Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Новорічна ялинка в Палаці! | Київський Палац дітей та юнацтва

Новорічна ялинка в Палаці!

Друк

   З давніх-давен Різдво та Новий рік були початком чогось казкового, всі довкола чекали чудес, у повітрі відчувалась атмосфера свята задовго до нього самого. Отак і цього року на День Святого Миколая гуртківці Київського Палацу дітей та юнацтва відкрили черговий святковий сезон, та запросили тих, хто найбільше потребує уваги та відчуття свята: дітей учасників АТО, дітей з багатодітних та з малозабезпечених сімей.
   Від імені голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка на благодійну виставу завітала перший заступник мера Ганна Старостенко: «В цей чудовий день, нехай у кожного з вас збудуться найзаповітніші мрії! Вірте у дива і вони обов’язково стануть реальністю!» - привітала гостей свята.
   Також завітали гості з Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва, директор Олена Фіданян та перший заступник директора – Вікторія Челомбітько.
   Спочатку гості потрапили в чудесну країну Труляляндія, де можна весело розважитись, а затим провели на виставу, де вони познайомились з казкою. Новорічна шоу-вистава «Сніжна історія» вражала захоплюючим сюжетом, гарними костюмами, найголовніше, старанною грою юних акторів.

 

 Новорічна шоу-вистава 2012-2013 навчального року

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu