Відділи | Київський Палац дітей та юнацтва

Заняття, які надихають

27972899 1443266075800903 2777599796877544066 n16 лютого відбувся тренінг з курсантами авіаційно космічного центру КПДЮ за програмою "Особистісний розвиток курсанта льотно-штурманської підготовки".

Детальніше


 

Заняття, які надихають

16 лютого відбувся тренінг з курсантами авіаційно космічного центру КПДЮ за програмою "Особистісний розвиток курсанта льотно-штурманської підготовки".

Цього разу учасники дізнались про особливості сприймання інформації; про види та взаємодію відчуттів, а також пройшли тестування за методикою "Визначення домінуючого типу сприймання за роботою провідних аналізаторів".

Далі буде

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIdb9b6f7c9ec

Закінчилась «Масляна туристська»

27867791 1411433635627535 3650047407320668719 nЗакінчилось святкування нашого щорічного свята «Масляна туристська», яке було організовано Київським Палацом дітей та юнацтва! Всі гості залишились задоволені, втомлені та нагодовані:)

В рамках святкування у всіх гостей була можливість не лише поїсти млинців, а і активно відпочити, згадуючи українські традиції зустрічі весни і проводів зими.

Детальніше


 

Закінчилась «Масляна туристська»

Закінчилось святкування нашого щорічного свята «Масляна туристська», яке було організовано Київським Палацом дітей та юнацтва! Всі гості залишились задоволені, втомлені та нагодовані:)

В рамках святкування у всіх гостей була можливість не лише поїсти млинців, а і активно відпочити, згадуючи українські традиції зустрічі весни і проводів зими.

Завершилось свято проводами зими — обрядовим спаленням опудала «Чучеліни». Однією з традицій є закладення в опудало записочок з побажаннями, чого ви бажаєте позбутись у наступному році. Що всі з радістю і зробили!

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId5a6b401efd

Завершила свою роботу VIІ Відкрита міська методична виставка «Інтеграція шкільної та позашкільної освіти як провідний вектор розвитку та модернізації сучасної системи освіти України»

27868099 1964286906968978 6869773457801001242 nЗавершила свою роботу VIІ Відкрита міська методична виставка «Інтеграція шкільної та позашкільної освіти як провідний вектор розвитку та модернізації сучасної системи освіти України», що проходила 13-16 лютого 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Детальніше


 

Завершила свою роботу VIІ Відкрита міська методична виставка «Інтеграція шкільної та позашкільної освіти як провідний вектор розвитку та модернізації сучасної системи освіти України»

Завершила свою роботу VIІ Відкрита міська методична виставка «Інтеграція шкільної та позашкільної освіти як провідний вектор розвитку та модернізації сучасної системи освіти України», що проходила 13-16 лютого 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва. 
У роботі виставки взяли участь 22 заклади загальної середньої та позашкільної освіти Києва та освітні заклади з Бердянська, Василькова, Житомира, Запоріжжя, Кропивницького, Ніжина. 
Виставки проходила за підтримки та сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва, Київського університету імені Бориса Грінченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Інституту проблем виховання НАПН України.

Основною метою та завданнями виставки були сприяння вивченню творчих здобутків, перспективних педагогічних ідей і технологій інтеграції позашкільної та шкільної освіти, підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, створення інформаційно-ресурсного банку передового досвіду роботи методистів у системі позашкільної освіти.
Творчість, креативність, професіоналізм, високий потенціал у роботі, позитивність, відданість справі, патріотизм, любов до дитини – це якості педагогічних працівників позашкілля, які з успіхом були продемонстровані на майстер-класах, презентаціях, інтегрованих заняттях, творчих звітах тощо.

За результатами участі у виставці визначені переможці, які відзначені дипломами та подарунками.

Переможець у номінації «Профільна освіта у закладі позашкільної освіти як відповідь на запит сучасності та потреби випускника» – Будинок дитячої та юнацької творчості Голосіївського району м. Києва.

Переможці у номінації «Методичне забезпечення організації інтегрованої взаємодії закладів позашкільної та загальної середньої освіти»:

  • КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»;
  • Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району Запорізької міської ради Запорізької області;
  • ЦДЮТ ім. Є.М. Руднєвої відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області;
  • Санковська Ірина Мечиславівна, методист дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району м. Києва, переможець Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар 2017» в номінації «Методист».

Переможець у номінації «Формування компетентностей слухачів закладів позашкільної освіти: критерії, моніторинг, засоби» – Київський Палац дітей та юнацтва.

Переможець у номінації «Сучасні моделі співпраці закладу позашкільної освіти та закладу загальної середньої освіти у формуванні конкурентоспроможної особистості слухачів» – Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Вітаємо переможців!

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIdaec5f80096

Один день з життя гуртка КПДЮ. Рукотворне диво - мозаїка.

28055891 1962660670464935 2410228231451105876 nСьогодні мозаїка переживає друге народження. Зростаючим попитом користуються мозаїчні картини і панно, які прикрашають стіни готелів, презентабельних ресторанів, виставкових залів, магазинів, нових будинків і квартир.

Київський Палац дітей та юнацтва у цьому сенсі не виняток. Стіни його будівлі прикрашені мозаїками та панно, які 54 роки тому були викладені випускниками Палацу Адою Рибачук та Володимиром Мельниченком.

Детальніше


 

Один день з життя гуртка КПДЮ. Рукотворне диво - мозаїка.

Сьогодні мозаїка переживає друге народження. Зростаючим попитом користуються мозаїчні картини і панно, які прикрашають стіни готелів, презентабельних ресторанів, виставкових залів, магазинів, нових будинків і квартир.

Київський Палац дітей та юнацтва у цьому сенсі не виняток. Стіни його будівлі прикрашені мозаїками та панно, які 54 роки тому були викладені випускниками Палацу Адою Рибачук та Володимиром Мельниченком.

Вражають декоративний 50-метровий флагшток та басейн «Зорі і сузір’я» з рельєфним дном, прикрашеним мозаїкою. Поговорюють, що усім, хто кине в нього монетку - обов’язково пощастить. 

«За дорученням мера столиці Віталія Кличка вони мають запрацювати влітку 2018 року, - пояснила директор Палацу Оксана Добровольська, - «На даний момент басейн та фонтани реставруються. Робота надзвичайно кропітка та відповідальна. Потрібно демонтувати, зберегти й оновити за допомогою сучасних технологій і матеріалів мозаїку, та одночасно виконати складні інженерно-будівельні завдання, щоб відновити дію фонтанів».

Київський Палац дітей та юнацтва продовжує славні традиції творців української мозаїки. Роботи вихованців гуртка «Декоративна (художня) мозаїка» прикрашають кабінети та стіни Палацу, завжди є цінним подарунком гостям та партнерам закладу.

-Мозаїки гуртківців - це творчі, позанавчальні роботи. Їх автори знаходять час не тільки вчитися на «відмінно», але і займатися творчістю», - зазначила керівник гуртка Юлія Копилова, яка 8 років поспіль прищеплює молоді почуття прекрасного.

У гуртку вихованці, яким від 6 до 22 років, вдосконалюють навички роботи з природним матеріалом, розвивають творчі здібності, уяву, фантазію, дрібну моторику пальців рук. Тут відчувається гармонія і згуртованість. Вікова категорія в групі складає. Усі бажаючі можуть спробувати це непросте, але цікаве мистецтво. 

За словами Юлії Вікторівни, декоративна (художня) мозаїка – це найдавніший вид мозаїки з натурального каменю, коли мармур або онікс майстерно підбирається у мальовничу композицію. Темою для виготовлення мозаїки може бути все що завгодно – пейзаж, натюрморт, міфічні тварини тощо. Кожна мозаїка з натурального каменю – це ексклюзивна робота, оскільки не можливо підібрати однакові за фактурою і кольором шматочки каменю.

Пані Юлія розповіла, що у гуртку вивчають не тільки створювати мозаїчні панно, але і фрески - це розпис посвіжій вапняній штукатурці водяними фарбами. А найголовнішою складністю є те, що розписувати можна до того часу, поки штукатурка сира. Після застигання фарба не береться, вона буде змиватися. Тобто усе треба робити дуже швидко.

Марія, одна із вихованок гуртка, каже, що з дитинства мріяла займатися мозаїкою, проте, на жаль, часу на це не бракувало. Та коли дуже чогось хочеш, це неодмінно здійсниться. Ось і наша Марійка вже півроку посвячує себе улюбленій справі. Як розповіла Марія: «Усе починається з ескізу, що є обов’язковою складовою виконання роботи. Передрук ескізу - справа клопітка. Спочатку ґрунтується цемент, що є основою малюнку, далі - по сирому цементу вимальовується ескіз і на останок треба дочекатися застигання. Після готового малюнку у повній величині йде не менш тяжка праця - поколювання плитки. Аби малюнок вийшов дійсно гарним, - ділиться Марія, - плитка має бути подрібненою і викладеною у різнокольоровій гамі». 
«У гуртку така робота триває рік, а буває, й два. Все залежить від складності зображення, розмірів, ідей», - доповнила розповідь своєї учениці Юлія Вікторівна.

Отже, можливо, у найближчому часі вихованці гуртка власноруч викладатимуть мозаїку на стінах рідного Київського Палацу дітей та юнацтва.

Анастасія Мельник

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId818294d1a4

Відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Полярна Зірка»

28124813 823088814482362 1444429455 oВ неділю, 11 лютого відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Полярна Зірка». Змагання традиційно проводили Київський Палац дітей та юнацтва, Клуб спортивного орієнтування “Славутич” відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання та Федерація спортивного орієнтування міста Києва. «Полярна Зірка» пройшла на території Пущі-Водиці 3 лінія, ДОЛ «Лідер».

Детальніше


 

Відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Полярна Зірка»

В неділю, 11 лютого відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Полярна Зірка». Змагання традиційно проводили Київський Палац дітей та юнацтва, Клуб спортивного орієнтування “Славутич” відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання та Федерація спортивного орієнтування міста Києва. «Полярна Зірка» пройшла на території Пущі-Водиці 3 лінія, ДОЛ «Лідер». Цього року у змаганнях взяло участь 217 учасників. Серед них в групі бігунів було 150 учасників, та в групі лижників 67 учасник. Юні спортсмени показали хороші результати під час змагань, найкращі були нагородженні Грамотами І – ІІІ ступеню та медалями. Крім того, по закінченню дистанції на всіх спортсменів очікував гарячий чай та печиво! Змагання проводилися з метою розвитку та популяризації спортивного орієнтування та шкільного туризму серед молоді. Вітаємо всіх учасників та переможців змагань! Та запрошуємо спробувати свої сили наступного року!

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId19a0445fa6

II міський етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Методист-2018" (фото)

27657676 1961369090594093 8413568224538223042 n27750186 1961368490594153 1852885519275591629 n27750263 1961368793927456 6336171893503932526 n27750284 1961368720594130 2857582839624549816 n

Детальніше


II міський етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Методист-2018"

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId85a9fc54f9

На допомогу батькам

27858215 1961486430582359 2142378352963623658 nРозкриваємо вам секрети спілкування батьків із дітьми під час роботи родинної студії у Київському Палаці дітей та юнацтва. Пропонуємо вам ключові тези лекції «Фрази, які заважають гармонійному розвитку вашої дитини».

Чи замислюємося ми над словами, які ми кажемо один одному, а особливо своїм дітям. Як вони впливають на дітей, як їх розуміють діти? На ці запитання дала відповідь практичний психолог Київського Палацу дітей та юнацтва Ольга Тарасенко.

Детальніше


 

На допомогу батькам

Розкриваємо вам секрети спілкування батьків із дітьми під час роботи родинної студії у Київському Палаці дітей та юнацтва. Пропонуємо вам ключові тези лекції «Фрази, які заважають гармонійному розвитку вашої дитини».

Чи замислюємося ми над словами, які ми кажемо один одному, а особливо своїм дітям. Як вони впливають на дітей, як їх розуміють діти? На ці запитання дала відповідь практичний психолог Київського Палацу дітей та юнацтва Ольга Тарасенко.

Розглянемо деякі з них:

  • Не плач, ти ж дорослий (доросла)! – Таким чином дитині забороняють проявляти власні емоції. Можливо, краще сказати: «Так, тобі зараз сумно, боляче, страшно… тому що (наприклад тебе штовхнули або загубив улюблену іграшку)». Для дитини це важливо, він має право засмутитися. Саме так ви допомагаєте дитині відреагувати на ситуацію, і разом віднайти рішення як поводити себе в подібних ситуаціях. Саме така форма поведінки дорослого викликає довіру дитини та закладає фундамент довірливих відносин батьків з дитиною.
  • Дитина радісно показує вам свій малюнок. Ваша реакція: «Що це таке? Намалюй краще…(наприклад будинок, котика тощо)». Реакція дитини: нерозуміння: я так старався, а виявляється що не вмію малювати. Результат: дорослий блокує здатність дитини до самовираження, розвитку уяви та віру у власні сили.

Спробуйте інший варіант: «Цікавий малюнок! Розкажи мені про свій малюнок!». Дитина з радістю поділиться з вами сюжетом свого «шедевра» і, можливо, сама запитає, що ви бажаєте побачити в її наступному малюнку. Таким чином ви сприймаєте самовираження дитини, підтримуєте віру у власний успіх її. І це допоможе не тільки в малюванні, а й в інших справах, вашого чада.

  • Дитина намагається вам допомогти, наприклад, приготувати вечерю (розкласти серветки, всипати макарони в каструлю тощо). Ви, звичайно поспішаєте і нервуєте: «Ти мені зараз тільки заважаєш, давай-но, я краще зроблю це сама!». Гарний спосіб допомогти дитині розвинути в собі… інфантильність, безініціативність, замкнутість та недовірливість.

Спробуйте дозволити дитині допомогти вам, запропонуйте інші варіанти нескладних завдань «Дякую за допомогу! А давай ще розкладеш фрукти… Ти чудово впорався!». Погодьтесь звучить приємніше.

  •  «Який же ти незграбний! Весь в батька (матір, діда…)!» - «Батько поганий, і я також». Вона починає зневажати батька (матір, діда), навіть здатна копіювати їхні негативні риси, навмисно дратуючи дорослого. Поважайте особистість дитини і не порівнюйте її з іншими.
  •  «Добре, куплю тобі… тільки не плач». Як тільки ця фраза злетіла з вуст батьків, дитина починає звикати отримувати бажане шляхом маніпуляцій. Тому краще набратися терпіння і не поступатися юному «шантажисту». Намагайтеся зосередити увагу малюка на інший об’єкт. Якщо істерика триває, залиште дитину на деякий час саму, відсутність глядача може швидко її заспокоїти. А наступного разу, вирушаючи до магазину, домовляйтеся з дитиною завчасно, що ви купуєте (перелік саме того, що запланували).
  •  «Раз ти такий, то я тебе не люблю!»

Такою фразою ми чітко даємо зрозуміти, що згодні любити дитину, тільки, якщо він відповідає нашим вимогам. Тобто любимо, бо вона розумна, слухняна, красива, а не тому, що вона просто є. Це може вплинути на подальший розвиток особистості, в дорослому віці такій людині складно буде повірити, що її можна любити просто так, а не за щось.

У ситуаціях розчарувань поведінкою дитини, саме поведінкою, а не особистістю, спробуйте сказати наступну фразу: «Ти вчинив недобре, але я все одно люблю тебе». Далі ви вже разом можете проаналізувати ситуацію і знайти шляхи порозуміння. 

Навчіться любити дитину просто так, а не тому що. Вам, мабуть, також хочеться, щоб ваші діти любили вас просто так, а не за щось, правда?

Діана Лазарчук

VIІ Відкрита міська методична виставка розпочалась

27657827 1959900584074277 9209840245754112964 nVIІ Відкрита міська методична виставка розпочала свою роботу в Київському Палаці дітей та юнацтва!

Актуальність теми «Інтеграція шкільної та позашкільної освіти як провідний вектор розвитку та модернізації сучасної системи освіти України», потреба в об’єднанні зусиль органів влади, місцевого самоврядування, освітніх, наукових установ та організацій щодо збереження, підтримки та розвитку позашкільної освіти зібрали найбільшу кількість учасників нинішньої виставки.

Детальніше


 

VIІ Відкрита міська методична виставка розпочалась

VIІ Відкрита міська методична виставка розпочала свою роботу в Київському Палаці дітей та юнацтва!

Актуальність теми «Інтеграція шкільної та позашкільної освіти як провідний вектор розвитку та модернізації сучасної системи освіти України», потреба в об’єднанні зусиль органів влади, місцевого самоврядування, освітніх, наукових установ та організацій щодо збереження, підтримки та розвитку позашкільної освіти зібрали найбільшу кількість учасників нинішньої виставки.

Підтримали виставку, надали сприяння та стали її учасниками Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Інститут проблем виховання НАПН України.

Роль і місце позашкільної освіти в сучасній системі освіти України, проблеми щодо їх збереження в умовах децентралізації – ці питання стали найбільш обговорювані на пленарному засіданні. Їх окреслила та визначила шляхи вирішення Биковська О.В., завідувач кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, ректор Інституту екології, економіки і права, голова Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

Триватиме виставка до 16 лютого 2018 року. В цей день будуть підведені підсумки виставки та нагородження переможців. 

Чекаємо зацікавлених осіб, представників медіа на нашій виставці.

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIdaf81387d92

Телеканали "ICTV" "Київ" "Україна" про змагання квадрокоптерів в КПДЮ


ІІ відкриті змагання з дрон-рейсінгу заверишились! (ФОТО)

27752031 1956518754412460 25754878959708822 nІІ відкриті змагання на Кубок Київського Палацу дітей та юнацтва з квадрокоптерів завершились! Скоро дізнаємось ім’я переможців.

Детальніше


ІІ відкриті змагання з дрон-рейсінгу заверишились! (ФОТО)

ІІ відкриті змагання на Кубок Київського Палацу дітей та юнацтва з квадрокоптерів завершились! Скоро дізнаємось ім’я переможців.

View the embedded image gallery online at:
http://palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIdb70fc6e378

Поліція України – в небі й на воді

27972876 1957929674271368 4558245087957059244 nУ журналістській вітальні ІТА «ЮН-ПРЕС» відбулася зустріч юних журналістів з поліцейськими - спеціалістами управління організації діяльності підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки Національної поліції України та представниками благодійного фонду «Здорове дитинство без меж».

Детальніше


 

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu