яремчанський район Івано-Франківська область) з 2 по 10 липня 2017 року.

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIda099713740

Майбутня лабораторія експериментальної біології

     330 5Київський палац дітей та юнацтва активно готується до нового навчального року. Для забезпечення належних умов проведення занять відділу біології ведуться ремонтні роботи в лабораторії експериментальної біології (каб. 330). Вже у вересні на юних науковців чекатимуть зручне приміщення та сучасне обладнання. До уваги батьків та вихованців Палацу проект оновленої лабораторії. 

Детальніше


kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu