План масових заходів Палацу | Київський Палац дітей та юнацтва

План масових заходів Палацу

Друк
rozklad

ВИСТАВКИРОБІТ ГУРТКІВЦІВ

1.

1–10 лютого

 

Галерея «Дім Миколи»

«Пейзаж». Виставка робіт гуртківців відділу народної творчості. Керівник О. В. Бебко

2.

14–25 лютого

 

Галерея «Дім Миколи»

«Цирк». Фотовиставка Данила Проскуріна

3.

7–24 лютого

 

Хол 1 поверху

Графічні роботи Микити Коломійця. Персональна виставка, керівник С. Е. Елланська

4.

26 лютого —
12 березня

 

Хол 1 поверху

«Бій під Крутами». 100 років. Сумісна виставка відділу народної творчості та відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання.

5.

28 лютого —

11 березня

 

Галерея «Дім Миколи»

«Квіти». Живопис Лариси Пономаренко

ЗАХОДИ

6.

1 лютого, четвер

10:00-12:00

Бібліотека

Семінар-практикум для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти

7.

12:00-13:00

Каб. 136

Нарада при директорі

8.

16:00-18:00

Медіа-зал

Міський конкурс шкільних редакцій «Прес-бій кореспондентів»

9.

16:00-20:00

Концертний зал

Репетиції вистави ансамблю «Фламінго»

10.

2 лютого, п’ятниця

16:00-20:00

Концертний зал

Репетиції вистави ансамблю «Фламінго»

11.

3-5 лютого

 

НЕНЦ

Всеукраїнський конкурс юних винахідників і раціоналізаторів

12.

3 лютого,

субота

11:00-15:00

Концертний зал

Репетиція вистави «Казка про Казку»

13.

16:00-20:00

Концертний зал

Репетиції вистави ансамблю «Фламінго»

14.

12:00-13:00

Каб. 125

Психологічні лекторії для батьків. «Дитячі страхи. Допоможіть мені не боятися»

15.

4 лютого, неділя

14:30-17:30

Концертний зал

Репетиція вистави театру «Інкунабула»

16.

12:00-17:00

Конференц-зал

Захист науково-дослідницьких робіт МАН. Відділення математики

17

12.00- 17.00

КЛЗ

Захист науково-дослідницьких робіт МАН. Відділення математики.

18.

10:00-13:00

КПДЮ

Змагання з камеральних робіт топографії «Камеральні гонки»

19.

6–9 лютого

 

НЕНЦ

Національний етап Міжнародного конкурсу «ІНТЕЛ ЕКО»

20.

6 лютого, вівторок

16:00-19:00

Концертний зал

Репетиція вистави «Казка про Казку»

21.

15:00-16:00

Каб. № 307

Екологічна гра-конкурс «Знавці природи»

22.

7 лютого, середа

15:30

Каб. № 307

Семінар для вчителів біології «Реалізація сучасних підходів до навчання та виховання на уроках біології в 9 класі»

23

10.00-19.00

м. Київ

Участь ансамблю «Фаворит» у змаганнях на Кубок Асгарда

24.

16:00-20:00

Концертний зал

Репетиції вистави ансамблю «Фламінго»

25.

16:00-19:00

Хол 2 поверху

І відбірковий етап гри для школярів м. Києва «Інтелект-турнір»

26.

8 лютого, четвер

16:00-19:00

Хол 2 поверху

ІІ відбірковий етап гри для школярів м. Києва «Інтелект-турнір»

27.

12.00-13.30

Конференц-зал

Педагогічна рада Палацу. Збори трудового колективу

28.

9 лютого, п’ятниця

16:00-18:30

Концертний зал

Репетиції концерту «Сходинки майстерності»

29.

18:30-20:00

Концертний зал

Репетиція вистави театру «Інкунабула»

30.

10 лютого, субота

11:00-15:00

Концертний зал

Репетиція вистави «Казка про Казку»

31.

15:30-18:00

Концертний зал

Репетиції вистави ансамблю «Фламінго»

32.

12:00-13:00

Каб. 125

Родинна студія «Ефективне батьківство»

33.

12:00-13:30

Конференц-зал

Презентація літературного театру «Простір прихованого»

34.

11 лютого, неділя

10:00-12:30

Концертний зал

Репетиції концерту «Сходинки майстерності»

35.

13:00-15:00

Концертний зал

Репетиція вистави «Мрія»

36.

11:00-12:00

Медіа-зал

Засідання медіа-клубу до Дня безпечного Інтернету: «Правда чи вигадка: міські легенди та хибні переконання»

37.

9:00-19:00

Конференц-зал

Захист науково-дослідницьких робіт МАН. Відділення математики.

38

10.00-19.00

м. Київ

Участь ансамблю «Фаворит» у міжнародних змаганнях «Старлайт»

39.

10:00-15:00

Приміська зона

Міські змагання зі спортивного орієнтування «Полярна зірка»

40.

13–16 лютого

9:00-14:00

Медіа-зал

VII Відкрита міська методична виставка. «Інтеграція шкільної та позашкільної освіти як провідний вектор розвитку та модернізації сучасної системи освіти України»

41.

13–22 лютого

 

м. Херсон

Чемпіонат України серед молоді та юнаків (шашки-100, класична, швидка, блискавична гра)

42.

13 лютого, вівторок

11:00-11:30

Бібліотека

STAFF UP-15

43.

16:00-18:00

Медіа-зал, каб. 330, 309, 305, 307, 136А,

Вернісаж спецкурсів

44.

16:00-20:00

Концертний зал

Репетиції концерту «Сходинки майстерності»

45.

18:00

Бібліотека

Зустріч інтервізійної групи психологів

46.

14 лютого, середа

10:00

Медіа-зал

II міський етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист-2018».

47.

16:00-20:00

Концертний зал

Репетиції вистави ансамблю «Фламінго»

48.

15:00-17:00

Школа-інтернат № 15

Благодійна акція для дітей із особливими освітніми потребами в рамках програми Палацу «Турбота»

49.

11:00

Каб. 125

Клуб педагогів КПДЮ «Територія Нових Можливостей».

Психологічний тренінг «Мотивація в роботі педагога»

50.

15:30–17:00

Каб. 307

Екологічна гра-подорож «ЕКО караван»

51.

15:00-17:00

АКЦ

Відкриті змагання з радіозв’язку на коротких хвилях пам’яті В. П. Гусєва

52.

15 лютого, четвер

12:00-13:00

Каб. 136

Нарада при директорі

53.

16:00-20:00

Концертний зал

Репетиції концерту «Сходинки майстерності»

54.

15:30-19:00

Каб. 305, 307, 310

Захист науково-дослідницьких робіт МАН. Відділення екології та аграрних наук

55.

15:00-17:00

Каб. 307

Екологічна гра-конкурс «Хочу все знати»

56.

16:00-18:00

Медіа-зал

Міський конкурс шкільних редакцій «Прес-бій фотографів»

57.

16 лютого, п’ятниця

16:00-20:00

Концертний зал

Прогін концерту «Сходинки майстерності»

58.

14:00-18:00

Кабінети, холи 1 та 2 поверхів

GEOFEST, до 100-річчя Української геологічної служби

59.

17:00-18:00

АКЦ

Тренінг «Особистісний розвиток курсанта льотно-штурманської підготовки»

60.

17–18 лютого

10:00-20:00

м. Київ

Всеукраїнські змагання зі спортивного бального танцю «Прем’єра – 2018» у рамках національно-патріотичного проекту «Ми – разом!»

61.

17 лютого, субота

13:00

Концертний зал

Концерт «Сходинки майстерності»

62.

12:00-17:00

Каб. 305, 307, 310

Захист науково-дослідницьких робіт МАН. Відділення екології та аграрних наук

63.

18 лютого, неділя

10:00-12:00

Концертний зал

Прогін вистави «Мрія»

64.

12:30-15:00

Концертний зал

Репетиція звітного концерту хору «Вогник»

65.

15:30-17:30

Концертний зал

Репетиція концерту ансамблю «Первоцвіт»

66.

12:00-14:00

Медіа-зал

Відкритий конкурс авторської прози та поезії «Як тебе не любити… »

67.

9:00-19:00

Конференц-зал

Захист науково-дослідницьких робіт МАН. Відділення математики.

68.

10:00-15:00

Гідропарк, Долобецький острів

Міське свято для дітей, сімей і молоді «Масляна туристська»

69.

19 лютого, понеділок

16:00-17:30

КПДЮ каб. 307

Екологічний турнір «Горизонти науки»

70.

20 лютого, вівторок

16:00-19:00

Концертний зал

Репетиція інтерактивної вистави ТЦ «АРТ-МІКС» «Казка про Казку»

71.

13:00-15:30

Концертний зал

Репетиція «Обдарування»

72

11:00-12:00

Бібліотека

«Школа методиста» КПДЮ

73.

21 лютого, середа

16:00-19:00

Мала арена

Інтелектуально-пізнавальна гра для молодших школярів «Юніор». Півфінал

74.

16:00-17:00

Медіа-зал

Журналістська вітальня до Міжнародного дня рідної мови «Наша сила – в різноманітті»

75.

16:00-18:00

Концертний зал

Свято «Обдарування»

76.

18:30-20:30

Концертний зал

Прогін вистави ансамблю «Фламінго»

77.

22 лютого, четвер

12:00-13:00

Каб. 136

Нарада при директорі

78.

16:00-18:00

КПДЮ

Вернісаж спецкурсів

79.

14:00

Концертний зал

Шоу-вистава ансамблю «Фламінго»

80.

16:00-20:00

Концертний зал

Репетиція звітного концерту ансамблю «Первоцвіт»

81.

23 лютого, п’ятниця

16:00

Концертний зал

Прем’єра вистави «Мрія»

82.

24 лютого, субота

12:00-15:00

Концертний зал

Шоу-вистава ансамблю «Фламінго»

83.

12:00-13:00

Каб.125

Психологічні лекторії для батьків. «Незручні діти: дитячі істерики»

84.

12:00-18:00

Каб. 330

Захист науково-дослідницьких робіт МАН. Відділення хімії та біології.

85.

12:00-18:00

Каб. 305, 307, 310

Захист науково-дослідницьких робіт МАН. Відділення екології та аграрних наук

86.

12:00-14:00

АКЦ

Зустріч із учасниками бойових дій на території інших держав

87

24 -25 лютого

10.00-19.00

м. Київ

Експоплаза

Участь ансамблю «Фаворит» у міжнародних змаганнях «Парад надій»

88.

25 лютого, неділя

13:00-19:00

Каб. 330

Захист науково-дослідницьких робіт МАН. Відділення математики.

89.

12:00-14:00

Концертний зал

Репетиція концерту хорової капели «Дзвіночок»

90.

14:30-17:30

Концертний зал

Репетиція вистави театру «Інкунабула»

91.

27 лютого, вівторок

11:00-11:30

Бібліотека

STAFF UP-15

92.

16:00-19:00

Концертний зал

Репетиція вистави «Казка про Казку»

93.

18:00

Бібліотека

Зустріч інтервізійної групи психологів

94.

16:00-18:00

Медіа-зал

Міський конкурс шкільних редакцій «Прес-бій дизайнерів»

95.

28 лютого, середа

18:00-20:30

Концертний зал

Репетиція вистави театру «Інкунабула»

96

15:00-17:00

Школа-інтернат № 14

Благодійна акція для дітей із особливими освітніми потребами в рамках програми Палацу «Турбота»

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

97

2–5 лютого

 

м. Харків

IV Відкритий кубок м. Харкова з гри в ГО

98.

9-12 лютого

 

м. Тернопіль

Чемпіонат Тернопільської обл. з гри в ГО

99.

10 лютого, субота

11:00-15:00

Хол 2 поверху

Відкриті змагання «Дрон Рейсинг»

100

10.00- 17.00

Спеціалізована загальноосвітня школа № 239 м. Києва.

Міські відкриті змагання з вільнолітаючих, кордових та радіокерованих авіамоделей у приміщені

101.

16–18 лютого

 

Миколаїв

Кубок України з радіокерованих моделей: класи позашляхових і шосейних перегонів у приміщенні, III ранг

102

16:00

КПДЮ

Чемпіонат України з міжнародних класів (дорослі, юніори ), G-12, Ретро, PR24, F-1, ES-32, ES-24

103

17–18 лютого

10:00

Бібліотека НТУУ «КПІ»

Чемпіонат України (командний) з гри в го

104

24 лютого

10.00

Спеціалізована загальноосвітна школа № 239 м. Києва.

Міські відкриті змагання з вільнолітаючих, кордових та радіокерованих авіамоделей у приміщені

105.

25 лютого, неділя

16:00

КПДЮ

Першість м. Києва з автомодельного спорту (трасові моделі) серед учнівської молоді в класах моделей «Вантажівка», G-12

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu