nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Виставки Палацу | Київський Палац дітей та юнацтва

Виставки Палацу

Друк
 

 


22-24 жовтня Київський Палац дітей та юнацтва взяв участь у V ювілейній Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті», яка проходила у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» .

За участь у виставці Палац нагороджений поченим дипломом та золотою медаллю «Інноватика в сучасній освіті - Лауреат конкурсу I ступеня».

 

Детальніше

 

22 - 26 квітня 2013 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходила III міська методична виставка: «Виховний простір позашкільного навчального закладу як важливий чинник соціалізації дітей»

Детальніше

Шановні співробітники та гуртківці Палацу, запрошуємо вас на «Тиждень психології», який відбудеться з 22 по 26 квітня.
В програмі: «Тренінговий калейдоскоп», «Психологічний брейн-ринг», майстер -клас для педагогів та підлітків «Зроби свій вибір», молодіжний психологічний форум «Мій вибір -моє життя», психологічний лекторій для батьків «Мама — домашній психолог», клуб для батьків «Єдина родина» та методичне об’єднання психологів позашкільних закладів.

Детальніше

22 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся семінар для методистів позашкільних навчальних закладів Києва на тему: «Система виявлення та розвитку обдарованості вихованців в умовах позашкільного навчального закладу».

Детальніше

21 березня у бібліотеці Київського Палацу дітей та юнацтва відбудеться літературна виставка до Всесвітнього дня поезії.
Це свято, відзначають щороку 21 березня (в день весняного рівнодення). Встановлено 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО. Вперше відзначено 21 березня 2000 року.

Детальніше

У бібліотеці Київського Палацу дітей та юнацтва проходить літературна виставка присвячена до 199-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.
9 березня виповнюється 199 років від дня народження видатного письменника та поета.
Тарас Шевченко — знаменитий український поет, прозаїк, художник і громадський діяч зі світовим ім'ям. Він завжди був патріотом України, вся його творчість присвячена українському народу.

Детальніше

З 28 лютого по 2 березня колектив Київського Палацу дітей та юнацтва бере участь у IV Міжнародній виставці “СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ - 2013” у Виставковому Центрі "КиївЕскпоПлаза", вул. Салютна, 2 Б (м. Нивки).
Традиційно виставка представить заклади освіти і наукові установи України, освіту за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, агенції, виробників і дистриб'юторів засобів навчання, видавництва. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Сайт виставки: WWW.VSOSVITA.COM.UA

Детальніше

З 25 по 27 лютого 2013 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Формування базових компетентностей у вихованців позашкільних навчальних закладів» .


Резолюція

Детальніше

25 лютого 2013 року об 11:00 в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття XVІ Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013».
Організаторами виставки виступають Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, виставкова фірма „КАРШЕ”.

Детальніше

16 жовтня 1012 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна 2 Б) урочисто відкрили IV всеукраїнську виставку-презентацію «Інноватика в сучасній освіті».

Детальніше

1 вересня 2012 р. вихованці та педагоги Палацу брали участь у Родинному святі на Хрещатику "Дай руку, першокласнику!".

Детальніше

24.04.2011-27.04.2011 у Київському Палаці дітей та юнацтва проходила міська методична виставка: «Педагогічний супровід дитини в позашкільному навчальному закладі: проекти, програми, науково-методичне забезпечення».

Детальніше

З 1 по 3 березня 2012 року відбудеться I Міжнародний науково-практичний симпозіум психологів позашкільних навчальних закладів: «Психологічно-педагогічний супровід освітнього процесу в закладах позашкільної освіти».

Програма

Детальніше

З 1 по 3 березня колектив Київського Палацу дітей та юнацтва бере участь у Третій Міжнародній виставці “СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ - 2012” у Виставковому Центрі "КиївЕскпоПлаза", павільон № 1, сектор "D", вул. Салютна, 2 Б (м. Нивки).

Детальніше

З 15 по 17 лютого колектив Київського Палацу дітей та юнацтва бере участь XV ювілейній міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні 2012».
НЦ «Український дім»

Детальніше

18 жовтня 2011 у рамках ІІІ Національної виставки-презентації «Інновації в сучасній освіті» Київський Палац дітей та юнацтва нагороджений золотою медаллю в номінації «Інновації в діяльності позашкільних закладів освіти».

Детальніше

27 серпня 2011 року на вулиці Хрещатик відбулась міська виставка «Київська педагогічна хвиля». Проведення даної виставки є дуже актуальним для підтримки, розвитоку, виявлення та популяризації досягнень навчальних закладів системи освіти.

Детальніше

З 18.04.2011 по 23.04. 2011 року в приміщенні бібліотеки Київського Палацу дітей та юнацтва відбулась міська методична виставка «Інноваційна діяльність позашкільного навчального закладу: проекти, програми, науково-методичне забезпечення».

Детальніше

З 2 по 4 березня 2011 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Друга Міжнародна виставка “СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ - 2011”.

Детальніше

www.vsosvita.com.ua

16 та 18 лютого 2011р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Чотирнадцята міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні-2011»

Детальніше

 

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu