Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Відділи | Київський Палац дітей та юнацтва

В Автомотосекторі Київського Палацу дітей та юнацтва відбулось довгоочікуване підключення будівлі до електричних мереж РТК «Київські електромережі»

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId65c9ef08bb

Приміщення знаходиться за адресою тупик Тверський 7А Печерського району. Робота над підключенням електромереж тривала протягом трьох років. Від спільного використання з житлово-експлуатаційною конторою Палац перейшов до індивідуального, більш економічного і енергозберігаючого її використання. Дякуємо за співпрацю та професійну допомогу і людяність Начальнику «Центрального» РЕМ Вовчинському О.В., заступнику начальника з технічного забезпечення продажів Корнілєнкову Д.І. та старшому майстру Якубовському І.Я.


«Котомістечко» – маленький острівок людської доброти та співчуття

30728858 2046164148781253 7539487055705800704 nЮні журналісти ІТА «ЮН-ПРЕС» взяли участь у толоці в Котомістечку, що біля Національного зоопарку.

На задвірках Київського зоопарку, десь аж за володіннями екзотичних тварин, на покинутому пустирищі можна потрапити в Котомістечко - місце проживання маленьких пухнастиків із сумними очима. 

Детальніше«Котомістечко» – маленький острівок людської доброти та співчуття

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId755f3251d2

Юні журналісти ІТА «ЮН-ПРЕС» взяли участь у толоці в Котомістечку, що біля Національного зоопарку.

На задвірках Київського зоопарку, десь аж за володіннями екзотичних тварин, на покинутому пустирищі можна потрапити в Котомістечко - місце проживання маленьких пухнастиків із сумними очима. 

Небайдужі творі люди, серед яких – журналісти, актори, письменники, музиканти і, навіть, військові, об’єдналися в громадську організацію “Спілка вільних журналістів «Природа перш за все» і намагаються створити якісно новий простір для співіснування Людини й Кішки — соціальний екологічний комплекс «Котяче містечко». На території зоопарку завжди жили коти: вони вільно блукали де завгодно, харчувалися чим знайдуть, або чим погодують відвідувачі. І років вісім тому вияснили, що тут мешкає понад 70 «міні-тигрів». До 2010 року, до появи зооактивістів, цих тварин за наказом керівництва зоопарку потихеньку вбивали. Волонтери почали допомагати Зоокотам: годувати, лікувати, робити щеплення, стерилізувати. А потім, на виділеній території зібрали всіх котиків, які розгулювали по зоопарку. 

Зараз у Котомістечку мешкає близько 80 хвостатих вихованців. Кожен із них по своєму унікальний. Маленькі й дорослі, вони усі раді відвідувачам, котики труться об ноги, ласкаво муркочуть, привертаючи вашу увагу, вони так і просять: «Пограйтеся з нами, погладьте нас».
Першою, після людей, нас тут зустріло маленьке диво на ім’я Соня – неймовірно ласкава кішка з розумними, але, на жаль, майже незрячими очима. На превеликий жаль, для неї не можуть знайти гарного ветеринара, який би їй допоміг.

Більшість котиків тут уже стерилизовані, а частина ще чекає своєї черги на цю операцію. Організації не вистачає грошей на необхідні процедури та щеплення для котиків.

Ініціатор проекту Ангеліна Яр шукала допомоги з боку влади, але, на жаль, усі лише обіцяли, але до дійсних справ так і не дійшло. Лише після усного розпорядження мера Києва Віталія Кличка їм надали невеличку ділянку землі за зоопарком, яку дуже давно не використовували. Але на неї немає ніяких юридичних документів. 

- Ми надавали владі дійсні соціальні проекти, - розповідає господиня Котомістечка, - І це було не просто прохання про допомогу, це був повноцінний гарно продуманий проект, який доповнювався схемами, ілюстраціями, розрахунками. Була пропозиція зробити експозицію котів, бажання їх легалізувати. Щоб вони працювали на імідж зоопарку. Якщо коти - це проблема, то давайте разом зробимо щось, аби це стало позитивом. Але, на превеликий жаль, нас лише цілий рік годували обіцянками. 

Оганізатори проекту мріють в один день перевезти своїх вихованців кудись недалеко від міста на територію, де їм нічого не буде загрожувати, де вони зможуть вільно гуляти. 

- «Це може бути як Київ так і передмістя: місце з необхідними комунікаціями (електрика і водопровід) площею не менше 30 соток. Ми хочемо збудувати будиночки для персоналу і для котів і облаштувати садок для вільного життя «мурчиків». Насамперед ми хочемо побудувати простір любові. До тварин, а також до людей, котрі розділяють наші переконання. Основою його стануть врятовані з зоопарку Коти. Нових тварин ми будемо приймати вкрай вибірково, відаючи перевагу влаштуванню в хороші руки тих «хвостатих», які вже є. По-друге, ми хочемо збудувати Простір захисту. Коти будуть відділені від зовнішніх загроз високим парканом, а всередину Котомістечка не можна буде непомітно “підкинути” нових тварин — як мінімум ми встановимо камери. В наших планах — створити простір передових еко-технологій: стовідсотковий перехід на енергію сонця й вітру, сонячні колектори, туалети з замкнутим циклом, очистку зливних вод. Ми створимо Еко-Лофт, який буде притягувати таких же, як ми, фанатів альтернативних джерел енергії й природозберігаючого способу життя. Котомістеко має стати простором Обміну ідеями та нових думок - центром для навчальних семінарів, воркшопів та інших активностей з приставкою “еко” і “зоозахист”. А також це буде простір Мистецтва - ми відкриті для всіх його видів – і простір Волонтерства. Ми зареєструємося в усіх всесвітніх мережах волонтерів і зможемо спілкуватися з однодумцями з усього світу.

Поки що Котомістечко поділено на дві частини: на загородженій високим парканом території знаходяться імпровізовані будиночки для котиків, зроблені з дощечок і закутані в теплу тканину, різні пеньочки, місця для котячих забав і годівлі; друга частина території більше схожа на будівельний майданчик, де лежать шматки арматури, дошки, височать іржаві залишки залізних споруд. Тут же, в колишньому кіоску, знаходиться імпровізована кухня, де «мурчикам» готують їсти.

- У суспільстві давно вже назріла потреба захищати не лише себе, але й тих, хто слабший за нас. Є такий неписаний закон: допомагаючи слабшому, ми самі стаємо сильнішими, – каже Ангеліна, – На цьому й будується правова система, та, яка формується з низів. З’являються активісти, які знаходять у собі сили віддати якусь частину свого життя, часу, інтелектуальних чи фінансових ресурсів для допомоги іншим. 
На питання, які речі їм на даний момент найбільш необхідні, Ангеліна посміхається: «Ми не ставимо якісь рамки, що ось, наприклад, привозьте лише це і це… Зовсім ні. Ми будемо вам вдячні, якщо навіть ви приїдете і просто поспілкуєтеся з тваринами, погладите їх, порозмовляєте з ними, - адже вони все розуміють У нас навіть проходила акція: «Шукаємо гладильщиків котиків», бо всім: і людям, і тваринам, і рослинам потрібна ласка, увага….

Із матеріального, насамперед необхідна їжа. Наші коти харчуються курячими головами, шиями, один раз на тиждень даємо їм рибу. Купуємо дешевий корм, але деяким хворим котикам доводиться купувати більш дорогі корми, а маленьким кошенятам потрібен м’який корм. Ще дуже велика проблема знайти гарного ветеринара, який би співпрацював із волонтерами і дійсно був готовий допомогти.

Котомістечко – унікальний місце. Не зважаючи на не найкращі умови, деяку байдужість зі сторони влади, адміністрації зоопарку, він все таки існує. Волонтери роблять усе можливе аби маленькі пухнастики мали дім, їжу, увагу і любов. Тут атмосфера доброти, щирої допомоги, самовіддачі так затягує, що звідси нікуди не хочеться їхати. І нехай ще багато чого треба зробити, ще не в одні двері потрібно буде стукати, але саме в таких місцях дійсно можна повірити в людяність, і що все не так погано у нашому світі. Ми теж підтримуємо і з радістю будемо приїжджати ще і допомагати чим зможемо! Море позитивних вражень, хороша компанія і задоволення від праці на благо тварин гарантовано.

Юлія Познихиренко, Вероніка Тригуб

 

"Здоров'я для всіх" у Палаці

30688711 1759476264145894 3915342510762704502 nДо Всесвітнього дня здоров'я 11.04 в Київському Палаці дітей та юнацтва відділом біології було проведено захід під девізом "Здоров'я для всіх" яке щорічно визначає ВОЗ.

Брали участь учні шкіл м. Киева і були запрошені спеціалісти "Клініки Дружньої до молоді". Діти зі спеціалістами обговорювали сучасні проблеми здоров'я молоді та шукали шляхи його збереження.

Детальніше


 

"Здоров'я для всіх" у Палаці

До Всесвітнього дня здоров'я 11.04 в Київському Палаці дітей та юнацтва відділом біології було проведено захід під девізом "Здоров'я для всіх" яке щорічно визначає ВОЗ.

Брали участь учні шкіл м. Киева і були запрошені спеціалісти "Клініки Дружньої до молоді". Діти зі спеціалістами обговорювали сучасні проблеми здоров'я молоді та шукали шляхи його збереження.

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId05f0dce714

"Стандарт сміху" 2018

У фінальному гумористичному батлі зустрінуться найкумедніші команди:

- «КУРАЖ» гімназія № 179 Голосіївський район,

- «ЗОЛОТА МОЛОДЬ» СЗШ I-III ступенів № 158 Дніпровський район,

- «РЯТІВНИКИ 132» школа I-III ступенів № 132 Голосіївський район.

Унікальна нагода стати учасниками майстер-класу від авторів та акторів студії "Мамахохотала" Олександра Разбейкова та Дмитра Андрієнка!

Поспішайте!!! Кількість місць обмежена!


Київський Палац дітей та юнацтва співпрацює з найкращими

30581928 2038258009571867 5657509713189797888 nПеремовини про співпрацю з директором Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольгою Вієру. Лідерів думок в дитячих освітніх, культурних проектах об’єднує багато спільних тем. Але найголовніше - спільне бажання допомогти реалізуватись кожній дитині.

З «Мистецьким Арсеналом» планується спільний проект, в якому кожна дитина повірить в свої сили. Просто слова, скажете ви. Але насправді учасники нового проекту отримають реальні інструменти для втілення своїх ідей, в співпраці з відомими експертами і лідерами думок, кожен в своїй сфері. 

Детальніше


 

Київський Палац дітей та юнацтва співпрацює з найкращими

Перемовини про співпрацю з директором Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольгою Вієру. Лідерів думок в дитячих освітніх, культурних проектах об’єднує багато спільних тем. Але найголовніше - спільне бажання допомогти реалізуватись кожній дитині.

З «Мистецьким Арсеналом» планується спільний проект, в якому кожна дитина повірить в свої сили. Просто слова, скажете ви. Але насправді учасники нового проекту отримають реальні інструменти для втілення своїх ідей, в співпраці з відомими експертами і лідерами думок, кожен в своїй сфері. Юні експерти зможуть змінити щось в своєму оточенні, дворі, класі. Головна теза проекту - ти можеш. Ми вам не розкажемо усі тонкощі і деталі підготовки, але на власному досвіді зазначимо, коли об’єднуються кращі, результати вражають.

{gallery}gallery/04.2018/12/05{/gallery}

Юні актори, журналісти, оператори, режисери, кореспонденти Київського Палацу дітей та юнацтва на «1+1»

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId03d90a6de6

Знайомились з телевиробництвом медіахолдінгу «1+1», були в студії Сніданку з 1+1, спілкувались з  Соломія_Вітвицька, з нею ж вправлялись в мистецтві правильних запитань в інтерв'ю. Оббігли майже усі поверхи, втомились, надихнулись. Будемо співпрацювати! Як???Поки що - секрет!

І наостанок, велика дяка чарівному та гостинному ментору, екскурсоводу, провіднику неймовірній Марина Гриценко (Maryna Grytsenko )

Не перемикайтесь, далі буде. Ти не один)

 


 

Засідання журі конкурсу «Сузір'я Палацу»

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId3601223f0a

Вже в травні ми дізнаємось імена зіркових гуртківців Київського Палацу дітейта юнацтва. Діти, підлітки, юнаки та дівчата, які досягли успіхів в своїй діяльності — це справжні зірки Палацу.Засідання журі конкурсу «Сузір'я Палацу». Цього року було схвалено 53 кандидатури. Педагоги представляють презентації, творчі, професійні доробки і досягнення кращих гуртківців, номінованих на конкурс.


Чемпіонат України з шашок-64 серед юніорів та юнаків

37939520З 22 по 29 березня 2018 року в м. Жовква Львівської області проходив Чемпіонат України з шашок-64 серед юніорів та юнаків (класика, швидка та блискавична гра).

Команду з Києва представляли 13 вихованців Київського Палацу дітей та юнацтва у вікових категоріях:

Детальніше


 

Чемпіонат України з шашок-64 серед юніорів та юнаків

З 22 по 29 березня 2018 року в м. Жовква Львівської області проходив Чемпіонат України з шашок-64 серед юніорів та юнаків (класика, швидка та блискавична гра).

 

Команду з Києва представляли 13 вихованців Київського Палацу дітей та юнацтва у вікових категоріях:

юніори-хлопці: Галавський Сергій (кмс) та Гриненко Олександр (1 розряд),

юніори-дівчата: Прокопюк Вікторія (кмс) та Шманенко Марія (1 розряд),

молодші кадети-хлопці: Гераськін Никіта (1 розряд), Поліщук Лев (1 розряд) та Зубов Станіслав (2 розряд),

молодші кадети-дівчата: Лисач Марія (2 розряд), Пилюцька Юлія (2 роздяд), Пилюцька Дар’я (2 розряд) та Ревака Вікторія (3 розряд),

юні надії-хлопці: Порецький Лев (3 розряд) та Кондратенко Віталій (3 розряд).

 

 

Результати КЛАСИЧНОЇ гри:

ЮНІОРИ – ХЛОПЦІ - Галавський Сергій - 3 місце!

ЮНІОРИ - ДІВЧАТА - Прокопюк Вікторія - 1 місце!

МОЛОДШІ КАДЕТИ – ХЛОПЦІ - Гераськін Никіта - 3 місце!

 

Результати ШВИДКОЇ гри:

ЮНІОРИ – ХЛОПЦІ - Галавський Сергій - 2 місце!

ЮНІОРИ – ДІВЧАТА - Прокопюк Вікторія - 1 місце!

МОЛОДШІ КАДЕТИ – ХЛОПЦІ - Гераськін Никіта - 1 місце!

 

 

Результати БЛИСКАВИЧНОЇ гри:

ЮНІОРИ – ДІВЧАТА - Прокопюк Вікторія - 1 місце!

МОЛОДШІ КАДЕТИ – ХЛОПЦІ - Гераськін Никіта - 2 місце!

 

 

Щиро вітаємо призерів та їх тренера Коваленка Віктора Юрійовича!

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIdc43c97014a

Центр "ProfiCamp"

logo

Розклад

Сторінка у Facebook

Тобі 12-15 років?

 

Пасивний відпочинок не для тебе?

 

Бажаєш цікаво та творчо розпочати літо?

 

Плануєш своє професійне майбутнє вже СЬОГОДНІ?

 

Тоді ми чекаємо саме на ТЕБЕ!

 

Триває набір до Центру розвитку та відпочинку «ProfiCamp» Київського Палацу дітей та юнацтва (денна форма перебування).

 

Під час літніх канікул, з 4-го червня по 22-е червня, пропонуємо змістовний та корисний відпочинок.

 

В програмі роботи Центру – реалізація проекту «Profi Chance» за напрямами:

 

 • Гончарство та кераміка;
 • Інформаційні технології;
 • Мікробіологія;
 • Основи акторської майстерності;
 • Тележурналістика;
 • Кулінарія;
 • Декоративне мистецтво;
 • Основи візажу та гриму;
 • Основи підприємницької діяльності;
 • LEGO – конструювання.
 • ПАО «Росинка»;
 • Авіаційно-космічний центр КПДЮ;
 • PR-агенція«GRES TODORCHUK PR»;
 • ПАТ КБ ПриватБанк;Головне територіальне управління юстиції у м. Києві;
 • Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав»;
 • Верховна Рада України;
 • ТЦ «Ашан»;
 • Сервісний центр МВС у м. Києві;
 • Оболонський районний центр зайнятості;
 • Компанія «PUMAUkraine»;
 • Телевізійний канал «Новий канал»;
 • Управління поліції охорони в м. Києві;
 • «Пляжний патруль» у Гідропарку;
 • Теплохідна прогулянка по Дніпру;
 • Державна пожежно-рятувальна частина № 13 Дніпровського району;
 • Боулінг-клуб вТРЦ «Dream Town».

 

Для вихованців Центру організатори підготували – унікальні екскурсії та майстер-класи за участі успішних вітчизняних та міжнародних бізнес-компаній, промислових підприємств, профільних структур та музеїв:

 

А також:

 

 • Тренінги;
 • Квести;
 • Творчі заходи;
 • English/FrenchSpeakingClub з носіями мови;
 • Ділові ігри;
 • Тематичний кінозал;
 • Спортивні та туристичні активності;
 • Екологічна акція

 

Вартість путівки: 3900 грн.

 

Реєстрація та заповнення анкети – на сайті КПДЮ: http://www.palace.kiev.ua

 

Більш докладна інформація за телефонами:

 

044 280-95-19, 044 280-74-04.

 

Центр розвитку та відпочинку «ProfiCamp» - Твій шанс обрати своє успішне майбутнє!

 

ЮН-ПРЕСІВЦІ ЙДУТЬ ДО СВІТУ…

30582202 2037931126271222 6403569098990551040 nЦієї весни вийшов 1000-й номер науково-популярної газети «Світ». Для того, щоб крок за кроком, номер за номером дійти до цього ювілейного числа, газеті «Світ» знадобилося більш як двадцять років!

Бути дописувачем (позаштатним кореспондентом) такої поважної газети – дуже відповідально, але вихованці гуртка «Журналістика. Абітурієнт» відділу ІТА «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва отримують журналістські завдання від головного редактора Лариси Остролуцької, зустрічаються з респондентами та пишуть матеріали на досить серйозні теми. Ось і нещодавно за завданням редакції вони мали можливість зустрітися з науковою елітою України, зробити свої інтерв'ю з академіками, отримати поради.

Президент Національної академії наук України, академік Борис Євгенович Патон сказав: «Робота журналістів, які своїми публікаціями поширюють у суспільстві знання та науковий світогляд і заохочують свою аудиторію до наукової творчості, вкрай необхідна й корисна. Тож зичу нових захопливих тем, цікавих авторів і публікацій…»

Детальніше


 

ЮН-ПРЕСІВЦІ ЙДУТЬ ДО СВІТУ…

30582202 2037931126271222 6403569098990551040 nЦієї весни вийшов 1000-й номер науково-популярної газети «Світ». Для того, щоб крок за кроком, номер за номером дійти до цього ювілейного числа, газеті «Світ» знадобилося більш як двадцять років!

Бути дописувачем (позаштатним кореспондентом) такої поважної газети – дуже відповідально, але вихованці гуртка «Журналістика. Абітурієнт» відділу ІТА «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва отримують журналістські завдання від головного редактора Лариси Остролуцької, зустрічаються з респондентами та пишуть матеріали на досить серйозні теми. Ось і нещодавно за завданням редакції вони мали можливість зустрітися з науковою елітою України, зробити свої інтерв'ю з академіками, отримати поради.

Президент Національної академії наук України, академік Борис Євгенович Патон сказав: «Робота журналістів, які своїми публікаціями поширюють у суспільстві знання та науковий світогляд і заохочують свою аудиторію до наукової творчості, вкрай необхідна й корисна. Тож зичу нових захопливих тем, цікавих авторів і публікацій…»

Не просто співпрацювати журналістам-початківцям із таким фахово-науковим медійним виданням. Але вихованцям відділу агентства «ЮН-ПРЕС» - це цікаво, корисно, а головне - вони це можуть!

Інформаційна довідка. Про створення першої в незалежній Україні науково-популярної газети Наказ по Міністерству України у справах науки і технологій, датований 24 червня 1997 року, підписав тодішній міністр – Володимир Семиноженко. Головним редактором було призначено керівника прес-служби міністерства Людмилу Фісюн.

Надія Іллюк, завідувач 
відділу ІТА «ЮН-ПРЕС»

Марина Порошенко запросила дітей з особливими освітніми потребами Києва у Київський Палац дітей та юнацтва

30124223 2030488203682181 1930741915863482368 nСьогодні дружина Президента України Марина Порошенко запросила дітей з особливими освітніми потребами Києва на майстер-клас із розпису великодніх писанок у Київський Палац дітей та юнацтва. Народний художній колектив «Майстерня писанкарства» Палацу – відома в колах народної творчості школа розпису писанок. Гостям Палацу продемонстрували виставку писанок, які зібрані за роки проведення конкурсу «Писанкова веселка».

Детальніше


 

Марина Порошенко запросила дітей з особливими освітніми потребами Києва у Київський Палац дітей та юнацтва

Сьогодні дружина Президента України Марина Порошенко запросила дітей з особливими освітніми потребами Києва на майстер-клас із розпису великодніх писанок у Київський Палац дітей та юнацтва. Народний художній колектив «Майстерня писанкарства» Палацу – відома в колах народної творчості школа розпису писанок. Гостям Палацу продемонстрували виставку писанок, які зібрані за роки проведення конкурсу «Писанкова веселка». Разом з Мариною Порошенко і її дітьми юні писанкарі створювали авторські писанки. Вихованці родинного клубу «Дружні долоні» Київського Палацу дітей та юнацтва Смоль Ярослав, Кісткіна Марія, Кісткін Михайло співали пісень та читали вірші.

Атмосфера зустрічі була напрочуд піднесеною, сімейною, святковою, як і водиться в гостинних оселях напередодні світлого свята Великодня. Звертаючись до учасників майстер-класу, Марина Порошенко зазначила: «Сподіваюсь, що вам цікаво розписувати великодні яйця. І я вірю, що у вас обов’язково все вийде, адже писанку пишуть не руки, а душа».

На завершення запрошені діти отримали у подарунок від дружини Президента великодні паски. А вихованці Палацу подарували пані Марині паску з крашанками, зв’язаними гачком, які власноруч зв’язали юні майстри відділу народної творчості .
Дякуємо пані Марині за гостини, усім світлих Великодніх свят!

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId82efe21eb8

Всеукраїнсмькі змагання з трасового автомоделювання

29683509 929589470556979 8806212189592385821 nВ центрі технічної творчості "Сфера" пройшли Всеукраїнсмькі змагання з трасового автомоделювання серед учнівської молоді (юніори) 28-31.03.2018 року.

Команда Київський Палац дітей та юнацтва стала бронзовим призером серед сімнадцяти команд.

Детальніше


 

Всеукраїнсмькі змагання з трасового автомоделювання

В центрі технічної творчості "Сфера" пройшли Всеукраїнсмькі змагання з трасового автомоделювання серед учнівської молоді (юніори) 28-31.03.2018 року.

Команда Київський Палац дітей та юнацтва стала бронзовим призером серед сімнадцяти команд.

Склад команди:

 • Лесик Андрій
 • Жевага Ася
 • Пасічник Нікіта
 • Плюта Владислав
 • Добіаш Олександр
 • Керівник Лисиця Леонід
 • Тренер Плюта Валерій

Вітаємо!

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId22ad5d41f2

"Трохи зимно навесні" або "Екстремальні весняні канікули"!

29594915 1941624502818066 8407284362498316543 nТрадиційно гуртківці школи виживання "ГРІМ" Київського Палацу дітей та юнацтва виїхали на навчально-тренувальний збір "Весняний вишкіл. Розквіт". Кожен, від малого до старшого, мав змогу спробувати та закріпити на практиці знання здобуті протягом навчального року. Оскільки знання виживальщиків мало дієві без практичних відпрацюваннь дій у разі екстремальних або надзвичайних ситуацій, що були змодельовані інструкторами Збору Arthur Akhverdov, Сергей Якобашвили, Ольга Ахвердова.

Детальніше


 

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu