План масових заходів Палацу

Друк

июнь

Дата

Захід

1 червня

ЧЕТВЕР

«Діти + літо». Міське свято до Міжнародного дня захисту дітей

16.00                                              Територія перед Палацом

16 червня

«Планета дітей». Фотосалон до Міжнародного дня захисту дітей

Галерея «Дім Миколи»

1–14 червня

Навчально-тренувальний збір з гри го

м. Київ

1–18 червня

Участь у Чемпіонаті України з шахів серед хлопців та дівчат до 8 років

м. Кременчук

123 ЧЕРВНЯ

Дитячий центр відпочинку та розвитку «Канікули онлайн»

8.3018.30                                                             Вхід КПДЮ

Центр розвитку та відпочинку для підлітків «ProfiCAMP»

9.0018.30                                                              Бібліотека

130 ЧЕРВНЯ

Виставка плакатів до Міжнародного дня захисту дітей

Хол І поверху

3 ЧЕРВНЯ

СУБОТА

Вистава «Ведмідь» у театрі «Маскам рад»

16.00                                                             Київська фортеця

3–7 ЧЕРВНЯ

Участь у Всеукраїнських  змаганнях «Київський вітрильний тиждень»

м. Вишгород

3–10 ЧЕРВНЯ

Участь у Міжнародному дитячому турнірі з шашок «Кирилівка–2017» пам’яті Н. Т. Єрмака

смт. Кирилівка Запорізької обл.

5–6 ЧЕРВНЯ

Участь у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту

м. Ізмаїл

6 ЧЕРВНЯ

ВІВТОРОК

Участь у Всеукраїнському форумі «Ранній розвиток дитини – право кожного»

14.00           Національний еколого-натуралістичний центр

Літній Кубок Києва серед молодших та старших юніорів із настільного хокею

10.3015.00                                                          Каб. 319, 321

Журналістська вітальня «Є така професія». Вручення свідоцтв про позашкільну освіту

16.00                                                                       Медіа-зал

616 червня

Навчально-тренувальний збір «Острів патріотів»

с. Виграїв Черкаської обл.

620 червня

Навчально-тренувальний збір з веслування на байдарках і каное

Плавбаза КПДЮ, Труханів острів

625 червня

Навчально-тренувальний збір з вітрильного спорту

смт. Сергіївка Одеської обл.

8–9 ЧЕРВНЯ

Екскурсія до АКЦ для ЦРВП «ProfiСamp»

10.30                                                                                   АКЦ

8–11 ЧЕРВНЯ

Участь у Чемпіонаті м. Києва з пляжного футболу серед юніорів

10.00                               м. Київ, Гідропарк «Місто спорту»

9 ЧЕРВНЯ

ПЯТНИЦЯ

«На канікули – до Простоквашино». Інтерактивна вистава

15.30                                                                Концертний зал

9–12 ЧЕРВНЯ

Участь у Чемпіонаті України серед молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное

м. Дніпро

9–19 ЧЕРВНЯ

«Х–діалоги». Фотовиставка

 Галерея «Дім Миколи»

10 ЧЕРВНЯ

СУБОТА

«Палац – єдина родина». Акція в рамках навчально-тренувального збору «Острів патріотів»

с. Виграїв Черкаської обл.

10–11 ЧЕРВНЯ

Участь у Чемпіонаті Києва серед змішаних пар з гри  го

м. Київ, клуб «Супутник»

11–17 ЧЕРВНЯ

Участь у Чемпіонаті України з шашок (ІІІ ранг)

м. Чорноморськ Одеської обл.

16 ЧЕРВНЯ

ПЯТНИЦЯ

«Незвичайні вчені». Театралізована навчально-ігрова програма

15.30                                                                Концертний зал

Участь у Міжнародному прес-фестивалі

м. Лодзь, Польща

16–18 ЧЕРВНЯ

Участь у Чемпіонаті світу з настільного хокею

м. Ліберець (Чехія)

16–26 ЧЕРВНЯ

Урбаністичний проект «Свідомі»

Київська обл

17–21 ЧЕРВНЯ

Участь у Кубку України в олімпійських класах із вітрильного спорту

м. Вишгород

з 18 червня

Залікові походи та практики

 Регіони України

18–25 ЧЕРВНЯ

Участь у Чемпіонаті України з шашок (ІІІ ранг)

м. Чорноморськ Одеської області

1929 ЧЕРВНЯ

Участь ансамблів «Фламінго» та «Первоцвіт» у Міжнародному фестивалі молодіжної творчості  «Folkowe Inspiracje»

м. Лодзь, Польща

21–25 ЧЕРВНЯ

Участь у Відкритому Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат із веслування на байдарках і каное

м. Ковель

23–26 ЧЕРВНЯ

Участь у Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації серед юніорів (ІІІ–IV ранг)

м. Суми

27 ЧЕРВНЯ

ВІВТОРОК

Вручення атестатів ЗНЗ № 315

17.00–21 .00                                                    Концертний зал

29 ЧЕРВНЯ –

2 ЛИПНЯ

Участь ансамблю сучасної хореографії «Фламінго» та ансамблю народної музики «Первоцвіт» у Фестивалі української культури  «ЕКОЛОМІЯ»

м. Гуров-Ілавецьке, Польща

29 червня – 12 ЛИПНЯ

Археологічний проект «Terra Incognita»

м. Вишгород

30 червня

ПЯТНИЦЯ

Творчо-краєзнавча практика «Я на цій землі народився»

Регіони України

30 ЧЕРВНЯ –

4 ЛИПНЯ

Участь у Чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків (ІІ ранг)

Словаччина

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu